Mänguautomaat Polar Fox puistab internetireisijaid lumega, kus imeliste põhjapoolsete boonustega Polar Foxi slot asub lumisel tundral.

Kaugel põhjas on karm koht, kus valitseb pidev lumetorm ja kibe külm. Kohalik loomastik ei ole nendel päevadel õnnelik, loodus on premeerinud enamikku neist paksu valge nahaga, mis hoiab neid soojana ja maskeerituna, ning Polar Foxi mänguautomaadi abil leiad, et kaugel põhjas on imeline koht elamiseks.

Selles Polar Foxi slotis saad kohtuda selle piirkonna elanikega ja õnnelikud saavad isegi näha põhjavalgust, kui nad oma varjatud aarded paljastavad.

Riietu soojalt ja asu koos Polar Foxi ja tema sõpradega kaugesse põhja, et avastada peidetud aardeid.

Kuidas mängida Polar Fox mänguautomaati

Polar Foxi pesa juhtpaneel on sama, mis enamikul ühekäelistel röövlitel. Viis pöörlevat rullikut, millest igaühel on 3 pilti. Maksimaalne võiduliinide arv on üheksa. Seda arvu saab muuta, vajutades 1,3,5,7,9. Rullid käivitatakse ka vajutades Start ja Auto Start.

Ainus erinevus nende vahel on see, et nupp Start käivitab rullid ainult üks kord ja nupp Auto Start käivitab pideva rullikute pöörete tsükli viimati seatud mänguparameetritega. Panuse summa määramiseks saate kasutada panustamisklahvi. Juhul, kui oled suur mängija ja sulle ei meeldi väikeste asjade peale kulutada, kasuta nuppu max bet. See klahv seab kohe maksimaalse panuse rea kohta, mis on võrdne 100 krediidiga. See tähendab, et maksimaalne kogupanus slotis on 900 krediiti.

Need nupud mänguautomaadis Polar Fox vastutavad ka riskimängu käivitamise eest, et kahekordistada oma viimast võitu. Key mündi määrab määra mängu valuuta. Sümbolite täielikuks kirjeldamiseks kasutage nuppu Info, mis avab akna üksikasjalike mängureeglite ja täieliku väljamaksete tabeliga.

Võidukombinatsioon Fox slotis moodustub peaaegu kõigi emulaatorite standardreeglite järgi. Identsete sümbolite ahel peab olema aktiivsel real ja võtma oma alguse kõige vasakpoolsemast rullikust.

Kohalikud sümbolid mänguautomaadi Polar Fox rullikutel

Nagu sa juba ammu arvasid, on selle videomänguautomaadi peategelane armas polaarrebane. Ta on peamine ja kõige väärtuslikum slotisümbol. Sa võid saada ka suurima väljamakse. 5 sellise sümboli eest ühe rea kohta saad 9000-kordse võidu juurdekasvu.

Armas väike loomasümbol on muuhulgas ka wild-sümbol. See tähendab, et ilus viiruk võib sinu võidud hetkega suurendada või muuta ebaõnnestunud kombinatsiooni väga kasumlikuks. Seda seetõttu, et ta on nii kaval, et suudab end maskeerida mis tahes muu sümboliks. Muuhulgas kahekordistab ta tema osalusel saadud kombinatsiooni võidud. Ainus pilt, mida ta ei suuda üle kavaldada, on scatter-sümbol.

Selle sümboli rolli mängivad polaarrebase masinas lummavad põhjatuled polaarse lumetormi ajal. Nende sümbolite eest saad maksimaalselt 500-kordse panuse suurendamise. Teine positiivne asjaolu selle nähtuse puhul on see, et eduka kombinatsiooni lisamiseks ei pea scatterid olema rivis. Piisab selle lihtsast ilmumisest mänguväljal vähemalt 2 tükki. Selle sümboli koefitsient korrutatakse mitte ainult mängu panusega, vaid ka aktiivsete liinide arvuga.

Ülejäänud sümbolid jagunevad nii-öelda kahte taborisse. Esimene sisaldab pilte, mis võivad kokku panna edukaid kombinatsioone, alustades kahest samast. Nende hulka kuuluvad: ilus rebane, lumine polaaröövel ja lumest pritsivad üheksad.

Teine aga koosneb märkidest, mille puhul on vaja vähemalt 3 identset märki järjest, et moodustada võidukombinatsioon. Sellel poolel olid järgmised sümbolid: siil koos tuhkruga, polaarjänes ja kaardisümbolid kümnest ässani. Võiduvõimalusi ei ole loetletud, sest need leiad hõlpsasti selle Polar Fox’i mänguautomaadi infotabelist.

Polar Foxi riskimäng

Riskimäng on boonusmäng, millega saad oma võidud kahekordistada ja mis on saadaval pärast mis tahes edukat kombinatsiooni. Selles boonusmängus võitmiseks on vaja vaid ära arvata peidetud kaardi värv. Kui arvad selle ära, kahekordistatakse sinu võidud ja sulle pakutakse veel üks võimalus õnne proovida. Kui aga su õnn sel hetkel otsa saab ja sa ei oska varjatud kaardi värvi ära arvata, kaotad kogu panustatud raha.

Kena mäng koos tasuta keerutustega

Kui mänguautomaati Polar Fox mängides on sul trummidel vähemalt 3 põhjatulede pilti, siis pea end õnneliku lemmikuks. Kui see juhtub, käivitub slotis boonusmäng 15 tasuta spinniga. Lisaks kõigele muule kolmekordistatakse selle mängu ajal kõik stäkkide kombinatsioonide eest saadud krediidid.