Just jewels Deluxe on kiiresti muutunud mänguruumi legendiks, sest selle arendaja, ettevõte Novomatic, võttis arvesse kõiki mängijate soove ja varustas mänguautomaadi maksimaalsete funktsioonidega.

just_jewels_deluxe_slot

Eksperdid on masinat hoolikalt moderniseerinud, muutes selle nii lihtsaks kui ka huvitavaks, erinevalt eelmisest versioonist. Deluxe ületab Just jewels’i mahlakama ja meeldejäävama graafika, tulise süžeega ja mängu ajal ellu äratatavate sümbolitega. Arvad, et see on kõik? Ei, sind ootab ees põnevus ja põnevus ning sa saad näha, mis tegelikult toimub.

Kuidas mängida Just jewels Deluxe mänguautomaati

Ilmselt ei jäta kedagi ükskõikseks šikkate sümbolite graafiline teostus – rubiinide, smaragdide ja muude kalliskivide ilmumine vaheldumisi kuninglike kroonide, euroikoonide ja muljetavaldavate rahapakettide kujutistega paneb sind värisema soovist saada nende omanikuks. Ja mis kõige parem – igaühel on võimalus rikkaks saada, peaasi, et mõtled iga liigutuse läbi, teed panuse ja võtad riski.

Kasutajaliides Diamond Deluxe on kohe selge, masin, nagu paljud tema “kolleegid” on varustatud 5 rullikuga. Tavalise 9 rea võrra lisandus veel üks, nüüd on 10, mis tähendab, et võiduvõimalused on suurenenud, eriti kui panustate kohe kõigile ridadele. Masinat saab reguleerida ekraani allosas olevate nuppude abil – panused ulatuvad 4 sendist kuni 10 dollarini. Maksimaalne summa, mida saab ühe mängu jooksul kasutada, on 100 dollarit.

Saadaval on ka kahekordistamismäng (riskivoor), samuti automaatne mäng, kus ei pea pidevalt vajutama stardinuppu. Just jewels Deluxe Videoslot rahustab ka scatter-sümboli ja iga mängitud panuse suurenenud korrutamist.

Just jewels Deluxe’i eelised

Kui tegemist on kulla, juveelide ja ehetega, ei saa mänguautomaat koosneda tavapärastest reeglitest. Selles peab olema midagi ebatavalist, uudishimulikku, ahvatlevat, isegi ekstravagantset. Seepärast on spetsialistid proovinud ja teinud uuendusi, ja need ei puuduta ainult välimust, vaid ka funktsioone.

Pöörake tähelepanu joonistatud sümbolite kvaliteedile, nad tõesti elavnevad, säravad säravalt ja näivad olevat üles korjatavad – väga raske on eristada kalliskive ja päris asju. Sama võib öelda ka teravate pangatähtede kohta, mis lihtsalt kerjavad taskusse pistmist.

Automaton Diamonds Deluxe omandas täiesti uue, kasutajatele kasulikuma raamatupidamise süsteemi kombinatsioone mängitakse mängija kasuks. Kui varem oli loendamine ainult vasakult paremale, siis nüüd lisati võimalus neid lugeda ka tagurpidi, samuti ülevalt alla. Kuidas on see mõjutanud mängu kvaliteeti? Kahtlemata – õnnelike mängijate arv on oluliselt suurenenud! Nii laia võidukombinatsioonide katvusega võivad uhkeldada üksused, nii et ärge võtke võimalust.

Just jewels deluxe õnnelikud sümbolid

On võimatu ette kujutada kaasaegset mänguautomaati ilma täiendavate universaalsete sümboliteta, seega on Novomatic vaatamata paljudele kasutusele võetud eelistele säilitanud ühe traditsioonilise elemendi – Scatteri.

Scatter-sümbol on ahvatlev eurosümbol – see ei pea paiknema ühel aktiivsetest liinidest, peamine on number. Kolm või rohkem eurot korrutavad sinu panuse 2, 10 ja 50 korda. “Wild” sümbolit selles mängus ei ole ette nähtud, mis häirib enamikku mängijaid. Tegelikult pole probleemi – ilma universaalsümbolita mängimisega ei ole raske harjuda ja pealegi muudavad mängu muud funktsioonid selle sloti praktiliselt võidukaks. Tootja poolt esitatud statistika kohaselt on väljamakseprotsent 95,42% – mitte paha, nõustute.

Just jewels deluxe boonusmäng

Firma tootja ei ole rakendanud slotis boonus rotatsiooni, kuid külalised slot ei kannata. Seal on kahekordistamise mäng, mis annab kõigile võimaluse suurendada oma võidud. Selle olemus on lihtne – lõpus iga rotatsiooni masin pakub kahekordistada auhinna. Kui soovite võtta võimalus, nõustute, ei – võite keelduda.

Mänguautomaadi Diamonds Deluxe reeglite kohaselt peab kasutaja ära arvama, millise värvi kaart on, mis asub särk ülespoole. On ainult kaks võimalust, kui see on õige, saab mängija õnnitleda, vastasel juhul kaotab summa täielikult.

Kokkuvõte Diamonds Deluxe mänguautomaadi kohta:

Tootja on erakordselt usaldusväärne, seega ei ole kahtlustki, et Just jewels Deluxe’i mängimine tasub ära. Moderniseerimine on avaldanud positiivset mõju mänguautomaadi kvaliteedile ja võimalustele, panustamisvahemik võimaldab teil sukelduda seiklusesse pikalt, isegi väikese pangakontoga kasutajatel. Masin on varustatud demorežiimiga, nii et algajad saavad enne pärisraha eest mängimist julgelt alustada selle omandamist. Kasutajaliides on lihtne ja arusaadav igasuguse tasemega mängijatele. Tuleb vaid leida sobiv kasiino, kuhu on paigaldatud Just jewels Deluxe – uskuge mind, see ei ole raske. Kindla mainega tootja automaadid on igas korralikus asutuses.