Mänguautomaat Fruit Cocktail Deluxe vihjab puuviljapidu, kus pesa Strawberry Deluxe rõõmustab osaleja protsessi reipas segu võitnud keerutab.

Iga tavaline online kasiino klient jagab kõik teadaolevad teenindusajad mitmete kriteeriumide alusel halvimast parimani nende arvates. Paljude igas vanuses ja soost kasutajate seas läbi viidud uuringutes nimetasid kõik eranditult mänguautomaati Strawberries Deluxe kõikidest tuntud slotidest parimaks, ja see pole sugugi imelik. Lõppude lõpuks peetakse maasikaid mängutööstuse klassikaks ja enamik kliente on tänapäeval online asutustes alustanud esimese versiooni slot.

Fruit Cocktail Deluxe slot on võimeline värskendama teid oma troopilise segu ja maitsvate puuviljadega sama hästi kui tema eelkäija, kui mitte paremini. Ja kui te pole kunagi proovinud seda puuviljasmuuti, proovige seda varsti, sest te saate nautida mitte ainult lõbusat aega, vaid ka head sissetulekut.

Kuidas mängida Fruit Cocktail Deluxe mänguautomaati

Vanad head maasikad meeldivad eranditult kõigile hasartmängufännidele nii väga, et selle imelise mänguautomaadi loojad otsustasid tingimusteta luua ka teise osa. Mänguautomaat Fruit Cocktail 2 rõõmustab oma ületamatu graafika ja suurepäraste funktsioonide komplektiga.

Slot Strawberry 2 on klassikaline slot ja koosneb 5-st pöörlevast rullikust, millel on kujutatud 15 märki. Ka võiduliinide arv ei ole kuhugi kadunud. Neid on siin 9 ja mängija saab seda arvu soovi korral muuta. Panuse summa määratakse iga aktiivse liini jaoks bet one ja bet max klahvidega. Esimene nupp suurendab panust järk-järgult ja teise nupuga saab kohe määrata maksimaalse panuse, mis ulatub 200 krediidini rea kohta. Klahviga start käivitub üks keerutus, mille järel kutsutakse teid eduka kombinatsiooni korral riskimängus oma võidud kahekordistama.

Nende mängijate jaoks, kes ei taha oma tulu kaotada, on olemas võtme automaatne start. See nupp käivitab automaatsed keerutused mängu viimaste parameetrite järgi. Emulator Strawberry 2 rõõmustab oma ainulaadsete funktsioonide ja mõne boonusmänguga.

Slotis Fruit Cocktail Deluxe ei tööta standardne reegel edukate kombinatsioonide kogumiseks – alustades paarist samast alates kõige vasakpoolsemast rullist. Siin saab moodustada nii kombinatsioone, mis algavad kõige parempoolsemast rullist! See suurendab oluliselt võiduvõimalusi.

Lisaks wild-sümbolile on veel kaks unikaalset ikooni. Ei, need ei ole scatterid, õigemini mitte päris scatterid. Need sümbolid on troopiline kokteil ja tasuta spinnid. Esimene käivitab unikaalse boonusmängu, teine aga annab tasuta keerutusi kasiino kulul.

Suurepärane maitse boonuskokteil mänguautomaadis Strawberry Deluxe

Kui mänguautomaadi Strawberry 2 mänguekraanile ilmub kolm sümbolit, võid ennast rikkaks pidada, sest sellisel juhul käivitab masin boonusmängu. Selle asjaolude kokkulangemisega avab kaval marja uue ruumi, mis sarnaneb tuntud monopolimängule.

Ainus erinevus on see, et keskel on kolm rullikut, millel on pöörlevad sümbolid ühes reas, ja üle mänguvälja jookseb helendav aken, mis on täidetud samade sümbolitega. Ja kui see peatub samal sümbolil, mis näitas vähemalt ühte rullikut, saad märkimisväärse summa krediiti. Ja see võib kesta väga kaua, kuni aken tabab väljumissümboli.

Teise boonusmängu käivitavad sümbolid, millel on tähistatud tasuta spinni. Kui mänguväljal on 3 sellist sümbolit, saad 10 tasuta spinni. Kui sul on rohkem õnne ja sa veeretad 4 sellist sümbolit, võidad 20 kasiinospinni ja 5 sümboliga osutud tõeliseks õnnesooviks, sest sinu auhinnaks on 30 spinni, mille eest sa ei maksa sentigi, kuid võid selle aja jooksul võita tohutu jackpoti. Ja kui sa saad nende keerutuste jooksul sama kombinatsiooni, siis saad ülejäänud keerutustele lisanumbri, mis peab olema teatud sümbolite komplekti juures.

Metsik sümbol on võidusümbol

Milline slott ei ole ilma wild-sümbolita? Eriti kui see sümbol on rõõmsameelne jokker. Jah, see ei mahu küll puuviljaväärtuste süsteemi, kuid samas võib ta palju ära teha. Ta võib ahne slot Fruit Cocktail 2 hetkega lõhkuda ja muuta kombinatsiooni veelgi võidukamaks või isegi kahjumi väga heaks kasumiks. Kõik sellepärast, et see sümbol võib asendada peaaegu kõiki mänguväljal olevaid sümboleid. Joker on hea asi, sest nende vennaskond on tuntud selle poolest, et nad suudavad murda mis tahes stereotüüpe.

Riskimäng masinas Strawberry Deluxe

Pärast iga edukat üksikspinni saad võimaluse proovida oma õnne riskimängus. Kui otsustate riskida, siis vajutage julgelt mõnda nuppu, mis vastutab panuse suurendamise eest. Näete ruumi, kus on viis kaarti, millest neli on peidetud ja viies on avatud. Kõik, mida pead tegema, on tugineda oma intuitsioonile ja õnnele ning püüda ära arvata, millise kaardi nimiväärtus on suurem kui avatud. Kui see õnnestub, kahekordistub sinu võit ja sulle pakutakse veel üks võimalus närvide kripeldamiseks. Kui sa aga kahjuks ei oska ära arvata, kaotad kõik krediidid, mille selle boonusmängu alustamisega panustasid.

Lõbusat reisimist rõõmsate marjade seltsis ja uskumatult mahlakaid võite kõigile puuviljasõpradele mänguautomaadi Fruit Cocktail Deluxe.