Lucky Reels mänguautomaat meeldib vana kooli emulaatorite fännidele, kuid tasub täpsustada, et Lucky Reels mänguautomaat on edukas katse tuua kokku erinevaid mängijate põlvkondi.

Lucky-Reels_slot

Viie rullikuga mänguautomaadid on muutunud tarbijale nii tuttavaks, et kõik arvavad juba, et esimesed mänguautomaadid nägid täpselt samasugused välja. Kuid see ei vasta tõele, esimestel mänguautomaatidel oli ainult 3 pöörlevat rullikut ja 5 võiduliini. Sümboleid, millest kombinatsioone moodustati, oli vähem.

Standard masinad, mis rohkesti täitis erinevaid hasartmänguasutuste 30-ndatel 20. sajandi, ikka ei anna arendajad slot äri. Ka GloboTechi arendajad ei jäänud kõrvale ja otsustasid töötada põhimõttel, et kõik uus on hästi unustatud vana.

Kuidas mängida Lucky Reels mänguautomaati

Lucky Reels mänguautomaat on täielikult jäljendanud oma vanaisa välimust, isegi heliriba on valitud vastavalt. Kolm pöörlevat rullikut ja 5 aktiivset rida viivad slotiprofi tagasi ajas, kui inimesed tõmbasid hooba rullide käivitamiseks. Sellel slotil on huvitav wild-sümbol, mis võib sulle tohutuid summasid tuua, ning riskimäng, kus sa mitte ainult ei kahekordista oma võite, vaid kahekordistad need kuni 4 korda.

Lucky Reels mänguautomaadil on ainult 5 võiduliini, millest 3 asuvad horisontaalselt ja 2 ülejäänud rida diagonaalselt. Ridade arvu saab hõlpsasti muuta, tänu nupuvajutusliinidele. Bet one ja bet max abil saate muuta iga rea panuse summat. Ainus erinevus seisneb selles, et esimene nupp suurendab panust järk-järgult, teine aga määrab maksimaalse panuse, mis on 100 krediiti rea kohta. See tähendab, et suurim kogupanus slotis on 500 krediiti.

Reels mänguautomaat Reels Luck hakkab keerlema pärast spetsiaalsele klahvile nimega Spin vajutamist. Selleks klõpsake nupule Auto, mis käivitab pideva spinnide tsükli. Selle tähelepanuväärse mänguautomaadi teine omadus on see, et isegi automaatse mängu ajal on sul võimalik eduka kombinatsiooni korral mängida riskimängu.

Et lugeda üksikasjalikke mängureegleid ja väljamaksete tabelit – klõpsa Help, avaneb aken kõigi nende andmetega.

Kombinatsioon mänguautomaadis Lucky Reels loetakse võidukombinatsiooniks juhul, kui vähemalt ühel aktiivsel real veerevad kõik 3 sama sümbolit.

Pildi väärtus ja väljamaksete suhe Lucky Reels slotis

Pilt, mis võib mängu pea peale pöörata ja mängija kasuks, on kuldmüntidega sümbol ja paljutõotav silt topelt jackpot. See ikoon ja seal on sümbol, mida nimetatakse wild. Ta on võimeline asendama kõiki teisi ebaõnnestunud kombinatsiooni pilte, suurendades mündi summa kombinatsiooni 2 korda.

Selle pildi peamine ülesanne on premeerida õnnelikku mängijat selle nimes mainitud topeltjackpotiga. See juhtub siis, kui kogu mänguväli on nende sümbolitega täies ulatuses täidetud, st wild-sümbol asub kõigi 9 pildikasti juures.

Selle jackpoti suurus sõltub aktiivsete liinide arvust. Kui aktiivne on ainult 1 rida, on väljamakse määr 1000, kuid kui kõik 5 rida on aktiveeritud, tõuseb see number 5000-ni. Mänguautomaat Lucky Reels lihtsalt täidab sind helisevate müntide ja mägede krediitidega, sinust saab lihtsalt räigelt rikas mees. Kõigil muudel juhtudel suurendab iga aktiivne rida võidukoefitsienti 1000 võrra. See tähendab, et 2 aktiivse rea puhul kasvab kordaja 2000, 3 puhul 3000, 4 puhul 4000.

Teised sümbolid annavad kokku vaid 3 ühesuguse pildi võidukombinatsiooni. Tühja välja kombinatsioon (jah, selles slotis on väljad, millel ei ole midagi) annab kordaja x1. Tuttavad kõik seitsmikud võivad suurendada oma liinipanust 10 korda, mitte vähem tuttavad kõik sümbolid sõnaga baar toob kordaja x25, topelt sõna baar – x50, kolmekordne sõna see sümbol – x100.

Kui nende sümbolite kombinatsioon osutub baariks, suureneb teie panus 4x. Sellel slotil puudub kahjuks scatter-sümbol ja tasuta spinnide boonusmäng, kuid see ei takista sind suurelt raha võitmast.

Mitmekordista oma võidud

Lucky Reels mänguautomaadi riskimängu pakutakse sulle, kui sa mängu ajal liidad kokku mis tahes õnneliku kombinatsiooni. Oma õnne proovilepanekuks tuleb sul vaid klõpsata kuldmündil, millel on silt Gamble, mis ilmub Spin-nupu kohale.

Seejärel viib sind Reels of Luck mänguautomaat teise ruumi, kus on 5 peidetud kaarti. Sul palutakse oma viimast võitu kahekordistada või kahekordistada. Õnne kahekordistamiseks pead sa lihtsalt ära arvama peidetud kaardi värvi, kuid mündi neljakordistamiseks pead sa ära arvama kaardi värvi.

Seda on raskem teha, aga kui sul on õnne, saad ka rohkem raha. Kui sa ei anna õiget vastust, kaotad kogu reale pandud krediidisumma.

Lucky Reels mänguautomaadil on väga spetsiifiline struktuur, mis on loodud ühendama vanakooli parimaid ühekäeliste bandiitide žetoonid uute pumbatud emulaatoritega. See tekitab kahekordse, kuid siiski väga meeldiva põnevustunde.