Royal Treasures mänguautomaat avab kuningliku õukonna uksed ja iga osaleja saab nautida Royal Treasures mänguautomaadi piiramatut võimu.

royal-treasures-slot

Kas oled otsinud tõeliselt kuningliku hiilgusega slotit? Kas sooviksite tunda end inglise kuningana või vähemalt printsina? Novomatici oskuslikud arendajad on loonud mänguautomaadi Royal Treasure, kus igaüks saab muutuda tõeliseks valitsejaks ja koguda soliidseid ja tõeliselt kuninglikke auhindu.

Novomatic on ettevõte, mis loob ühed parimad slotid kasiinodele üle maailma. Head mänguautomaadid sellest firmast eelkõige selle poolest, et iga mängija saab sukelduda atmosfääri ja nagu nüüd – saada hetkeks Inglismaa kuningaks.

Kuidas mängida Royal Treasures mänguautomaati

Klassikaline mänguautomaat, millel on tavapärased viis rullikut ja maksimaalselt 9 rida. Nagu teistel slottidel, peab mängija kõigepealt valima ühe krediidi nimiväärtuse. Seda saab teha, klõpsates mündi nupule. Määratavad väärtused on 0,5, 1 ja 2.

Ridade arv valitakse tavaliste play 1 lines – play 9 lines nuppudega. Selleks, et valida panuse suurus rea kohta – tuleks vajutada klahvi bet one. Need, kellele meeldib mängida korraga suurelt, võite lihtsalt vajutada bet max ja teha kõrgeima võimaliku panuse.

On olemas multifunktsionaalne klahv Start, mis käivitab ühe pöörde ja võimaldab teil ka võitu võtta ilma riskimänguta. Võimalik on käivitada ka teine mängurežiim – automaatsed keerutused. Piisab, kui vajutada klahvi Automatic Start ja valida vajalik arv keerutusi.

Selleks, et näha koefitsientide tabelit ja lugeda reegleid, klõpsake lihtsalt nuppu Info.

Royal Treasure’i mänguautomaadi sümbolid ja koefitsiendid

Wild-sümbol mängib Royal Treasures’i slotis väga olulist rolli. Wild on kuningliku krooni kujutis. See asendab kõiki sümboleid, välja arvatud scatterit, ning lisaks, mis teeb sellega kombinatsioonid nii atraktiivseks, kahekordistab liinil saadud võidud. Need, kellel õnnestub aktiivsel real tabada rohkem kui üks kroon, saavad 2, 3, 4 ja 5 sellise pildi eest suuri võite koefitsientidega 10, 250, 2500 ja 9000.

Tavalise scatter-sümboli rollis on kuninglik palee. Ta aktiveerib tasuta spinnid ja toob soliidse boonuse sellele, kes suudab koguda kuninglikke paleesid kõikidel rullikutel. Ta kogub võidukombinatsiooni, isegi kui pildid ei ole samal real. Kui leitakse 3 või rohkem scatter-kujutist, algab 15 tasuta spinni. Lisaks saab mängija 3 scatteri eest kahekordse panuse kõigil aktiivsetel ridadel.

Tuntud Inglismaa kuningate regalia – kuninglik sõrmus ja võim. Need on pärast wildi kõige kasumlikumad sümbolid ja kannavad endaga kaasa 2, 25, 125 ja 750 võidu koefitsienti.

Kuninglik diadeem ei ole mitte ainult ilu, vaid ka võimu koondamise sümbol. See õnnelik, kes leiab tiara aktiivsetel ridadel, võidab 3, 4 ja 5 sümboli eest 20, 100 ja 400 krediiti.

Kuningad on alati võidelnud ja valitsenud oma riiki samal ajal. Seetõttu on kuningliku mõõga ja saua sümbolitel sama saagikus: 15, 75 ja 250 krediiti.

Tuntud kaardisümbolid A ja K toovad võidu koefitsiente 10, 50 ja 125.

Q, J ja 10 on sama saagisega ja toovad oskuslikule mänguautomaadi peremehele 5, 25 ja 100 krediiti.

Üheksa on kõige madalama tootlusega sümbol, kuid toob siiski head raha mängijatele tänu sellele, et samuti väga kasumlikud pildid lähevad kahe tähemärgi kombinatsioonile. Mängijad saavad 2, 5, 25 ja 100 kordajat, kui nad saavad 2, 3, 4 või 5 üheksat aktiivsele reale.

Riskimäng

Hasartmänguspetsialistid ilma riskimänguta. Pärast iga võidukombinatsiooni on õnnelikul võimalus kas suurendada oma senist võitu riskimängu mängides või võtta oma raha.

Riskimängu reeglid on väga lihtsad. Mängija hoiab enda ees näoga allapoole asetatud kaarti ja peab ära arvama, mis värvi kaart on. Kui õnnelik mängija arvab ära, kahekordistub tema võit ja ta saab uuesti mängida (maksimaalselt 5 korda). Kui ta arvab valesti, läheb kogu tema raha majale.

Et mängijal oleks lihtsam arvutada selle või selle värvi esinemise tõenäosust, näidatakse talle, mis värvi olid viimased 6 kaarti.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutused on koht, kus tulevad tõeliselt suured auhinnad. Nagu eelnevalt mainitud, tuleb 15 tasuta spinni läbimiseks lihtsalt püüda mänguautomaadi Royal Treasures rullikutel 3 scatter-sümbolit ja siis saab õnnesoovija tasuta spinnid samade reeglite järgi, mille järgi mäng enne neid läbi viidi.

Royal Treasures tasuta spinnide mänguautomaadi kõige olulisem funktsioon on 3 kordaja. Kõik võidud tasuta keerutuste ajal korrutatakse kolmega. Keskmiselt saavad mängijad tasuta spinnide mängimisel kuni 500 oma panusest, ja kui neil on õnne saada 5 kallist sümbolit, on nende võidud tohutud ja ulatuvad mitme tuhandeni nende panusest.