Gonzo Quest mänguautomaat põhineb konquistadori teekonnal Uude Maailma kulda otsides. Mängija peab selles seisus ületama kogu tee El Dorado jõeni. Gonzo Quest mänguautomaat paistab silma väga originaalsete reeglite, nauditavate tasuta mängude, klassikalise 5 rulliku ja 20 võiduliini poolest.

Kuidas mängida Gonzo Quest mänguautomaati

Kõige huvitavam on see, et selle mänguautomaadi rullid ei pöörle üldse, vaid sümbolid muutuvad tänu ettevõtte – tootja Net Ent, nn Avalanche, patenteeritud tehnoloogia kasutamisele. Selle põhimõte on see, et sümbolid lihtsalt kukuvad ülevalt alla, selle asemel, et moodustada kombinatsiooni tavaliste rullide kerimise teel. Tasuta mängurežiimis määrab mängija mündi väärtuse 0,01 kuni 10 ja panuse suuruse – 1 kuni 25 mündi. 20 fikseeritud võiduliiniga tähendab “maksimaalse panuse” vajutamine 500 mündi suurust panust. Gonzo Quest’i slotis arvutatakse kombinatsioone vasakult paremale, alustades viimasest rullist. Klahviga “auto” saab mängija valida rullide arvu. Võidukombinatsiooni korral kaovad selles osalevad sümbolid ja nende asemele ilmuvad uued ikoonid. Samal ajal suureneb koefitsient tänu koefitsiendi tööle – 2, 3 või 5. Seda funktsiooni nimetatakse Avalanche’iks ja see jääb aktiivseks, kuni sümbolite võidukombinatsioonide moodustamine lõpeb.

Gonzo Quest’i slotis on kõik ikoonid asteekide maskid. Näiteks hall mask võib anda 3, 10 ja 50 panuse võidu vastavalt 3,4 ja 5 pildi puhul. Roosa mask võib anda 4, 15 ja 75 panust, oranž võib anda 5, 20 ja 100 panust ning lilla mask võib anda 10, 25 ja 200 panust. Kõrgeima maksumusega maskid on sinine, roheline ja kuldne. Kolm, neli ja viis sinist maski reas annavad 50, 250 ja 2500 panust, sama palju rohelisi – 20, 100 ja 1000 ning kuldseid – 15, 50 ja 500. Roll wild-sümboli sümboli küsimärk, mis võib asendada mis tahes muud pilti reas. Tänu sellele, et selle sümboli võimsus on praktiliselt piiramatu, aitab see sümbol oluliselt suurendada võiduvõimalusi. Selle olemasolu võib kergesti muuta näiliselt ebaõnnestunud sümbolite kombinatsiooni väga edukaks kombinatsiooniks, mille eest mängija võib saada soliidse rahalise auhinna. Teine oluline mängu sümbol on mask ringis, mille ilmumisel vähemalt 3 tükki aktiveerib 10 tasuta tilka, mille jooksul mängija kontolt münte maha ei võeta.

Gonzo Quest mänguautomaadi boonusmängu ajal toimuv laviin annab võidukoefitsiendid 3, 6, 9 ja 15. Kui boonusmängu ajal veeretatakse vähemalt 4 maski ringis, suureneb tasuta tilkade arv. Gonzo Quest mänguautomaadis on võimalik mängida tasuta ja ilma registreerimata. Selles mängurežiimis ei saa mitte ainult hädavajalikke oskusi, vaid ka palju lõbu. See seikleja suudab rahustada ja võluda nii palju, et põnevat mänguautomaati Gonzo Quest on peaaegu võimatu keelduda mängimast. Lisaks ebatavaliselt suur huvi otse mängupesa Gonzo Quest meelitab tähelepanu mängijad üle kogu maailma, ja sageli lihtsalt uimastamise laviini kuldmünte. Sellistes tingimustes jääb vaid õnne ja koguda taskusse tõeline rikkus, mis tulevikus võib muuta palju iga inimese elus.

Mänguautomaadi lai valik funktsioone ja palju seadistusi võimaldavad kõige mugavamat tasuta ajaveetmise protsessi. Näiteks kui mänguprotsess on mõnevõrra igav, võite kasutada automaatset režiimi ja lihtsalt jälgida pärisraha võitude täiendamist. Raske mitte nõustuda, et tegevus on väga meeldiv. Mänguautomaat Gonzo Quest samas ei kuulu järjekindlalt kõige populaarsemate teenindusajad maailma hasartmängude meelelahutus, kuid ma olen kindel, et see on ajutine nähtus. Originaalne storyline koos paljude huvitavate hetkedega, suurepärase tootluse ja võimalustega võita reaalseid rahalisi auhindu paneb kindlasti miljoneid adrenaliinisõpru sellele põnevale slotile tähelepanu pöörama. On täiesti selge, miks peaaegu kõik kõige kuulsamad ja usaldusväärsemad online-kasiinod lisavad mängumasinat Gonzo Quest külastajate pakutava hasartmängude meelelahutuse hulka. Ja mäng ei peta ootusi, pakkudes palju positiivseid emotsioone ja suuri rahalisi auhindu. Saadaval virtuaalses ruumis, paljud arvustused ja arvamused mängijad, kes on proovinud mängida masinat Gonzo Quest vähemalt korra, lihtsalt kinnitavad seda teesi. Need, kes ei ole mänginud põnevat mänguautomaati Gonzo Quest, proovige kindlasti maitsta neid elavaid emotsioone.