The Riches of Cleopatra mänguautomaadi annab saladuse helde Egiptuse boonused, aare Cleopatra Kingitused pesa on avatud hasartmängude otsijad.

Mänguautomaatide tegijad loovad oma loomingut üsna sageli aardejahi stiilis. Mängijad peavad sageli olema uurija või erinevate antiikide otsija.

Cleopatra’s Gifts mänguautomaat ei ole samuti erandiks. See võimaldab sul sukelduda Vana-Egiptuse metsikusse atmosfääri ja püüda jõuda võimalikult lähedale printsess Kleopatra ammendamatutele aaretele. Õnnelikud mängijad leiavad hulgaliselt Egiptuse rikkusi, millest suur printsess on oma valitsemisaastate jooksul palju säilitanud.

Kuidas mängida mänguautomaadi Riches of Cleopatra mänguautomaati

Klassikalised reeglid on 5 rullikut, 20 aktiivset rida ja automaatne mängimine. Panuseid reguleerib panustamisväli ja neile, kes soovivad kohe suurelt mängida, on selle kõrval nupp Max Bet, mis teeb kohe maksimaalse panuse võimalikuks.

Aktiivsete liinide arvu reguleerimiseks kasuta liinivälja. Kõigi liinide kogpanus kuvatakse kogpanuse väljal.

Neile, kellele meeldib automaatne mängimine, on olemas funktsioon autoplay. See käivitab automaatsed keerutused ilma kasutaja sisestuseta. Need jätkuvad seni, kuni raha saab otsa või kuni mängija ise ei peata keerutusi. Üks spinn käivitub väga tavalise Spin-nupu abil.

Sümbolid ja Egiptuse koefitsiendid slotis Riches of Cleopatra

Gifts of Cleopatra mänguautomaati võib iseloomustada kui väga kasumlikku mitte sellepärast, et võidukombinatsioone kogutakse äärmiselt tihti, vaid sellepärast, et paljudel sümbolitel on kõrged koefitsiendid, mis koos erireeglitega vaild annavad iga võidukombinatsiooniga suure võidu.

Nüüd sümbolitest ja nende koefitsientidest. Wild-sümboli rollis on printsess Kleopatra kujutis. See võib asendada absoluutselt iga sümbolit kombinatsioonis ja seega suurendab koefitsiente kahe võrra. Kuid lisaks wild’ina tegutsemisele võib see kujutis ka iseseisvalt koguda äärmiselt kasumlikke kombinatsioone: 2, 3, 4 ja 5 sellise kujutise eest aktiivsel real saab Egiptuse hasartmängude austaja 10, 200, 2 000 ja 10 000 krediiti iga tarnitud kujutise eest.

Kõigi mängurite lemmik scatter-kujutis Egiptuse kuninga rollis kuldse maski all. Scatter-sümbolid kogunevad kombinatsiooni, kui need asuvad mänguautomaadi Riches of Cleopatra mis tahes rullikul. Lisaks 15 boonusmängule, mis toovad 3 või rohkem scatterit, on scatteril ka oma koefitsient: 2, 3, 4 ja 5 sellise sümboli eest saab õnnelane koefitsiendi kogu panusele kõikidel ridadel 2, 5, 20 ja 100.

Järgnevad kasumlikkuse järgi kaks pilti: iidne Egiptuse kass ja koer. Need on kõige kallimad tavalistest sümbolitest ja toovad kahe, kolme, nelja ja viie sellise koosseisu eest aktiivsel real koefitsiendid 2, 25, 100 ja 750.

Madalaim teenitav ja ainus allesjäänud sümbol, mis samuti kahe pildi võidukombinatsiooni kokku paneb, on 9. See toob kaasa 2, 5, 25 ja 100 koefitsiendi kahe, kolme, nelja ja viie sellise kombinatsiooni puhul aktiivsel real.

Kõik teised sümbolid kogunevad klassikalisse mustrisse: 3 või rohkem. Kõige tulusam neist on kuldne skarabeus. See toob õnnelikule mängijale koefitsiendid 15, 100 ja 400 kolme, nelja ja viie sellise koosseisu puhul aktiivsel real.

Tema järel on auhindades kaks iidset Egiptuse võimsat vitsat. Need toovad koefitsiendid 15, 75 ja 100.

Järgneb üks kuulsamaid muinaseegiptuse talismane – Horuse silm. See ei too küll nii vapustavaid rikkusi, kuid suurendab õnneliku mängija kontot üsna märkimisväärse summa võrra. Faktoreid 10, 50 ja 250 ootab see, kellel õnnestub koguda 3, 4 või 5 pilti mis tahes aktiivsele reale.

Järgmisena on tulusad tavalised kaardisümbolid. Äss (A) toob 10, 50 ja 125 ning kuningas (K) sama, kolm, neli ja viis pilti 5, 50 ja 100 koefitsienti.

Kuninganna (Q), Jaan (J) ja 10 toovad samad võidud: 5, 25 ja 100 krediiti iga panuse eest ning ootavad seda, kellel õnnestub koguda kolm, neli ja viis pilti aktiivsele liinile.

Cleopatra’s Gifts mänguautomaadi riskimäng

Riskimängu mänguautomaadis Riches of Cleopatra tehtud mõned huvitavad reeglid. Selle käivitamiseks tuleb kohe pärast ühte võitu klõpsata nupule Gamble.

See ei ole standard paljudele slotid kaardid, arvata värvid või üritab tõmmata kaardi suurem kui diiler. Cleopatra mänguautomaat annab õnnelikule mängijale kaks kasti, millest üks kahekordistab võidud ja teine on tühi. Kui mängija valib õige kasti, kahekordistub summa ja ta saab võimaluse uuesti mängida. Samuti on võimalik igal ajal peatada ja oma raha sisse nõuda, klõpsates nupule collect.

Cleopatra mänguautomaadi tasuta keerutused

Tasuta keerutused on Cleopatra’s Gifts mänguautomaadi kõige tulusam asi. Saad 15 tasuta tasuta spinni, kui kogud 3 scatter-sümbolit (kuldmask). Tasuta spinnide kordaja on 3, mis teeb maksimaalse võidu selles slotis võrdseks 30 000 krediidiga. Kui sa saad veel 3 scatter-sümbolit kiirkorras tasuta spinnide ajal, siis lisandub ülejäänud spinnidele veel 15.