Mänguautomaat Jack Hammer 2 ütleb helge kirglik detektiiv lugu, ja kaval regulaarne pilu Jack Hammer 2 kergesti aidata detektiiv murda boonus.

Esimene Jack Hammer sai lihtsalt hullu populaarsust ja firma arendaja Net Entertainment ei olnud muud valikut, kui vabastada järge, mitte halvem kui originaal.

Väärib märkimist, et järg ei ole mitte ainult halvem, vaid parem kui originaal. Huvitav süžee ja joonistus, mida on raske slotilt oodata, paneb sind veetma tunde kuulsa detektiiviga.

Kuidas mängida Jack Hammer 2 mänguautomaati

Kogu Jack Hammer 2 mänguautomaadi kujundus on eelmise sajandi vahetuse šikkade detektiivikomiksite stiilis. See võimaldab sul rohkem sukelduda põnevate juurdluste järeldustesse ning atmosfääriline muusika paneb su südame iga kord enne järgmist spinni hüppama.

Üsna huvitav Sticky Win süsteem muudab auhinnad tõeliselt suureks. Pärast iga võitu käivitub uus tasuta spinn, kus võidukombinatsioon jääb ja teised pildid muutuvad. See jätkub seni, kuni võidukombinatsioonid enam kokku ei tule.

Adrenaliini saamise protsess

Esmapilgul on Jack Hammer 2 mänguautomaat klassikaline viie rullikuga slot, kuid kui vaatad maksimaalset liinide arvu, võid olla väga üllatunud. Nende maksimaalne väärtus on 99, mis koos Sticky Win süsteemiga annab kasumlikkuse mõttes vapustava tulemuse.

Tavapärase panuse asemel rea kohta on olemas panuse tase, mida saab reguleerida väärtuses 1 kuni 10. Samuti saab valida mündi nimiväärtuse, mis ulatub 10-st kuni 50 sendini.

Neile, kellele meeldib kohe suurelt mängida, on olemas klahv maksimaalne panus ja pisut laiskade jaoks – nupp Autoplay, millel on mugav spinnide arvu regulaator.

Maksimaalset liinide arvu ei saa muuta. Mängijale jääb alati 99 rida.

Võidusümbolid ja koefitsiendid

Kasumliku mänguautomaadi Jack Hammer 2 reeglid on põhjalikult läbi mõeldud. Wild-sümboli rollis, mis asendab võidukombinatsioonis mistahes sümbolit, on pilt, millel on kiri Wild. See ei asenda ainult pildi tasuta keerutusi.

Tasuta keerutuste sümboliks on elektriangerjas, millel on märgistus tasuta keerutused. Tasuta spinnid aktiveeritakse, kui kogu mänguväljale koguneb 5 või rohkem sellist sümbolit. Viis, kuus, seitse ja kaheksa sellist angerjat annavad 10, 13, 16 ja 20 tasuta spinni. Tasuta spinnide puhul on ka kleepuv võidu võimalus. Kui kolm või enam sellist pilti on veeretatud, käivitub uus spinn.

Mängus on 4 suure kasumi pilti: Jack Hammer ise, tema tüdruksõber Pearl, põhikurjategija Don Crabie ja Hammeri kaks partnerit.

Jack Hammer kui kogu loo peategelane on kõige kasumlikum sümbol. Ta toob 3, 4 ja 5 pildi korral aktiivsel real 25, 75 ja 500 õnne kordajaid.

Tema sõbranna Pearl, kes ilmub aktiivsel real, toob vastavalt 15, 40 ja 250 koefitsienti 3, 4 ja 5 kujutise puhul.

Don Crabby, kuigi ta on peamine kaabakas, kuid toob õnnelikule mängijale ka toreda boonuse 10, 25 ja 150 krediiti iga tarnitud, kui 3, 4 või 5 pilti ilmub aktiivsele liinile.

Kaks partnerit on kõige madalamalt maksvad sümbolid. Nad toovad 3, 4 ja 5 pildi korral 8, 20 ja 100 võidu.

Lisaks põhisümbolitele on olemas abisümbolid, mis kirjeldavad erinevaid sündmusi loos.

Nii näiteks toob öösel maja lähedal seisev paat 3, 4 ja 5 kujutise puhul koefitsiendid 4, 10 ja 35.

Don Crabby, kes võtab Jacki sõbranna ära, toob iga panuse vastu 3,7 ja 25 krediiti, kui aktiivsel real on vastavalt 3, 4 ja 5 sellist pilti.

Heeringatünnide puhul on koefitsiendid 3, 5 ja 20, samas kui Thompsoni masinakastil, mille kõrval lebab krabi, on koefitsiendid veidi vähem kui 2, 4 ja 20.

Mikrofonil kui kõige sagedasemal külalisel rullikutel on madalaim väärtus 2, 4 ja 15 iga sisestatud krediidi kohta.

Võrreldes teiste teenindusautomaatidega on koefitsiendid madalad, kuid seda ainult esmapilgul. Isegi 3 pildi kombinatsioon võib osutuda tõeliselt kasumlikuks, sest liinide arv on suur ja võidud ei jää kunagi ühele reale, mis tähendab, et need koefitsiendid võib julgelt korrutada 4-5 korda.

Tasuta keerutused

Kõige kasumlikum aeg tuleb aga tasuta keerutustega. Nendel spinnidel ei ole mitte ainult oma sisseehitatud kordaja x2, vaid neil on ka täiendavad wild-sümbolid.

Nagu varem mainitud, aktiveeruvad tasuta spinnid, kui kõikidel rullikutel mänguautomaat Jack Hammer 2 langeb 5 või rohkem tasuta spinnide pilti. Samade reeglite alusel, nagu eelnevalt mängus, toimuvad ka tasuta keerutused. Samal ajal korrutatakse kõik imevõidud kahega. Maksimaalne saavutatav võit on 990 000 krediiti. Potti on võimalik võtta just tasuta spinnide ajal.

Lisaks tavapärasele wild-sümbolile ilmuvad mõnikord rullikutele 2, 3 ja 4 juhuslikud wild-sümbolid, mis laiutavad üle rulliku ja võivad asendada mis tahes muud sümbolit peale tavapärase wild-sümboli ja tasuta spinnide.