Pirate mänguautomaat pakub teile rolli hasartmängude piraat kapten, siis on meri rummi ja põnevust, sest kulutades aega slot Piraadid on lihtne ja väga kasumlik.

pirate-2-slot

Iga mees on lapsena unistanud piraadiks saamisest. Need põnevad laevaseiklused, pidevad merelahingud, rikkused, palju kanget rummi ja parimad tüdrukud, kes alati võitjate hulka läksid – see ongi see piraatlik vaim, mis oli kogu maailma poiste peas.

Igrosoft teeb need unistused teoks. Loomulikult ei ole oodata lõputuid sõdu ja merereise, kuid sukelduda piraatide elu atmosfääri ja üritada võita tohutuid auhindu õnnestub. Mänguautomaat Pirates – suurepärane võimalus veeta aega pudel rummi taga ajades aardeid, võluva iluduse seltsis.

Kuidas mängida Pirate mänguautomaati

Pirates on Igrosofti standardne pesa. Sellel on viis rullikut ja üheksa aktiivset rida. Mängu alustamiseks tuleb valida aktiivsete liinide arv, mis on vaikimisi üheksa. Saate arvu muuta, kasutades klahve 1 rida – 9 rida.

Selleks, et muuta panust rea kohta, tuleb klõpsata klahvile bet per line, ja neile, kellele meeldib palju raha korraga panna, on olemas nupp max bet. Ühe spinni alustamiseks klõpsake nupule start, noh, need, kes soovivad reegleid ja võidukombinatsioone selgitada, peate klõpsama klahvile help. Flip läbi lehekülgede tabelis reeglid ja väljamaksed võivad olla nupud 1 rida ja 9 rida.

Pirate sümbolid ja hasartmängude koefitsiendid

Mänguautomaadis Pirate võidukombinatsioone kogutakse mitte ainult esimesest reast, vaid ka viiendaga. See on tehtud mängijate mugavuse huvides ja suurendab oluliselt tõenäosust võita keskmisi summasid.

Wild-sümbolina slotis toimib piraadi kujutis. See asendab peaaegu kõiki sümboleid võidukombinatsioonis, välja arvatud jackpot ja boonus. Lisaks võib see nagu ka teised sümbolid koguneda võidukombinatsiooni. Kolme, nelja või viie piraadisümboli eest aktiivsel real antakse õnnelikule mängijale 100-, 500- ja 2000-kordajaid.

Aardekaart – see on tõeline aare, mida otsib iga tõeline piraat. See on kaart, mis toimib jackpotina, mis toob maksimaalse kasumi. Õnnesoovija, kes suudab aktiivsel real tabada kolm, neli ja viis kaarti, võib saada 200, 1000 ja 5000 kordajat.

Järgmine kõige kasumlikum sümbol on laeva püstoli kujutis. Kus oleks tõeline piraat ilma suure püssita, mis uputab vaenlase laeva ja võimaldab sul võitluseta saaki võtta? Kolme, nelja ja viie kahuri eest aktiivsel real ootab mängijat päris muljetavaldav auhind – koefitsiendid 30, 100 ja 500.

Suletud kahurikuuli on järgmine kõrgeim saagikus. Kolm, neli ja viis suurtükki aktiivsel liinil toovad kaasa päris hea tulu – 20, 50 ja 200 krediiti iga pandud tüki eest.

Ja kus oleks piraat ilma hea püstolita? Tänu neile on võidetud palju merelahinguid ja need samad vaprad ja julged merehundid kõndisid paljudest krahvidest elusalt minema. Püstol toob õnnelikule mängijale 10, 30 ja 100 koefitsienti, kui kolm, neli ja viis sellist pilti ilmuvad aktiivsele reale.

Tõelise piraadi kõige usaldusväärsem kaaslane oli tema mõõk. Mõõkasid oli palju: erinevaid kujusid, tüüpe ja suurusi, kuid üks asi ei ole kunagi muutunud – sest mõõkasid vaadatakse ja hoitakse puhtana ja korras. Ristitud mõõgad toovad koefitsiendid 5, 10 ja 50 kolme, nelja ja viie pildi eest ühe rea kohta.

Konks pintsaku asemel on üks piraadikaptenite muutumatuid omadusi. Ta on üks mänguautomaadi Pirates kõige madalama maksumusega sümboleid ja toob mängijale meremehe koefitsiendid 3, 5 ja 20 kolme, nelja ja viie sellise pildi puhul.

Spyglass – paljude meremeeste pidev kaaslane. Ta võimaldas aegsasti näha vaenlase laeva, samuti anda varajase hoiatuse sellest, mis ees ootab: maa, madal vesi või ohtlik torm. Spyglass on kogu slotis kõige odavam sümbol ja toob 2, 3 ja 10 kordajat.

Boonuspiraatide mängud

Igrosoft otsustas suurendada lõbu osa ja andis tavapärase ühe boonusmängu asemel kaks boonusmängu korraga. Mõlemad on väga huvitavad ja mõlemad on äärmiselt kasumlikud.

Esimene mäng slotis Pirates on seotud kirstuga ja jookseb pärast kolme kirstu kujutava pildi rullimist mis tahes rullikutel. Õnneliku mängija ülesanne on otsida aardekirstu ja vältida skelettkirstu tabamist. Mängija, kes selle ülesandega kindlalt toime tuleb, võidab kopsakaid auhindu.

Teises mängus, mis aktiveeritakse samuti kolme pildi, kuid juba tünnide abil, tuleb tabada kalliskivide tünnid. Kui mängija tabab avatud tünni, siis mäng peatub ja võidud lähevad tema säästupanka.

Riskimäng masinas Pirate

Igrosofti riskimäng on tehtud ka piraatide teemadel. Kõik teavad, et piraadid on alati mänginud täringut. Ja mängija ülesanne boonusmängus ongi ära arvata, kumba poole täring langeb – kas punasele või mustale.

Selleks, et riskimängu käivitada, tuleb mänguautomaadis Pirate võita suvaline summa ja vajutada panust. Kui mänguautomaadi peremees arvab ära kuubiku värvi, kahekordistatakse tema võidud ja talle antakse ka võimalus uuesti mängida. Kui algaja teeb vea, läheb kogu summa asutusele. Riskimängu saab mängida maksimaalselt 5 korda.