Mänguautomaat Lord of the Ocean Deluxe lubab aare peidetud põhja mere-ookean, käes slot Lord of the Ocean Deluxe on lihtne künda ja vallutada laius merepõhja.

lord_of_the_ocean_slot

Mereteema on online-mänguautomaatide arendajate seas väga populaarne. Peaaegu iga kümnes online-mänguautomaat räägib ühel või teisel viisil veest, mereolenditest, veealustest aaretest ja müütilistest olenditest.

Mänguautomaat Lord of the Ocean Deluxe – reisi ookeani sügavustesse mere isanda Poseidoni ja tema printsessi seltsis. Mereratas võib tuua õnnelikule reisijale tohutuid rikkusi.

Kuidas mängida Lord Of The Ocean Deluxe mänguautomaati

Tegemist on tavalise slotiga, millel on 5 rullikut, 10 rida ja automaatne mängimisfunktsioon. Kõigepealt tuleb valida, kui paljudele liinidele soovite panustada. Seda saate teha väga lihtsalt, kasutades liinide nuppu.

Järgmisena tuleb valida rea panus. Selleks on panus rea kohta. Ühe spinni alustamiseks klõpsake lihtsalt nupul start. Pärast võitu, et mängida riskimängu, peate klõpsama valgustatud klahvile gamble.

Neile, kes ei soovi riskimängu mängida, saate käivitada automaatse mängimise funktsiooni. See käivitub pärast automaatse mängimise funktsiooni vajutamist ja kestab seni, kuni mängija selle peatab (klõpsates uuesti) või kuni raha saab otsa.

Kui soovid näha koefitsiente ja maksetabelit, klõpsa maksetabelile ja saad näha kõiki slotiga seotud koefitsiente ja funktsioone.

Sümbolid ja koefitsiendid

Lord Of The Ocean Deluxe mänguautomaadi peamine funktsioon on mereratas. See on ainulaadne sümbol, mida muidu teistes masinates ei leidu. Ta täidab samaaegselt nii wild’i, st asendab võidukombinatsioonis kõiki teisi sümboleid, kui ka scatteri rolli – vastutab tasuta spinnide eest. Peale selle toob ta scatter-sümbolina ka koefitsiente: 2, 20 ja 200 krediiti iga korduse eest, mis on paigutatud kõikidele ridadele, ootab see, kes kogub kolm, neli või viis sellist sümbolit mis tahes rullikule.

Edasi tulevad kaks väga tulusat pilti. Poseidoni enda kujutis toob õnnelikule mängijale muljetavaldavad võidud. 10, 100, 1000 ja 5000 kordajaid ootab see, kes kogub kaks, kolm, neli või viis sellist pilti igale aktiivsele reale. Merede isand on uskumatult helde.

Ka tema printsess ei jäta õnnelikku mängijat ilma armuandmisest. Tema ilmumine liinile toob kaasa 5, 40, 400 ja 2000 koefitsiendi kahe, kolme, nelja või viie sellise pildi eest igal aktiivsel real.

Mere aardekirstu ja sõjaartikli tootlus on sarnane, ainult veidi väiksem kui Poseidoni ja tema printsessi puhul. Iga kahe, kolme, nelja või viie sellise pildi eest saab mängija vastavalt 5, 30, 100 ja 750 koefitsienti.

Tuttavad kaardisümbolid A ja K moodustavad alates kolmest sümbolist võidukombinatsiooni ja toovad koefitsiendi suurusjärgu võrra väiksema kui kõik eelnevad pildid. Sellest hoolimata esinevad need väga sageli, nii et õnnelik mängija ei jää kunagi mustaks. Tõenäosused on 5, 40 ja 150 neile, kes koguvad kolm, neli ja viis sümbolit A ja K.

Kõige ebasoodsamad sümbolid on Q, J ja 10. Nagu kaks eelmist, on ka need kolm sümbolit, kuid nad on samuti sagedased külalised rullikul, nii et nende madala kasumlikkuse üle ei saa kurta. Faktoreid 5, 25 ja 100 ootab mängijat, kes kogub kolm, neli ja viis nende sümbolite kujutist aktiivsele reale.

Riskimäng masinas Lord Of The Ocean Deluxe

Arendajad ei saanud jätta panemata mänguautomaati Lord of the Ocean Deluxe tavalist, kuid kõigi lemmik riskimängu. Pärast iga võitu kutsutakse osalejat riskima oma raha kahekordistamiseks.

Vajutades hasartmänguklahvi, peab mängija ära arvama ülemise kaardi värvi. Tõenäosuse arvutamise hõlbustamiseks antakse mängijale viimase 5 kaardi statistika. Kui õnnelik mängija arvab ära, kahekordistub tema võit ja tal on võimalus liikuda edasi järgmisesse sellisesse vooru. Kui mitte, läheb kogu raha asutusele. Nii lihtne see ongi.

Sellegipoolest on mängijal alati võimalus valida, kas ta võtab riskimängu vastu või mitte.

Tasuta keerutused

Nagu eelnevalt mainitud, vastutab erisümbol ka tasuta spinnide eest. Kui kolm või enam mereratast on kogutud, saab slotimees võimaluse 10 korda tasuta rullikut keerutada. Spinnid toimuvad erireeglite kohaselt samas tempos, kui kolm ratast olid rullikutel. Kuid enne keerutamise alustamist vali juhuslikult üks sümbol, mis võib täita kogu rulliku, kui see viib mänguautomaadi Lord Of The Ocean Deluxe võidukombinatsiooni.

Seega, selle reegli abil suurenevad võiduvõimalused mitmekordselt. Kui tasuta spinnide ajal langeb taas kolm scatter-sümbolit, siis lisandub spinnide arv ja sümbol jääb samaks.

Üldine mulje

Mänguautomaat Deluxe Ocean Lord Deluxe on huvitav ookeaniseiklus, mis lubab mitte ainult head ja lõbusat ajaviidet jumala ja printsessi seltsis, vaid ka suurt rikkust, mis varitseb ookeani põhjas.