Mänguautomaat Odysseus 2 saadab õnnelik seikleja ookeanide põnevust, koos slot Odysseus 2 Golden Fleece õnne ja tasuta keerutab palju lähemale.

odysseus-slot

Igaüks on lapsena lugenud Iliase ja Odüsseia raamatuid. Igaüks on unistanud sellest, et purjetada koos Odysseusega meredel, osaleda Trooja lahingus ja mitmesugustes müütilistes ja fantastilistes seiklustes. Tänu mänguautomaadile Odysseus 2 Odysseus 2 – see on nüüd võimalik. Nüüd saad sõita ookeanil legendaarse Argo – Odysseuse laevaga ja osaleda Trooja lahingus koos oma sõdalastega, kes on peidetud Trooja hobusesse.

See on tõeliselt suurepärane slot, see ei häiri isegi palju vanu sümboleid numbrite ja ladina tähtedega. Mänguautomaat Odysseus 2 on sõna otseses mõttes läbipõimunud kangelaslikkuse, seikluste ja muidugi suure rikkuse vaimuga, mida leiad oma teel Athena – tarkuse ja võiduka sõja jumalanna patronaaži all, ja sinu puhul võidukas mäng selles slotis.

Kuidas mängida Odysseus 2 mänguautomaati

Odyssey 2 slot koosneb 5 pöörlevast rullikust, millest igaühel on 3 sümbolit. See mänguautomaat on varustatud 30 reaga, ja nende arvu saab hasartmängus osaleja hasartmängutegevusest soovi korral muuta, kasutades nooltega vastava akna juures.

Samamoodi on ka iga rea määr määratud sarnaselt. Panuse suurust tähistava kasti lähedal on kaks noolt, mis suurendavad või vähendavad panust mängija soovil. Eriti suurte mängude mängimisega harjunud mängurite jaoks on olemas klahv Maksimaalne panus, mis suurendab panusesummat kohe maksimaalselt.

Maksimaalne panus rea kohta on 500 krediiti. See tähendab, et kõigi aktiivsete liinide puhul on suurim kogupanus 15000 krediiti ja mitte iga slot ei saa uhkeldada nii suurte panustega.

Mänguautomaadi Odysseus 2 ühe spinni alustamiseks on olemas nupp Start, kuid kui te ei soovi mänguparameetreid muuta ja mängus riskida, sobib hästi nupp Autostart. Pärast selle nupu vajutamist sisaldab mänguautomaat automaatne spinnide tsükkel viimati seatud parameetritega.

Neile, kes soovivad rohkem teada saada mängureeglite ja väljamaksete suhte tabelis kõik võimalikud kombinatsioonid, leiutatud klahvi Abi. Slot on juba ammu tõlgitud vene keelde, ja probleeme selle arendamisega ei tohiks olla isegi algaja. Õnnekombinatsioonid moodustuvad enamiku emulaatorite standardskeemi järgi, paar ühesugust märki aktiivsel real, alustades kõige vasakpoolsemast rullist.

Antiikmärgid ja nende tähendus

Nagu juba arvata võisite, on selle mänguautomaadi Odysseus 2 kõige kallim sümbol Odysseuse portree. Kui kombineerid viis sellist märki, suureneb sinu rea panus 500 korda. Tehke arvutusi ja te teate, et kui panete maksimaalse panuse 500 krediiti, on teie võidud väärt koguni 250 000 krediiti. Kõlab lõbusalt, teate küll. Lisaks sellele sümbolile leiad mänguväljalt erinevaid sümboleid, mis on seotud Odysseuse enda ja lihtsalt Vana-Kreeka ajaloo ja mütoloogiaga.

Nende hulka kuuluvad Trooja hobune, mille maksimaalne kordaja on 400, sõdur ja kilp, mis võivad suurendada sinu panust 350 korda, kiiver ja harf, mille maksimaalne kordaja on x250, kreeka amfora ja münt 200 ning lõpuks loorberikimp, mille maksimaalne kordaja on x150.

Lisaks sellele on kaks erisümbolit, mis suudavad sinu võiduvõimalusi mitmekordselt suurendada. Esimene neist on nn wild-sümbol, milleks on Argo laev. See laev on nii hea, et see võib asendada iga ebaõnnestunud sümboli. Ja muuta ebaõnnestunud kombinatsiooni võidukaks või lisada juba kokku pandud ahelale, muutes selle kasumlikumaks.

Teine unikaalne sümbol on jumalanna Athena kuju. Ta toimib scatter-sümbolina või, nagu kogenud mängijad seda nimetavad, hajutussümbolina. See õiglane ja tark jumalanna suudab sind premeerida tasuta spinnidega.

Riskimäng slotis Odysseus 2

Arendajad on proovinud ja veidi ümber teinud isegi kulunud augudesse boonusmängu kaardisärkidega. Mängu läbiviimise reeglid on jäänud samaks. Nii et pole vaja neid täpsustada.

Kõik, mida sa pead tegema, et suurendada oma võitu, on ära arvata peidetud kaardi värvi. Kui sul on õnne, siis korrutad oma võidud 2ga, kuid sulle antakse võimalus saada korraga neli korda rohkem krediiti.

Lihtsalt värvi ära arvata ei piisa. Asi on veidi keerulisem. Sa pead ära arvama peidetud kaardi värvi. See on raskem, kuid võidud on suuremad ja magusamad.

Boonusmäng

Nagu juba mainitud, võib Athena kuju vallandada boonusmängu tasuta keerutuste jaoks. Selleks on vaja, et see kujutis ilmuks vähemalt kolmes eksemplaris üheaegselt kuskil mänguväljal.

Kolme sellise kujutise korral masinas Odysseus 2 saad 10 tasuta spinni, 4 – 25 ja 5 jumalanna kujutise korral süttib 100 tasuta spinni! Kujutage ette, kui palju te selle boonuse saamisega säästate ja kui palju raha võite võita nii paljude spinnide eest.