Gold Rush mänguautomaat annab tõelise aarde töökatele hasartmängude otsijatele maa all, sest Gold Rush mänguautomaat on loodud selleks, et pakkuda rõõmu ja maa-aluseid boonuseid.

gold-rush-slot

Playsoni arendajad on valmistanud õnneprofessionaalidele meeldiva üllatuse mänguautomaadi Gold Rush näol. Sukeldu ohjeldamatu adrenaliini ülevoolavasse atmosfääri ja saada väga väärilist tasu vapruse eest saab igaüks.

Kaevandused, mis on täis aardeid ja palju meeldivaid üllatusi, ei jäta kedagi ükskõikseks ning reisimine läbi nende avaruste toob helgeid muljeid ja energiatõusu. Uskumatult kvaliteetne graafika täidab mängu fantastilise realismiga ning erinevad boonused lisavad mängule ettearvamatust ja salapära.

Kuidas mängida Gold Rush mänguautomaati

Virtuaalse pesa esimene sõit algab animeeritud klipiga. Sigaretiga viiksekas kaevur tormab uskumatu kiirusega sügavale kaevanduse sisemusse. Improviseeritud käru peal jõuab ta määratud kohale, mille järel teeb ta tõelise plahvatuse. Tema eesmärk on leida kivi taha peidetud kuld.

Kui video on lõppenud, antakse kasutajatele võimalus proovida kullaotsija rolli ja suunduda maa alla lõpmatut aaret otsima. Palgates Fortune’i toetust, saab iga reisija oma julguse eest korraliku tasu. Virtuaalsel slotil on paar rullikut ja võiduliinid, millel iga pöörde käigus moodustuvad mängusümbolite kombinatsioonid.

Erilist tähelepanu tuleks pöörata virtuaalsete slotide visuaalsele kujundusele. Alates esimestest hetkedest leiad kena kasutajaliides, mis on arusaadav intuitiivsel tasemel, nii et aru saada kõik nüansid saab isegi algaja. Uskumatult kõrge mugavuse tase jääb isegi mängu ajal. Meeldiv atmosfääri miinid aitavad saada tõelist naudingut reisi ja fantastiline atmosfäär.

Golden Fever slot mängu sümbolid

Kasutajatel on juurdepääs viiele rullikule ja üheksale aktiivsele võiduliinile. Hämmastav atmosfäär ja virtuaalse mänguautomaadi teema on rakendatud iga detailiga. Trummide taustaks on esitatud kivikoobas, samuti erilised tööriistad, ilma milleta ei saa ükski aardekütt hakkama. Gold Rush mänguautomaadi sümbolid on traditsiooniliste kaardimärkide, kuldse puurilinnu, roti ja teiste kujul. Lisaks on olemas spetsiaalsed ikoonid, mis laiendavad virtuaalsete slotide funktsionaalsust, aktiveerivad boonusvoorud ja võivad võidusummat mitmekordistada.

Õnnelikud kombinatsioonid

Aardeid otsides peavad kartmatud kullakaevajad mänguväljal koguma samade sümbolite kombinatsioone. Kolm või enam ikooni toovad soovitud tasu, mille suurus sõltub kombinatsioonist. Panus võib olla vahemikus 0,01 kuni 5 krediiti. Eriti tulusad sümbolid on rott ja kanaari. Kui sul on õnne koguda viis kaevurit, kehtib suhe 1500 panust ja kolm piktogrammi – 30 panust. Mänguautomaat Gold Rush valmistas kullakaevuritele meeldiva üllatuse eriliste ikoonide näol.

Wild-sümbolit esindab detonaator, selle peamine omadus on asendada mis tahes element, millest ei piisa õnneliku kombinatsiooni moodustamiseks. Samal ajal muutub kogu mängurull, millel see sümbol esineb, automaatselt laiendatud wildiks ja suurendab tõenäosust saada tasu. Boonussümboliks on käru, mis selle ilmumisel esimesele rullikule toob hasartmängusõpradele võimaluse testida oma tugevat sisemust auhinnavoorus. Iga vanker on täis aardeid ja võidusuhe sõltub selle sisust.

Gold Rush mänguautomaadi kuldboonused ja riskimäng

Pöörake erilist tähelepanu boonusvalikutele, sest need on virtuaalses slotis üsna originaalsed ja ebatavalised. Üks neist aktiveeritakse mänguväljale ilmuvate kastidega, mis on täidetud lõhkeainetega. Perioodiliselt asub see esimesel rullikul, liigutades TNT-skaala märki ühe jaotuse võrra. Gold Rush’i slotis on skaala paigutatud funktsioonipaneeli keskosas, kui see on maksimaalselt täidetud, ilmub kolm kaevandit. Igasse neist on peidetud aare. Hõbe toob 30%, kuld 60% ja teemandid 100% auhinnafondist.

Gold Rush mänguautomaat pakub tõelistele hasartmänguränduritele võimalust proovida oma õnne riskantses mängus. Selle eripära seisneb selles, et tuleb valida, millises kaevandustest on kullamaak. Õige vastus kahekordistab teie võidud, kuid viga muudab kõik teie hiljutised võidud olematuks. Riskimäng muutub kättesaadavaks pärast võidukombinatsiooni kogumist.