Thunder Reels mänguautomaat toob endaga kaasa äikesemürina, Thunder Reels slotis tunned adrenaliini megalaengut ja võidu naeratus ei lase end kaua oodata.

Thunder-Reels-Slot

Puuviljateema on üle ujutanud mänguautomaatide maailma ja meelitanud enda kõrvale miljoneid fänne. Siin on uus gaminator klassikalises 3 rulliku paigutusega 5 aktiivse reaga nimega Thunder Reels.

See mänguautomaat sukeldub sind välgu ja puuviljade elementi. Täiuslikult animeeritud graafika ja muusika loovad nii realistliku efekti, et hakkad kohe kujutlema end kodus mugavalt mängimas ja vahepeal puhkeb slotivõitude torm. Selle imelise emulaatori andis maailma välja Playson, ettevõte, mis on sellel turul juba pikka aega hästi kanda kinnitanud.

Kuidas mängida Thunder Reels mänguautomaati

Nagu eelnevalt mainitud, on selle mänguautomaadi graafika tipptasemel ja väärib seetõttu eraldi mainimist. Põhiline taustavärv on tumesinine ja lilla, mille külgedel on välgud. Slot koosneb ainult 3 rullikust ja eduka kombinatsiooni saamiseks on vaja, et kogu rida oleks hõivatud samade sümbolitega.

Samuti on rullikute servadel numbrid väärtusega 1 kuni 5. Need tähistavad mänguliini algust ja lõppu. Piltide joonistus ja animatsioon on samuti kõrgel tasemel. Iga kuhjatud sümbolikombinatsiooni puhul sähvatab välk ja möllab äike, mis lubab sulle palju raha.

Ära raiska aega ja võta välguelement kontrolli alla, et saada vapustavalt rikkaks!

Slot’i juhtimine on nii lihtne, et isegi laps saab sellega hakkama. Kuigi Thunder Reelsil on ainult 5 rida, saad seda arvu hõlpsasti muuta, kasutades Lines-nuppu. Selle klahvi kohal on aken, mis näitab hetkel aktiivsete liinide arvu.

Sellest nupust vasakul on nupp Help, mis võimaldab avada ja vaadata väljamaksete tabelit, kus on loetletud kõik võimalikud kombinatsioonid ja neile omistatud krediidid. Nupust Lines (read) paremal on Bet one (panus), millega määratakse iga rea panus. Selle nupu kohal on veel üks aken, kus on iga võiduliini jaoks määratud krediitide arv. See arv võib olla kuni 100 krediiti.

Järgmine nupp on Bet max. Tänu sellele saate panna maksimaalse teile kättesaadava panuse. Ja kui sa oled riskantne mängija, siis on see klahv just sulle. Järgmisena on automaatklahvid ja Spin. Need klahvid käivitavad rullid, ainus erinevus nende vahel on see, et esimene neist käivitab automaatsed spinnid ja tänu teisele saad käivitada ainult ühe spinni korraga. Mis tahes võidukombinatsiooniga saad riskimängu mängides oma võitu suurendada. See käivitub, kui vajutad Gamble-nuppu, mis ilmub stardi kohal.

Thunderballs slotis olevad pildid ja nende väärtused

Mänguautomaadis Thunder Reels ei ole palju sümboleid. Kuid ärge ärrituge kohe, vaadake lihtsalt väljamaksete tõenäosustabelit ja teie silmad avarduvad hämmastusest. Sel lihtsal põhjusel, et need on tohutud.

Kõige odavam sümbol mängus on must rist. See on võimeline maksma välja 5-kordse panuse ühe rea kohta. Iga puuviljakolmik – ploomid, apelsinid, sidrunid ja kirsid – maksab välja 40-kordse panuse krediidisumma ühe aktiivse liini kohta. Ja kui üks neist piltidest täidab kogu mänguvälja, suureneb see arv 2 korda rea kohta.

Klassikaline topeltriba kirja toob õnnelikule mängijale kordaja, mis on võrdne x60, kuldtähed x200. Lõpuks, jackpot slot punane seitsmeste, mis on võimeline rikastama mängija uskumatu number, mis on võrdne x750.

Riskimäng

Iga võidukombinatsiooni korral on mängijal võimalus oma võitu suurendada. Enne boonusmängu hüppamist küsige endalt, kas olete valmis riskima võidetud krediitidega.

Kui mitte, siis jätka lihtsalt mängimist. Kui aga oled kindel oma võimetes ja selles, et õnn ja intuitsioon ei lase sind alt vedada, siis vajuta julgelt Gamble’ile. Sel juhul viib sind mänguautomaat Reels Thunder Reels uude ruumi, kus on 5 peidetud kaarti.

Slotiga Thunder Reels annab sulle võimaluse suurendada oma võidud 2 või 4 korda. Et lihtsalt oma võidud kahekordistada, pead sa vaid ära arvama viimase kaardi värvi. Kui soovid võita 4 korda rohkem krediiti, siis muutub sinu ülesanne keerulisemaks ja pead ära arvama peidetud kaardi värvi.

Kaotamise risk suureneb, kuid võidu korral saad palju rohkem. Sinu saatus on sinu otsustada ja palju õnne ägedate rullikutega!