Queen of Hearts mänguautomaat aitab sul võita kauni naise südame, kes jagab Queen of Hearts mänguautomaadi väljavalituga rõvedalt suurt boonust.

Queen-of-Hearts-Deluxe-slot

Lady of Hearts on romantikamängijate väljund. Kire ja armastuse voog, mis püüab taasühineda – otsene võimalus osaleda peategelaste saatuses. Südameid rabava romantikaga oled üle võlli – ja seda sõna otseses mõttes, sa oled üle võlli.

Kindlasti toob number parandamatu romantika ja sentimentaalne olemus pesa Queen Of Hearts unustamatut naudingut. Ärge laske end petta väärarusaamast, et see mäng on ainult naistele. Vastupidi, igas mehes peitub salapärane rüütel. Ja võita lahing armastuse nimel peaks vähemalt korra elus iga tugevama soo liige.

Kuidas mängida Queen Of Hearts mänguautomaati

Kogege muinasjutulist atmosfääri ainult Queen Of Hearts masinas. Avage end uskumatule seiklusele. Hasartmängutunnete tundjad naudivad kahtlemata korralikku disaini, lihtsat juhtimist ja armas tüdrukut. Võitlusvõimelised vabameelsed isikud võivad oma pingutuste kaudu kohtuda oma hingesugulasega.

Hella kuningliku südame võitmiseks pakutakse sulle viie rullikuga slotis Queen Of Hearts ja 9 võidetavat aktiivset rida. Kui oled läinud võitlema kuulsusrikka iluduse eest, vaata rikkalikult kaunistatud võidujagamistabelit. Selles leiduvate elementide hulka kuuluvad armastuse järele igatsevad südamed, lahkumineku tulbid, väärtuslikud sõrmused, uhked kroonid ja kunagi unustatud tunded, mis õitsevad sinu südames uue kuninganna jaoks.

Kõige väärtuslikum sümbol on tulipunane süda, mis on valmis oma vabanemise eest kenasti maksma. See toimib metsiku sümbolina ja võib asendada mis tahes muud sümbolit teie kombinatsioonis. Noorukese peen välimus, mis on õigupoolest slotis peamine, aitab avada boonusmängu.

Queen of Hearts mänguautomaadi riskimäng

Saate võimaluse oma väljamakseid kahekordistada, kui arvate ära kaardivärvi. Vajutades musta ja punast klahvi, saad mitte ainult mitmekordistada oma võidud, vaid ka proovida õnne uuesti. “Nägude” arv määrab tasuta keerutused. 3 tüdruku puhul saad 8 tasuta spinni, 4 daami puhul 15 ja 5 iluduse puhul 20 lisarulli.

Siiski saab selles riskantses mängus juba ühekordne kaotamine saatuslikuks. Kui kaotamine ei ole sinu plaanides, saad kogu võidetud summa hõlpsasti tagasi võtta, kui vajutad pärast iga võitu nupule “START”.

Juhtub, et wild-sümbolid täidavad võiduliini kõigis viies positsioonis, 1, 2, 3, 4, 5 pildi – siis täiendavad kuninglikud kuldvarud sinu kassat vastavalt 2, 10, 200, 2000 ja KAHEKSA TUNNISTE võrra.

Queen of Hearts mänguautomaadi numbrid ja tähed, mis tabavad rida, on võidukõlblikud ainult siis, kui pilte on 3, 4 ja 5. Igaühel neist on erinev väljamaksete suhe. “9” ja “10” annavad 5, 25, 100 krediiti, “J” 5, 25, 200, “Q” 10, 50, 200 ja “K” 10, 50, 250. Kaardid esindavad suuremat väärtust.

Kuldselt särava sõrmuse ja smaragdi värvi kivide puhul annab flash-mäng 20, 75 ja 500 koefitsienti, täpselt nagu kuninganna krooni puhul. Loss rikastab 2, 25, 100 ja 500 krediiti ning kollane roosipuu – kurb lahutuse värv – 5, 50, 300 ja 3000 2, 3, 4 ja 5 sama pildi eest.

Mänguautomaadi Queen Of Hearts demoversioon annab sulle 1000 krediiti, et nautida ammu unustatud romantika ja seikluste maitset.

Võrratu omadus see meelelahutus masin on asjaolu, et arv paylines paremal määrata ise. Tee see üsna lihtne, sest teil on maagiline võti “LINE”. Mida rohkem valite read – seda rohkem võimalusi koguda sama tähemärki aktiivse rea.

Määrake rida, valite oma panuse, mis teile kahtlemata sobib teile, ühest kuni sada krediiti. Selle väärtuse reguleerimiseks vajutage “BET”. Kui soovite eksponeerida maksimaalset võimalikku panust, ärge koormake end “sajakordse torkimisega”, vajutage “MAX BET”, tegevuse automatism on tagatud.

Nupp “COIN” Queen of Hearts slotis määrab mündide arvu 1 krediidis. Igaühe lemmiknupp “START” mängu alustamiseks. Pea meeles, et kombinatsioonid võidutabelist algavad vasakult paremale. Tabel avaneb üheainsa INFO-nupu vajutusega. Selle uuesti vajutamine tühistab eelmise avanemise.

“AUTOMAATNE ALGUS” kasutatakse mängu käivitamiseks katkematul režiimil. Selle tegevuse ainus puudus on see, et boonusmängud, kus on võimalus proovida oma õnne kuni 20 tasuta keerutusega, muutuvad paraku kättesaamatuks.

Kuni viimse detailini on romantikast läbiimbunud Queen Of Hearts mänguautomaat Novomatic korporatsiooni vaimusünnitis, väga tulutoov animeeritud flash-mäng. Et need romantilised impulsid oleksid aga käegakatsutava alusega, tasub mängida pärisraha eest.