Roulette With Track keerutab nii kogenud hasartmänguprofid kui ka algajad positiivsete vibratsioonide orkaani, sest Roulette With Track’is võib igaüks võita!

roulette_with_a_track

On võimatu ette kujutada kasiinot ilma ruletilauata. Pealegi on see peamine assotsiatsioon kohe, kui me kuuleme sõna “hasartmängud”. See liigne hasartmängumäng on alati köitnud oma ettearvamatusega, kuid samas matemaatilise täpsusega.

Mängu idee on nii lihtne kui ka keeruline. On olemas mänguväljak, millel on numbritabel, ja tegelikult on olemas ruletiratas, millel pall liigub. Lihtsus seisneb selles, et tuleb ära arvata number, mille juures pall peatub. Raskus seisneb selles, et see ei käitu alati ettearvatavalt ja selle äraarvamiseks, millises sektoris see peatub, ei piisa ainult kogemusest. Nii et siin ei saa ilma intuitsioonita hakkama.

Arvestades online-mängude tööstuse arengut ja nende populaarsust, ei ole üllatav, et online-mäng Roulette Track on leidnud koha internetis.

Kuidas mängida ruletti rajal

Graafika on väga realistlik ja üksikasjalik ning koos tagasihoidliku džässstiilis muusikaga jätab see selge mulje, et sa oled tippklassi kasiinos.

Pane tähele, et Roulette With Track’is ei kuvata kõiki mängimiseks saadaval olevaid žetoone korraga. Kõiki saadaval olevaid nimiväärtusi saate sirvida ja valida, mida soovite, võite kasutada noolekeid.

Mängijate mugavuse huvides saate paremas ülemises nurgas jälgida kõige sagedamini ja kõige harvemini välja langevaid numbreid. Esimesed on kuvatud tulbas “Hot”, viimased tulbas “Cold”. Samuti saate näha viimaseid välja kukkunud numbreid. Kõik see on tehtud selleks, et mängijatele oleks mugav oma mängustrateegiat koostada.

Selle ruleti peamine omadus on see, et see ühendab kaks sorti. Euroopa versioonist laenati põhivälja, mis koosneb 37 lahtrist numbritega, alates nullist (mida ruletis traditsiooniliselt nimetatakse nulliks) kuni 36-ni. Ja prantsuse versioonist on siia lisatud lisavälja – rada nn sõnaliste panuste jaoks.

Panustamine ja tegelikud võidud

Põhivälja on jagatud, nagu peabki, välis- ja siseväljaks. Neile, kes ei ole kursis klassikalise ruleti reeglitega, loetleme lühidalt kõik võimalikud panustamisvõimalused. Nende kohta saate alati täpsemalt lugeda otse mängus, jaotistes “Väljamaksete tabel” ja “Reeglid”.

Väljaspool

Poolpanus – nagu nimigi ütleb, saate panustada mis tahes numbrile vahemikus 1-18 või 19-36. Võidud on sel juhul 1:1, mis tähendab, et eduka panuse korral lihtsalt tagastad žetooni.

Even/Odd (paariline/erinev) – nagu esimesel juhul, on koefitsiendid paarilised. Ja võidud on samad, 1:1.

Punane/must – kui arvate ära õnnenumbri värvi, siis saate sama summa, mis panustasite.

Dozens (tosinad) – neid on kolm, võidad mis tahes numbri, mis kuulub kindlaksmääratud vahemikku 1 kuni 12, 13 kuni 24 või 25 kuni 36. Sa võidad oma panuse kahekordselt.

Kolonn – sarnaselt tosinatele paigutatakse žetoonid ühte kolmest veerust, millest igaüks sisaldab 12 numbrit. Kui võidate, kahekordistub teie panus.

Sisemine

Otsene panus – ruletiratta numbri äraarvamine ei ole lihtne. Seetõttu on väljamakse kõige suurem 1:35.

Split (jagatud panus) – panus 2 numbrile korraga, žetoon asetatakse valitud numbrite vahelisele piirile. Loomulikult peavad need olema mänguväljal kõrvuti. Väljamakse on 1:17.

Street-bet – panus tehakse kolmele numbrile, mis on mänguväljal järjestikku paigutatud, võit makstakse välja üheteistkümnekordselt.

Corner – panus tehakse korraga neljale numbrile, žetoon asetatakse valitud numbritega ruudu keskele. Väljamakse on 1:8.

Six (kuue reaga) – sarnane kolmikmänguga, kuid valitakse 2 numbririda. Väljamakse on 1:5.

Suuline panustamine ruletis koos rööbastega

Veidi keerulisem kui klassikalised ruletivariandid, kuid ainult esmapilgul. Panused paigutatakse mänguväljal olevale lisarajale.

Null mäng – selle panuse peale kulub 4 žetooni. Võidud jäävad vahemikku 1:17 kuni 1:35.

Seeria 0/2/3 – see panus kulutab 9 žetooni; võid võita 8, 11 või 17 korda rohkem.

Orphelins – kasutab 5 žetooni. Võidetakse 17 või 35 žetooni.

Seeria 5/8 – panus kasutab 6 žetooni, võita saab 17.

Naabrid – panustatakse valitud numbrile ja selle naabritele. Kulutatakse 5 žetooni, toob 35.

Roulette’i mängimise strateegiate kohta Raidiga ei tasu palju kirjutada, igaühel on oma. Sa võid kangekaelselt panna valitud numbrile, oodates, kuni see soostub välja kukkuma. Võite vastupidi, teha panuseid kõige ootamatumatutele numbritele, juhindudes intuitsioonist.

Mõned inimesed panustavad oma vanusele, teised kasutavad teatud numbreid õnnenumbritena. Võib-olla on teil oma strateegia, mis võimaldab teil jääda märkimisväärsetesse kasumitesse. Kui te ei ole seda veel välja töötanud, võtke aega, et mängida pärisraha eest, treenige alustuseks virtuaalsete žetoonide peal. Tunne, et mäng algas teie jaoks valge triibu – mine edasi tõeliste kasumite juurde!