Party Games Slotto Deluxe mänguautomaat kutsub täie hooga peole, koos Party Games Slotto Deluxe slotiga on mega jackpotid, räägi oma sõpradele!

Maailmas toimub uskumatult palju superpidusid, sest vähesed inimesed keelduvad lõbutsemast ja oma vaba aega nautimast. Kuid suure peo korraldamine ei ole nii lihtne, kui see kõlab. See õnnestub aga suurepäraselt Novomaticil, kes tuli välja ideega korraldada puuviljapidu mänguautomaadi Pati Game Slotto Deluxe abil. Kuigi kogu pidu toimub virtuaalses ruumis, ei jää see alla päris peo põnevusele. Tahad öö läbi pidutseda? Siis on see just see, mida sa otsid.

Lõbus ja hoolimatu lõbu ootab sind ilusate puuviljade seltsis, mis ei ole ainult atraktiivsed ja arusaadavad sümbolid. Neil kõigil on positiivne energia. Järelikult, isegi kui sa kaotad, on mängu üldmulje ikkagi positiivne ja kui õnn on sinu poolel, siis suurepärane meeleolu ja lisab märkimisväärse summa raha. Sa pead lihtsalt olema kannatlik ja täielikult sukelduda imeline atmosfääri puuviljapidu, niipea kui aktiveerida mänguautomaadi Party Games Slotto Deluxe.

Kuidas mängida peomänge Slotto Deluxe

Puuviljase mänguautomaadi süžee keerleb enamiku mänguautomaatide klassikaliste sümbolite ümber: marjad, puuviljad, number 7 ning Wild- ja Bar-märgid. Sümbolite hulgas on ka rahumeelse välimusega vana šerif, kes hoolitseb selle eest, et pidu ei muutuks kaoseks. Valgel taustal olevad eredavärvilised tegelaskujud äratavad mängija kujutlusvõimet, annavad neile energiat ja muudavad nad vastupandamatuks tegevuseks. Ka muusikakompositsioonid on ergutavad ja optimistlikud. Ära hoia end tagasi ja hakka Party Games Slotto Deluxe mänguautomaadiga lõbutsema.

Party Games Slotto Deluxe mänguautomaadi reeglid

Vajuta lihtsalt mängimise või automaatse mängimise klahvi ja sa oled koheselt pööratud ühte suurimasse peole. 20 võiduliini ja 5 rullikut teevad kõik endast oleneva, et sul ei hakkaks keset pidu igav. Ära unusta, et maksimaalse arvu liinide aktiveerimine tõstab su tuju, suurendades oluliselt võidu saamise tõenäosust.

Lihtsalt määra soovitud summa ja oota, et 3 kuni 5 sama sümbolit rivistuksid vasakult paremale, moodustades auhinnajärje. Võidukombinatsioonist annab märku elav helin ja võidukombinatsiooniga ise kaasneb animatsioon.

Kui soovid teada mängureegleid, siis kasuta “Abi”.

Riskimäng puudub, kuid selle puudumine ei ole üldse märgatav, sest tohutud võidud varjutavad selle väikese puuduse.

Peokülalised

Arbuusi, ploomi, kirsi, kaardisümbolid ja hea šerif hoiavad sulle seltskonda peol. Samuti on olemas pildid tähisega “Wild” ja “Bar”. Viie seitsmese või sõnade “Bar” kogumine võib suurendada sinu panust 250 korda. Kuid see tundub tühine summa võrreldes rikkusega, mis ootab mängijat, kui tal on piisavalt õnne, et katta kogu mänguväljak numbriga 7. Siis suureneb hetkega pandud summa õnnesoovitaja 10 000 korda!

Wild-sümboliks on niru pilt, millel on kirjas “Wild”, ja see toob sulle rohkelt tegevust tänu sellele, et suudab muutuda kõikideks sümboliteks peale armsa šeriffi, kes valvab boonusmängu sissepääsu.

Kingituste aeg

Leides vähemalt kolm pilti naljakas šerif, siseneb mängija boonusvooru. Ekraanile ilmub kolm inimest, kellest igaühel on teile kingitus valmis. Valides ühe neist, saad teada, millise auhinna täpselt saad.

Sa võid arvata, et Patty Gaming Slotto Deluxe mänguautomaadi märgid on liiga tagasihoidlikud ja moest välja läinud, kuid see slot on nüüd palju tähelepanu äratanud, sest see on suurepärane koopia maapealsest ühe käega bandiidist.

Sa tahad alati tagasi minna online masinasse, hoolimata sellest, et ta ei saa kiidelda ülim graafika või erifunktsioonidega. Kuid siin saad ikkagi palju võite, kuigi mitte väga suuri. Järelikult on oht tühjade kätega koju minna nullilähedane.

Party Games Slotto Deluxe mänguautomaat aitab sul kiirelt igavust välja ajada, ilma et sa peaksid hüppama või tegema midagi, mis nõuab tohutut pingutust.

Party Games Slotto Deluxe’i mängides ei märka sa, kuidas tunnid mööduvad, kuid sa tunned, kui palju raskemaks muutub sinu rahakott regulaarsetest võitudest, eeldusel muidugi, et sa ei mängi mitte nalja pärast, vaid päris rahapakkide eest. Slot on tehtud väga lihtsaks, kuid see paelub uskumatu jõuga. Lisaks sellele ei tule pärast pikki mängutunde õudusunenägusid, vaid ainult naljakaid puuvilju, mis ei saa isegi lapsele haiget teha.