Draculas Family mänguautomaat kutsub õnnesoovijaid külastama pimeduse krahvi tumeda lossi tagamaid, Draculas Family slotis jagub rahulikele vampiiridele boonuseid.

Draculas-Family-Slot

Sellise kuulsa vampiiri nagu krahv Dracula kohta on ilmselt igaüks kuulnud, sest sellest verejanulisest ja ohtlikust koletisest on tehtud palju filme ja kirjutatud piisavalt raamatuid. Hasartmängude arendajad ei ole seda eiranud ja loonud uue populaarse mänguautomaadi Family of Dracula, mis on tehtud vampiiriteemal.

Mängima hakates sukeldud pimedasse ja hirmutavasse maailma, kus tema vallutamatus lossis viibib ohtlik vampiirikrahv koos oma mitte vähem pahaendelise perekonnaga. Kui mängijad on valmis riskima ja neile külla minema, ei lase rikkalik tasu neile kaua oodata: isegi iidsed vampiirid austavad meeleheitlikke vapraid. See emulaator vallutab müsteeriumi fännid esimesest sekundist alates oma uimastava graafika ja ebatavalise looga ning naljakas animatsioon on siin võimalikult hästi joonistatud.

Kuidas mängida Draculas Family mänguautomaati

Kui te ei ole valmis võtma riski ja mängima kohe pärisraha eest, pole probleemi: mängu on olemas hindamisversioon, mille abil saab igaüks õppida põhilisi mängutehnikaid ja mänguautomaadi reegleid, ilma oma raha riskimata.

Aga kui sulle meeldib riskida ja sa ei suuda oma elu ilma hasartmängudeta ette kujutada, siis registreeri end kõhklemata ja proovi oma õnne! Selles vampiiride slotis on palju võidukombinatsioone, mille kaudu mängijad võivad võita suuri summasid ja tõesti raha teenida.

Draculas Family mänguautomaadi põhijooned

Kontroll emulaator slot on lihtne ja originaal helikujundus nagu taustamuusika, mis on nii hingemattev, koos õudne karjub Dracula ja tema pere ja teeb teid rõõmsaks. Mäng on ehitatud nii palju kui 15 aktiivset rida, ja see muljetavaldav arv suurendab oluliselt teie võimalusi võita auhindu. Slot rullid masinas 5 tükki.

Mängu eriliseks tipphetkeks on mänguautomaadi Family of Dracula taust, mis kujutab pahaendelise lossi pimedaid saale, mille seintele on riputatud tõrvikud, kus elab vampiirkrahv. Kõik sümbolid irvitavad sulle mänguväljaku ekraanilt kavalalt, justkui kutsudes sind mängu alustama.

Piltidel on kujutatud Draculat ennast, tema sama ohtlikku naist, armsaid rohelisi kummitusi ja muid rõõmsameelseid kurje vaime. Nagu teisteski emulaatorites, leiad ka siin palju kaardisümboleid, kuid siin on need kirjutatud iidsetele hauakividele ja fantaasiarikkalt kaunistatud verega täidetud koljude dekanteritega.

Slot’i wild-sümboliks on kaks lõbusaid kaksikuid, kes tulistavad ronkaid, mis on ilmselt ühe krahvi pojad. Nad ilmuvad ainult mängu viimasel rullikul. Kui need poisid on tabatud, muutuvad teised kujutised kahel juhuslikul rullikul mängu wild-sümboliteks. Pärast seda muutuvad võidukombinatsioonid palju suuremaks, sest wild-sümbolid võtavad edukalt teiste piltide koha üle.

The Family of Dracula mänguautomaadi boonusmäng

Scatter-sümboliks slotis ehk nagu seda nimetatakse, on siinkohal scatteriks pilt, mis kujutab põhilogo Draculas Family. Kolm või enam scatterit annavad sulle võimaluse proovida õnne boonusmängus.

Esialgu on saadaval 15 tasuta spinni ja pärast kolme sellist vooru, mille jooksul on võimalus suurendada oma kasumit koguni viis korda, ilmub veel mitu spinni ning saadaval on ka boonusrežiim, kus ilmub boonussümbol, millel on mängijatele juba tuntud vampiiripaar Dracula ja tema naine.

Seejärel avanevad veel kaks võiduvooru, ühes neist võivad scatter-kaksikud muuta kolmel rullikul olevad kujutised wild-sümboliteks ning viimases saadaval olevas boonusrežiimis liigub ekraan paremale poole ja koefitsiendid suurenevad aeglaselt, kuid kindlalt.

Riskimäng

Selles emulaatoris slotis on ka võimalus proovida oma õnne õnnemängus, kuid sa peaksid meeles pidama, et kui sa kaotad, kaotad kõik oma raskelt teenitud säästud.

Sa pead ainult ära arvata, millises ekraanile ilmunud vampiirikirstus on peidetud kuldmündid. Kui õnn on sinu poolel, võid õige valiku tegemisega kogu oma võidu kahekordistada. Kui aga valid kirstu, millest lendavad välja parved nahkhiired, siis ei ole õnn täna sinu poolel.

Aga ära enne aja ära, sest mängus on palju häid funktsioone ja sul on kindlasti õnne.

Draculas Family mänguautomaadi juhtfunktsioonid

Sa pead ainult otsustama, kui suur on sinu enda panus mängus, samuti tuleb valida võiduliinide arv. Tänu väljamaksetabelile saad teada, kui palju on mängus võidukombinatsioone.

Hoolimata kurjakuulutavast vampiirikeskkonnast on Dracula Family mänguautomaat muljetavaldav ja kui sa võidad, sunnivad õnnelikumad mängijad ohtlikku perekonda ikkagi oma rikkust jagama.