Mänguautomaat Fruits n Stars annab positiivset meeleolu ja tärnilisi võite kõigile mängijatele, slotiga Fruits and Stars õnneratas keerleb ainult plussis!

Fruits-n-Stars-slot

Playsoni klassikalise teemaga mänguautomaat, mis on täis mahlaseid puuvilju ja säravaid tähti, mis on selle rullikutel kõige ahvatlevamalt paigutatud, pakuvad mõnusat ja lihtsat retrokogemust tõelistele hasartmängusõpradele, kes soovivad nautida midagi veidi rohkemat kui tavalist seiklust.

Fruits and Stars mänguautomaadil on väga muljetavaldava kaliibriga vintage-mängusümbolid. Iga vili on hoolikalt modelleeritud klassikalise mänguautomaadi puuviljade stiili järgi, samas kui mõned moodsad renderdused lisavad 2D-piltidele veidi sära ja sära. Veelgi enam, kujutised on suurepäraselt animeeritud, et need sädeleksid kuldselt, kui nad moodustavad võidukombinatsiooni. Kuraditosin! See on vanaaegne Las Vegas oma parimas vormis!

Kuidas mängida Fruits n Stars mänguautomaati

Kujutage ette järgmist stsenaariumi: Teil on olnud pikk ja väsitav päev ning te otsite mõnda tulusat mängupesa, et saada teid tagasi õigesse meeleolusse. Hakkad ringi vaatama, kuid leiad vaid keerulise graafika ja veel keerulisemate mängureeglitega keerulisi slotte. Fruits n Stars slot on jumalateenistus! See ei nõua sinu aega, et omandada oskusi. Teil tuleb järgida juhiseid tundmatul fantaasiarikkal troopilisel saarel! See on kõik!

Mis on parim osa mänguautomaadi Fruits n Stars juures? See, mida enamik inimesi armastab – mänguautomaadi lihtsus, mille ikoonideks on puuviljade kujutised. Võidutabel rõõmustab silmi puuviljakaleidoskoobiga, kus puuviljapiltidena kasutatakse: sidrunid, viinamarjad, apelsinid, ploomid, kirsid ja palju muud. Need on tehtud selleks, et tuua põnevust igapäevasesse reaalsusesse. Nupp Paytable avab maksetabeli, et saada ülevaade kõigi võidukombinatsioonide kordajatest.

Sinu ülesanne on koguda tähtede ja puuviljade võidukombinatsioone. Kõik, mida pead tegema, on vajutada nuppu Start ja oodata sümbolite kombinatsiooni. Kokku on 19 kombinatsiooni, mis võivad viia kauaoodatud võiduni.

Alguses võib see tegevus tunduda veidi lihtne ja igav, kuid protsess areneb. Sind vallutab põnevuse laine, niipea kui sa saad spinnist käegakatsutava kasumi ja süvened mängu sügavamale.

Mängus on 5 rullikut ja 5 rida. Fruits n Stars mänguautomaadi puhul valid ühe kuni viis võiduliini.

Mäng ei paku palju erifunktsioone. Rullikute alt leiad hämmastava paneeli kõigi funktsioonidega, kus saad mängu reguleerida nii, nagu soovid. Sa peaksid alati silma peal hoidma, kui palju seitsmeseid Lady Luck esitab, sest see on selles slotis parim rahaline ekvivalent.

Sa võidad hõlpsasti 5000 krediiti, kui ühel real on korraga viis seitset. Võta jackpot. Kui mängid madalate panustega, võid siiski jackpotit võita! Väljamakse jaotatakse vastavalt sinu praegusele panusele.

Maksimaalne panus on 100 krediiti. Maksimaalse panuse saate valida, kui vajutate mänguautomaadil vastavat nuppu.

Scatter-sümbol, mis näeb välja nagu läikiv kuldtäht, ei sõltu liinide arvust. Vähemalt siis, kui 3 tähte langeb ükskõik kuhu rullikule, maksab slot Fruit and the Stars kenasti välja! 3, 4 või 5 tähte, mis ilmuvad mängupaneeli eri osades, suurendavad sinu kogpanust üleöö vastavalt 2, 10 või 50 korda. Wild-sümboleid ei ole, vaid ainult tähtede scatter. Sinu juhttäht.

Kui sinu keerutus on edukas, palutakse sul mängida sellele klassikalisele slotile lisatud minimängu. Eesmärk on ära arvata kaardipaki viimase kaardi õige värvus. Kui valite õige kaardi, kahekordistatakse teie võidud.

Teine funktsioon, mis sulle Fruits n Stars’is meeldib, on autospinnide funktsioon. See annab sulle võimaluse teha pausi ja lõõgastuda, samal ajal kui vaatad ekraanil vilkuvat meeletut ekstravagantsust.

Fruits n Stars mänguautomaadil on ka moodne, elektrooniline ülimoodne heliriba, mis annab mängule vahelduvate erksate ja julgete piltide juurde mullitava atmosfääri.

Kokkuvõtteks võib öelda, et mänguautomaat Fruits n Stars on igati hämmastav, sest see tõstab meeleolu juhusliku lõbusa atmosfääriga. Mänguautomaat on väga lihtne ilma igasuguste komplikatsioonideta.

5000 krediiti suurune jackpot on hea pakkumine igale mängijale. Ärge jätke seda tüüpi tasu kasutamata. Korjake rullikutel värskete maitsvate puuviljade saaki ja vahetage need krediitide vastu! Proovi ainult kauaoodatud võitu mänguautomaadis Fruits n Stars!