Mänguautomaat Treasures of Tombs tasuta nõuab, et minna Egiptusesse ja leida kadunud slot Treasures of the Tomb, positiivne meeleolu ja boonused on juba olemas!

treasures-of-tombs-freespin

Vana-Egiptuse ajalugu ja vaaraode aarded on alati tekitanud tõelist huvi mitte ainult ajaloolastele, vaid ka tavainimestele. Nüüd saab igaüks sukelduda selle maailma salapärasesse atmosfääri ja nautida reisi läbi salapäraste hauakambrites ja vanglate labürintide, piisab, kui käivitada mänguautomaat Treasures of the Tomb.

Särav lugu on täis elavaid hetki ja heldeid auhindu. Seejuures saab iga reisija iseseisvalt määrata soovitud riskitaseme, valides oma eelistatud mängurežiimi.

Kuidas mängida Treasures of Tombs tasuta mänguautomaati

See virtuaalne mängupesa kutsub sind külastama salapärast vanglat, kus sajandeid tagasi viidi vaaraod teise maailma. Selle labürintides peituvad tõelised aarded, juveelid ja palju suurepäraseid boonuseid, mis on vääriline tasu julguse ja enesekindluse eest.

Treasures of Tombs tasuta virtuaalsete slotide vaieldamatu eelis on võimalus iseseisvalt otsustada, millist valuutat kasutatakse panustamiseks ja mängude läbiviimiseks. Demorežiim aitab saada hakkama ja valida võidustrateegia ilma rahalise riskita. Piiramatu hoog ja elavad emotsioonid täidavad mängu pärisraha eest ja saadud tasu saab sisse maksta.

Mänguautomaat Treasures of the Tomb on uskumatult kvaliteetne graafika, mis on lummav alates esimestest hetkedest tema jooksu. Viiel rullikul on üheksa võiduliini. Kasutajad peavad panustama igale aktiivsele liinile, mille järel nad saavad alustada rullide keerutamist õnnelike kombinatsioonide ootuses. Need moodustuvad vasaku rullikuvälja suunas, tuues mängijatele heldet tasu. Lisaks suurendavad võidusummat aitavad spetsiaalsed tegelased, mis toovad reisile läbi Vana-Egiptuse vaaraode haudade ettearvamatuse ja salapära.

Esimene asi, et valida aktiivsete liinide arvu abil võtme Lines, mis määrab soovitud määra. Alustuseks on rullid mõeldud klahviga Spin, kuid meeldivaks üllatuseks on võimalus käivitada automaatne mäng, vajutades Auto. Lisateavet mängureeglite, väljamakse koefitsientide ja võidukombinatsioonide kohta leiate klõpsates nupul Abi. Värviline mäng on täis põnevaid seiklusi, samuti palju meeldivaid üllatusi.

Lucky kombinatsioonid mänguautomaadis Treasures of Tombs free moodustuvad kahest või enamast identsest ikoonist. Üheks sümboliks on number 10 ja ladinakeelsed tähed, mis toovad mängijatele kuni 150 korda. Erilist tähelepanu tuleks pöörata välimus mänguväljal võluv daam mütsis.

See aitab tõelistel mänguritel suurendada oma panust kuni 5000 korda, kui neil on piisavalt õnne, et koguda viis sümbolit ühele aktiivsele liinile. Teised ilmumised suurendavad võitu 10 kuni 1000 korda.

Teine atraktiivne sümbol on skarabeuse mardikas. Kui kogud viis selle putuka kujutist, võid saada 2000-kordse võidu. Amuleti ja sfinksi sümbolitega suurendad panuse summat 750-kordselt. Eriti atraktiivseks osutuvad reisijatele aga erisümbolid, millega vaaraode juveelid muutuvad veelgi kättesaadavamaks.

Tomb Treasures mänguautomaadi boonussüsteem

Virtuaalsel slotil on kaks boonussümbolit, mis annavad hasartmänguränduritele heldet tasu. Scatter-sümboliks on Golden Eye of Ra kujutis. Selle eripära on võime asendada mis tahes puuduvat elementi, moodustades õnneliku kombinatsiooni. Kui pöörlevate rullide ajal õnnestub koguda kolm või enam scatterit, antakse hämmastav võimalus osaleda boonusmängus. See on esitatud tasuta spinnide kujul, mis võetakse viimase panuse juures.

Boonussümboliks on ka vaarao kuldse näo kujutis. Kui sul on piisavalt õnne, et koguda ühe spinni jooksul kolm või rohkem ikooni, saavad reisijad võimaluse osaleda riskimängus. Selle eripära on nelja kirstu ilmumine mänguväljale, millest igaühes on peidetud võidud.

Kui kõik kirstud on avatud, ilmuvad kaks vaasi, millest üks peidab endas üllatust. Õige vastus toob rikkaliku preemia, kuid vea korral võid kaotada kogu eelnevalt võidetud raha.

Mänguautomaat Treasures of Tombs free kutsub sind sukelduma iidse Egiptuse võluvasse atmosfääri ja saama helded auhinnad.