Multiline Jacks or Better videopokker annab kõigile innukatele Jacks or Betteri professionaalidele võimaluse tõsta auhindu kõigil liinidel korraga.

Pokkerit peetakse kõigis hasartmänguasutustes kaardimängude kuningaks. Ja seda tiitlit see tõesti vääribki. Mitte ainult õnne kaart ei otsusta kõike, vaid see, kuidas mängida ja kuidas kavalalt bluffida.

Tavapärane klassikaline pokker, mida võib leida igas veebikasiinos, koosneb viiest kaardist, mis moodustavad kombinatsiooni. Kuid uus põnev videopokkerimäng nimega Multiline Jacks or Better avaldab muljet oma uuendusliku funktsiooniga – viis rida viit kaarti klassikalise esimese asemel. Seega on see videopokkerimäng, mida tasub proovida kõigil, kes arvavad, et nad on innukad mängurid, kuid selle lihtsust ja suurejoonelisust on lihtne hinnata.

Kuidas mängida mitmeliinilist Jacks or Better videopokkerit

Selle variatsiooni loomisel tekkis lõpuks pokkeri ja mänguautomaadi hübriid. Sisuliselt on tegemist slotiga, millel on 5 võiduliini, ainult et kombinatsioonid ei koosne vasakult äärelt kolmest samalaadsest, vaid tegemist on tavaliste pokkerikombinatsioonidega.

Mängijad saavad toreda boonuse topeltriskimängu näol. Jacks and Above on kujundatud klassikalises stiilis ja sama võib öelda ka muusika kohta. Kaartide jagamise ajal kõlab tavapärane kaardikraaksatus ja kui võtate oma võidud – helisevad mündid rõõmustavad teie kõrvu.

Mängu juhtimine

Juhtpaneelil on mõned klahvid, mida saab kasutada mängu seadete muutmiseks või mängimise enda abistamiseks. Kõigepealt pead otsustama krediitide vahetuskursi üle. Kursi suurendamiseks vajutage bet one klahvi. Kui seda nuppu vajutad, muutub ka väljamakse koefitsient.

Nende koefitsientide väärtustega tutvumiseks ei pea te otsima nuppu Abi vms. Kõik on otse teie ees. Vaadake lihtsalt mänguekraani paremal pool ja näete täielikku videopokkeri väljamaksete tabelit, kus on näha kõik pokkerikombinatsioonid ja kordajad, mida saate selle või mõne muu kombinatsiooni eest.

Selle tabeli all on 2 noolt + ja – märgiga. Nende väärtuste kaudu saate määrata panuse iga rea kohta. Kui oled kõva adrenaliini narkomaan ja oled harjunud mängima suurt mängu, siis ära kõhkle vajutamast bet max nuppu. See ei määra mitte ainult mängu kõrgeimat panust, vaid ka kõrgeimat krediidimäära.

Kui oled veendunud, et oled kõik parameetrid õigesti seadistanud, vajuta jaotusklahvi. Selle klahviga algab mäng.

Kõigepealt jagate videopokkeri Jacks and Multiline’is kaardid kõige madalamalt kaardipakist. Kui oled rahul kombinatsiooni või seal välja loositud üksiku kaardiga, saad selle lihtsalt koputades paigutada kõikidele ridadele.

Kui aga käsi ei meeldi sulle või kui sa ei ole sellega üldse rahul, siis vajuta uuesti nuppu, et mängu alustada. Kõik suletud kaardid kõigis viies reas jagatakse automaatselt juhusliku väärtusega.

Kui saad mõnel real võiduka käe, siis teatab Multiline Jacks or Better sulle sellest, tõstes esile kaardid, mis moodustasid selle rea käe. Pärast iga võidukombinatsiooni saad ka võimaluse oma võidud kahekordistada.

Kõik kombinatsioonid, mis on pesa saadaval

Selles videoslotis on peaaegu kõik saadaval olevad pokkerikombinatsioonid. Puudub ainult kõrgeim kaart ning alla paarilise bukse kombinatsioonide puhul ei ole võimalik võita.

Muidu jäävad kombinatsioonid samaks:

  • paar – kaks identset kaarti, mis on nimiväärtuse taga;
  • kaks paari – 4 kaarti, millest 2 on sama nimiväärtusega ja ülejäänud on erineva väärtusega;
  • kolm – 3 sama nimiväärtusega kaarti;
  • sirge – 5 eri värvi kaarti kasvavas järjekorras;
  • Flush – 5 sama värvi eri väärtusega kaarti;
  • Täismaja – 2 ühe nimiväärtusega kaarti ja 3 teise nimiväärtusega kaarti;
  • Ruut – 4 sama nimiväärtusega kaarti;
  • sirge flush – 5 sama värvi kaarti kasvavas väärtuses;
  • Flush royal – 5 sama värvi kaarti alates 10-st kuni ässani.

Ja nüüd tasub liikuda edasi väljamaksete endi juurde. Kui sul on paar, võidad võrdselt oma liinipanusega. Kui sul on veidi rohkem õnne ja sul on liinil kaks paari, saad x2; kolmik teenib sulle kolmekordse panuse; sirge suurendab seda arvu 4x; flush teenib sulle x6, full house x9, ruut x25, straight flush x50 ja lõpuks kombinatsioon, millest iga innukas pokkerimängija unistab, royal flush teeb sind rikkaks x250 võrra.

Riskimäng

Mitmeliinilised Jacks or Better videopokkeri mängijad mängivad rohkem kui hea meelega meie Double Up boonusmängu. Reeglid on väga lihtsad. Pärast iga võidukombinatsiooni pakub slot sulle oma võidu kahekordistamist.

Kui sa ei taha Jacks and Heights slotis oma võitudega riskida, vajuta lihtsalt No ja jätka mängimist. Kui otsustad riskida ja riskimine on auväärne, vajuta Yes.

Pärast seda suletakse kaartide alumine rida, välja arvatud esimene rida, mis muutub ja jääb avatuks. Teil tuleb vaid ära arvata, milline varjatud kaartidest on vanem kui avatud kaart. Kui arvate ära, kahekordistub teie võidetud krediitide summa.