Häid jõule mänguautomaat – teenindusajad tulevad meile, jackpotid tulevad meile, lõbus toob, põnevus ergutav, slot jõulud on alati reaalne!

Merry-Christmas_slot

Mänguautomaadid muutuvad üha nõutumaks, mis tähendab, et arendajad püüavad välja töötada täiesti uusi, varasematest masinatest erinevaid versioone. Oskuslikult tehtud mängud võivad olla lisatulu allikaks, mis ei teeks paha näiteks jõulukinkide ostmisel oma perele, sõpradele ja kolleegidele. Kahtlemata on selline allikas mänguautomaat Merry Christmas, mis pakub nii tasulist kui ka tasuta mängu.

Jõuluteemalised slotid üldiselt on populaarsuse tipus, sest isegi täiskasvanud unistavad isegi hetkeks tagasi lapsepõlve, kus uusaasta – imede aeg. Ainult võimalus saada pärisraha eristab seda mängu lastemängust.

Uskumatult lihtne, särav ja sõbralik slot mängu liides Merry Christmas ilusas muusikalises raamistuses kindlasti ei jäta mängijat ükskõikseks. Hea tuju ja kingitused – vajalikud komponendid iga püha, seoses mänguautomaadi Merry Christmas valmis teile rikkalikke kingitusi ja meeldivaid üllatusi. See seade teeb pühademeeleolu, mis tuli teile nii tihti kui võimalik. Lisaks sellele täidab see oluliselt teie rahakotti krõbedate rahatähtede võrra.

Kuidas mängida Merry Christmas mänguautomaati

Jõulumaagia hakkab kehtima, kui esimene rullikute ring lõpeb. Merry Christmas mänguautomaadil on 5 rullikut ja 9 võiduliini. Esimene tegevus on mängija teha panus ja valida kindel arv aktiivseid liine. Seejärel jääb üle vajutada nuppu Start ja loota Fortune’i soosingule. Maksimaalne liinide arv toob suurema tõenäosusega kaasa suured võidud.

Kui oled alles alustanud õnnemaailma vallutamist ja sind valdab hirm, võid kirjeldatud slotit mängida tasuta. See treening näitab, kui õnnelik oled ja võimaldab sulle üksikasjalikult mõista kõiki mängu nüansse. Te ei pea end registreerima ega maksma mingit tasu.

Tuleb öelda, et koolitus ja põhiringi mänguautomaadi Merry Christmas peaaegu ei erine, välja arvatud asjaolu, et koolituse tulemusena ei saa sa pennigi rikkamaks. Sellega seoses, et saada alates mängimine, lisaks positiivseid emotsioone ja rahalist kasu ikka vaja kulutada minut registreerida.

Jõulud märke teenistuses Fortune

Iga mängija, kahtlemata, naudib, kogutud auhinnafondis, ilusad pildid jõulusümbolid: jõulupuu kaunistused, jõuluvana, jõuluvana kott kingitusi, lumememm, põhjapõder, maagiline ree.

On ka erilisi märke, mida soovite kindlasti täita. Need on sellised sümbolid nagu scatter, wild ja konkreetne boonussümbol.

Scatteri rollis toimib pilt koos seinakellaga. Kolme sellise pildi ilmumine annab õnnelikule 15 tasuta spinni.

Wild-sümboliks, mis võib asendada teisi sümboleid, on jõululauda kujutav pilt.

Boonussümboliks on riietatud jõulupuu pilt. Ainult selle sümboli abil pääseb mängija boonusmängu.

Et teada saada kõike sümbolite ja nende tõenäosuste kohta, peaks slotiga alustav mängija vaatama väljamaksete tabelit.

Riskimäng või loota imele

Nagu paljudes teistes automaatides on ka mänguautomaadis Merry Christmas olemas kahekordistamismäng. Kui sa ei karda võtta riski, siis on sul võimalus suurendada oma võitu 2 korda. Tõsi, sama tõenäosusega võid ka kaotada. Aga kas imesid ei juhtu lihtsalt! Ja kus mujal need võiksid juhtuda kui mitte slotis Merry Christmas?

Tuleb märkida, et riskimäng ülaltoodud slotis on väga unikaalne, sest see ei ole banaalne kaardimäng. Mänguautomaadi Merry Christmas mängur peab valima kasti, kuhu on peidetud kingitus. Õige otsuse tulemus kahekordistab võidud.

Ebatavaline boonusvoor mänguautomaadis Merry Christmas

Slot Merry Christmas on originaalne boonus mäng, mis käivitub sõltuvalt esinemise ajal freespin pilte jõulupuu. Jõulupuu peab toimuma samal ajal ning esimesel ja viiendal rullikul.

Seejärel näeb mängija ekraanil jõulupuu, mille ta peab valima. Igaüks neist peidab endas kordajat, mis seejärel korrutatakse teatud panusega. Kuid olge ettevaatlik – sest üks jõulupuudest on tühi kott, millega kohtumine lõpetab boonusvooru.

Merry Christmas mänguautomaat meelitab üha rohkem mängijaid tänu võimalusele saada suuri võite, suurepärasele graafikale ja originaalsusele. Kindlasti on see mänguautomaat oma nime vääriline, sest see ei anna sulle mitte ainult häid jõule, vaid ka palju õnnelikke päevi. Ära jäta oma õnne vahele!