Notre Dames mänguautomaat pakub puudutust müstilisest Pariisist, Notre Dames slotiga avastad mitte ainult ajaloolisi müsteeriume, vaid ka helded mänguboonused.

Kas sulle meeldivad müstilised lood ja seiklused? Siis see on slot, mida sa armastad. Notre Dame de Paris’i ümbritsevad paljud lood ja saladused ning Playsoni arendajad kutsuvad sind neid kõiki avastama tänu oma uuele hasartmängukunstiteosele.

Mängides seda gaminatorit sukeldud keskaegse Pariisi maailma, mis oli tollal täis salapäraseid legende ja kuulujutte. Enne alustamist tuleb kindlasti lepitada gargoylesid, kes valvavad selle koha saladusi, ja veidrat kährikkoera, kes on vabatahtlikult sinu kaaslaseks kogu selle põneva seikluse jooksul.

Kuidas mängida Notre Dames mänguautomaati

Alustada tasub sellest, et mänguautomaadil Mystery Notes Lady on 5 rullikut ja 20 võiduliini. Samuti tasub teada, et see on üles ehitatud Symbol Drop põhimõttel – selle rullid ei pöörle ja sümboleid vahetatakse neil rokkeri abil.

Muuhulgas kaovad müstiliselt kõik sümbolid, mis on seotud mis tahes kombinatsiooniga, ning nende koha võtavad üleval olevad sümbolid. Nii saad täita kogu sümbolite kombinatsiooni, mille eest antakse kuni x5-kordajaid. Ja tasub eeldada, et juba ei olegi paha.

Mainimist väärib ka wild-sümbol, mis iseenesest võib tuua suuri võite, ning boonusmäng koos tasuta spinnidega, millel on samuti kombinatsiooni kordaja, kuid mis algab x3-ga ja lõpeb x15-ga.

Kasuta kõiki neid mehhanisme ja Notre Dames mänguautomaadist saab suurepärane rikastumisvahend. Tasub mainida, et kombinatsioon loetakse võidukaks ainult siis, kui samad sümbolid on ühel aktiivsel võiduliinil reas ja ahel algab kõige vasakpoolsemal rullikul.

Notre Dame mänguautomaadi kasutajaliidese kirjeldus

Enne mängu tuleb määrata mõned seaded mängimise jaoks. Alustuseks tuleb valida – mitu rida te mängite. Aga ärge unustage, mida rohkem read on aktiivsed, seda tõenäolisemalt on võimalik võita ja võita palju raha. Seda saab muuta, vajutades juhtpaneelil nuppu Lines.

Selle kõrval on nupud Panus ja Maksimaalne panus. Tänu neile, nagu sa juba aru said, määra iga võiduliinile määr. Bet-nupp teeb seda järk-järgult, kuid kui oled tõsine mängija ja ei ole harjunud pisiasjadega takerduma, kasuta Maximum Bet-nuppu.

Kui olete otsustanud protsessi parameetrid, saate mängu alustada. Selleks kasutage nuppu Start, mis käivitab keerutused ükshaaval. Samal eesmärgil võite kasutada ka nuppu Auto Play, mis käivitab keerutuste lõputu tsükli vastavalt viimati määratud parameetritele. Kui soovid rohkem teada saada mängureeglitest ja väljamaksetabelist, kasuta nuppu Info. See avab akna, kus on täielik nimekiri väljamaksete koefitsientidest ja mängureeglitest.

Notre Dames mänguautomaadi sümbolid

Seega on aeg rääkida, milliseid sümboleid saab suurepärase Notre Dames Mystery mänguautomaadi rullikutel näha.

Alustuseks peame teile meelde tuletama kõige oodatumat sümbolit, mida te tõenäoliselt slotis kohtate. See on wild-sümbol, mille rolliks on rüütli kiiver koos krooniga. See on hea, sest see võib asendada mis tahes muud sümbolit ja muuta kaotuse suureks võiduks või lisada olemasolevale kombinatsioonile ja muuta see kasumlikumaks.

Selles slotis on ainult 1 sümbol, mis ei suuda asendada wildi. See on nn scatter ehk laialivalguv sümbol. Just tema on see, kes käivitab boonusmängu koos tasuta spinnidega. See juhtub ainult siis, kui see ilmub mänguvälja mis tahes osasse vähemalt 3 ühiku ulatuses. Seda sümbolit kujutatakse püha kausina.

Mängu kõige kallim sümbol on ratsanik hobuse seljas. 5 sellise pildi korral ühel real saad võidukordaja, mis on võrdne x2500-ga. Mänguautomaadi Notre Dames rullikutel võid kohtuda veel selliste kaartidega nagu:

  • müstiline draakon, mis võib tuua kordaja, mis on võrdne x1000;
  • Ükssarvik, mille kordaja on x500;
  • saba neelav madu – x200;
  • Kaardi nimiväärtused: kuninganna – x50, kuningas – x75 ja äss – x100.

Notre Dames mänguautomaadi boonusmäng

Kui sa juhtud olema väga õnnelik mängija ja sul on ühe keerutuse ajal rullikute ekraanil 3 scatter-sümbolit, siis Notre Dames mänguautomaat ise käivitab boonusmängu 10 tasuta keerutusega ja esialgse x3-kordajaga võiduga. Selles mängus võivad olla ka hävingulained, mis võivad suurendada sinu võidu kordajat kuni lausa x15-ni.

Kõik, kes on Notre Dames’i proovinud, on väga rahul graafika, animatsiooni, suurepärase muusika ja muidugi tohutu rahasummaga, mida see fantastiline ja ületamatu slot pakub.

Riskimängud puuduvad ja seega ei ole võimalust lihtsalt oma raskelt teenitud krediiti kaotada. Lase õnne olla sinuga ja juhatada seikluslikku vaimu!