Mänguautomaat Pirates Treasures – röövida mis tahes laeva ookeanil, saada aare ja saada mis tahes daam kaldale, koos pilu Pirates Treasures saab kõik!

Pirates-Treasures_slot

“Viisteist meest surnud mehe rinnal, jou-hoo-hoo ja pudel rummi!”. See laul on pärast Stevensoni lugu kohe seostunud piraatidega. Ja nagu sa juba aru saanud oled, räägime selles arvustuses järgmisest piraatiteemalisest slotist, mille nimeks on mänguautomaat Pirate’s Treasure (Piraadi aare).

Ainult et selle emulaatori puhul võib laulu parafraseerida järgmiselt: 10 spinni surnud mehe kirstu eest, jou-hoo-hoo ja aardemägi. Tänapäeval jumaldavad paljud inimesed piraatide teemat. Ja iga lapsepõlve laps unistab sellest, et saab piraatiks, kündab brigantini siledat Kariibi merd ja astub igale laevale, mis talle vastu tuleb.

Tänu sellele mänguautomaadile saad sa oma unistuse teoks teha ja sukelduda seikluste ja seikluste maailma. Lihtsalt käivita slot Pirates Treasures, saad maitsta soolast õhku ja vabadust, kui asud koos metsiku piraadi ja tema võluva bosuniga röövima. Kui sul on õnne, komistad just selle surnud mehe kirstu peale, mis sind rikkaks teeb. Lõpeta mõtisklemine ja mine pardale!

Kuidas mängida Pirates Treasures mänguautomaati

Selle ühe käega bandiidi juhtpaneel on sarnane enamikule teenindusautomaatidele. See ei valmista kogenud hasartmängufännidele mingeid raskusi. Pirates Treasures slot koosneb 5-st pöörlevast rullist, millest igaühel on 3 märki.

Emulaator on varustatud 21 võiduliiniga, liinide arvu saab mängija muuta soovi korral läbi võtmerea. Aktiivsete liinide arv on märgitud nupu kohal. Panus on seatud tänu standard bet üks ja bet max. Ja nagu alati bet one suurendab panust järk-järgult, hästi bet max määrab kohe maksimaalse panuse saadaval. Ja kui sa ei ole harjunud väiksena tegutsema, on bet max nupp sinu jaoks ideaalne.

Spin ja Auto klahvid käivitavad rullid. Kui kasutad esimest nuppu, toimub ainult üks rullikute keerutamine ja kui kasutad automaatrežiimi, algab viimaste parameetrite põhjal lõputu keerutuste tsükkel. Rullid pöörlevad seni, kuni muudate mängusätteid või kuni mänguraha otsa saab.

Veel üks hea asi selle piraatidest koosneva mänguautomaadi puhul on see, et iga kord, kui valid rullide keerutamise, saad viimase kombinatsiooniga teenitud krediitide summa kahekordistada. See mäng käivitub, kui klõpsad mängukaardil, millel on sõna gamble. Kui see ülevaade ei vasta kõigile sinu mängureeglitega seotud küsimustele, võid kasutada nuppu Paytable, mis avab akna üksikasjalike mängureeglite ja kõigi võimalike kombinatsioonide tõenäosuste tabeliga.

Mänguautomaadi Pirate’s Treasure kõigi piltide väärtus ja nende väljamaksete suhe

Slot hea olemasolu kolme unikaalse tegelaskuju. Lisaks tuttavatele wild- ja scatter-sümbolitele sisaldab masin ka boonussümbolit. Wild-sümboliks on kõige hirmsam piraadikapten, kellega koos lähed röövretkele. See sümbol võib asendada kõiki teisi sümboleid mängus, jagades samal ajal kasumlikumaid kombinatsioone või isegi muutes ebaõnnestunud kombinatsiooni väga kasumlikuks. See on ka kõige väärtuslikum pokkeri sümbol mängus ja võib maksta kuni 5000-kordset rea panust. See ongi mänguautomaadi jackpot.

Scatter- ehk laialivalguvussümboliks on ihaldatud surnud mehe kirst, mis on täis aardeid. Vähemalt 3 sellise sümboli rullimisel mänguautomaadi Pirates Treasures Pirates Treasures mänguautomaati käivitub 10 tasuta spinni, mis on saadaval ka boonusmängu režiimis. Boonussümboliks on vaenlase laev, mis satub sinu kätte kõik purjed. See pilt võib ilmuda ainult tasuta spinnide mängurežiimis ja ainult rullikutel 1 ja 5. Kui see pilt ilmub samaaegselt mõlemale võimalikule rullikule, algab huvitava režiimiga boonusmäng.

Slot on varustatud ka tavaliste sümbolitega. Nende hulka kuuluvad: kuninganna, kuningas ja äss – 3, 5, 20; lahingupüss ja kompass – 5, 25, 100; sulekaaslane mis tahes piraatpapagoi – 20, 100, 500; ja muidugi kaunis bosun – 30, 250, 1000.

Pirates Treasures masinaga riskimäng

Sellesse mängu pääseb peale mis tahes edukat kombinatsiooni. Siin satute vastamisi ilusa tüdruku abikapteniga, kes pakub teile kaardimängu. Ta jagab teile neli kinnist kaarti ja paljastab oma. Ja kõik, mida sa pead tegema, on ära arvata oma kaartidest täpselt, milline neist on vastase nimiväärtuse taga kõrgem. Kui valid õigesti, kahekordistub sinu võit, vastasel juhul kaotad võimaluse võita ilusale daamile naeratus.

Freespin-mäng ja ainulaadne boonusmäng.

Kui saad 3 või rohkem scatter-sümbolit kuskil rullikutel, käivitab Pirates Treasures mänguautomaat boonusmängu 10 tasuta spinniga. Need spinnid toimuvad viimasel reaasetusel. Võitude ajal võetakse arvesse viimati tehtud panus.

Pirates Treasures mänguautomaadi selles režiimis on saadaval boonusmäng, mis käivitub, kui rullikutele 1 ja 5 ilmub purjelaeva pilt. Selle mängu ajal aitab sinu laeva kapten isiklikult sul vaenlase laevu uputada ja kui oled edukas, saad oma võidud mitmekordistada. Mäng kestab seni, kuni põrkad vastu laeva, mis sinu tulistamise asemel tulistab tagasi.