Fruit Cocktail mänguautomaat toob puuviljase võidu maitse, sest Strawberry slot on üks parimaid mänguautomaate hasartmängude laialivalguvuses.

fruit_cocktail_slot

Mänguautomaat Fruit Cocktail on teine “mitteametlik” nimi Strawberries, mille ta sai oma fännid, märkides peamist rolli see imeline marja, mitte ainult disaini slot, vaid ka mängu.

Mahlased ja pahatahtlikud maasikad püüavad mängijat petta, peitudes teiste puuviljade vahel, mis on erksavärvilised. Kuid eksida värvilises puuviljakokteilis ei suuda kavalad maasikad siiski, kui mängija on tõeline tundja, kes on oma plaanid juba ammu paljastanud.

Kuidas mängida Fruit Cocktail mänguautomaati

Fruit Cocktail mänguautomaadil on muljetavaldav maismaal põhinev ajalugu. Kuid sellest hoolimata on arendajad suutnud traditsioonilisele puuviljaautomaadile uue elu sisse puhuda, muutes selle väga populaarseks.

Mängurid kükitavad rõõmuga, lonksutades seda kosutavat puuviljakokteili, lootes leida selle koostisosade hulgast varjatud aardeid. Banaalsed puuviljapildid võivad kergesti muutuda põhjuseks, mis muutis kogu su elu. Lõppude lõpuks mõjutab tohutu jackpot’i saamine kahtlemata selle saatust, kellele see osaks saab.

Heledad puuviljapildid, huvitav boonusvoor, kergesti õpitavad slotid teevad Strawberry mänguautomaadi ihaldusväärseks joogiks nii mängumaailma uustulnukatele kui ka neile, keda peetakse hasartmängurite kogukonnas võrratuks.

Maitsva kokteili valmistamise protsess

Sinu esimene tegevus Fruit Cocktail slotis on valida, mitu rida soovid kasutada oma smuuti valmistamiseks. Võid võtta 1, 3, 5, 7 või 9 rida. Seejärel pead otsustama kindla summa, mis on sinu panus rea kohta. See summa võib olla vahemikus 1 kuni 25 krediiti ja selle suuruse saad määrata, klõpsates panust. Kui soovid mõnda aega ilma rahata mängida, et kätt proovida, on sinu kontol 1000 krediiti.

Auhinnakokteili saamiseks pead koguma puuviljakujude kombinatsiooni, mis peab algama ainult välimistelt rullikutelt. Ei ole oluline, millises suunas see suunatakse. Smuuti moodustamise protsess algab pärast nupu Start vajutamist. Kui sul on mänguga seotud küsimusi, leiad vastused, kui klõpsad abikirjeldusele.

Lisaks saadab maitsva puuviljakokteili valmistamist lõbus muusika, mis ei lase mängijal igavleda tulemust oodates.

Puuviljased koostisosad Fruit Cocktail slotis

Mänguautomaadi Strawberry peategelasteks on erinevate puuviljade ja marjade kujutised, ilma milleta oleks puuviljakokteili valmistamine võimatu. Kokteili komponentideks on pildid, mis kujutavad kirssi, arbuusi, sidrunit, aprikoosi, pirni ja õuna.

Lisaks sellele on kolm, neli ja viis puuviljakokteili pilti järjestikku vastavalt 100, 500 ja 2000 kordajaid. Lisaks sellele on kolm, neli ja viis selle sümboli pilti, mis tulevad üksteise järel, korrutajateks vastavalt 100, 500 ja 2000.

Kõige kallim pilt on aga puuviljakokteili kiri, tänu millele saab mängija ühe pandud krediidi eest 200, 1000 ja 5000 krediiti.

Topelt kokteil

Pärast mis tahes auhinnakombinatsiooni on sul võimalus oma võidud kahekordistada, nõustudes riskimänguga. Selle ahvatleva pakkumise vastuvõtmiseks tuleb kasutada topeltnuppu. Seejärel ilmub teie ette viis kaarti: üks neist, mis on diiler, on avatud ja ülejäänud kaardid lamavad näoga allapoole. Riskimängu eesmärk on keerata üks neljast kaardist diileri omale ümber. Alles siis kahekordistub teie auhinnaraha ja te saate võimaluse uuesti mängida. Kui sinu avatud kaart ei ületa diileri kaarti, on kogu su raha kadunud. Riskimängu katkestamiseks peate kasutama stardinuppu.

Maasika boonusvoor

Boonusmäng aktiveerub, kui ekraanile ilmub kolm, neli või viis rõõmsameelset maasikat. Siis tuleb osalejal vaid oodata, et õnn naeratab, sest muud teha ei olegi vaja. Ekraani keskele ilmub kolm lahtrit, mis kujutavad teatud tegelasi. Nende ümber tekivad erinevad teised tegelased, mille peal hakkab liikuma päikesepäkapikkune jänes.

Kui tema peatumine toimub sümbolile, mis on lahtris, saab õnnelik mees auhinna, ja kui päikesejänes peatub liikumisel pildil, millel on sõna “exit”, siis boonusvoor lõpeb. Boonusmängu käivitavate maasikate arvu põhjal on teil 1, 2 või 3 katset.

Tänu põnevale boonusmängule, armsatele puuviljasümbolitele ja üsna lihtsale mängumängule, mis ei nõua suurt vaimset pinget, hoiab slot Fruit Cocktail endiselt populaarsuse esikohta teiste virtuaalsete ühekäeliste bandiitide seas.