Double Triple on videopokkerimäng, mis meeldib kõigile hasartmängupokkerimängijatele, sest Double Triple mängus hakkavad tõelised pokkerioskused maksma dividende.

double-triple-slot

Videopokkeri Double Triple on klassikaline esindaja pokkerimängijatele, mis võimaldab mängijatel lõbusalt ja põnevalt aega veeta, õppida pokkerikombinatsioone ja kui neil on õnne, saada heldet võitu. Lisaks 52 lehest koosnevale täiskaardikomplektile on Virtual Pokeris kaks erisümbolit Double ja Triple, mis laiendavad mängupakki 54 kaardini.

Need ainulaadsed sümbolid asendavad jokeri funktsioone ja muudavad oluliselt mängimist ja mängimist tervikuna. GloboTechi arendajad tahtsid tuua mängu uuenduslikkust ja vürtsi, lisades mängu mitte tavalisi jokereid, vaid uue lähenemise sümbolite ja kombinatsioonide moodustamiseks mänguväljal. Kas neil on õnnestunud soovitud tulemus saavutada? Vastuse sellele küsimusele saad teada järgmises Double Triple videopokkeri ülevaates.

Kuidas mängida Double Triple videopokkerit

Double Triple’il on äratuntav välimus ja klassikaline juhtimissüsteem, mis võimaldab teil paindlikult kohandada iga mänguringi ja mõjutada kogu mängu. Seega saab kasutaja otseselt mõjutada mängumängu, koostades kaardikomplekte kombinatsioonideks kesksel mänguväljal.

Mõned videopokkeri kasutajaliidese põhielemendid on järgmised:

 • Keskne põhiväljak, millele on paigutatud 5 virtuaalset kaarti;
 • tabel väljamaksetega ja pokkeri kombinatsioonide kogum;
 • juhtpaneel klahvide ja nuppudega;
 • infokast;
 • Täiendav informatiivne fuajee ja erimenüüd.

Soovi korral saab mängur mängimist täisekraanile lahti kerida või heli vaigistada. Selleks klõpsake ühel olemasolevatest ikoonidest, mis asuvad ekraani paremas ülemises nurgas.

Slot ise on inglise keeles, mis ei mõjuta tegelikult mängu tajumist. Kõik menüüd, juhtnupud ja mänguelemendid on oma tavapärastes kohtades ning kasutajaliides ise on värviline ja ülevaatlik.

GloboTechi autoritel on õnnestunud luua põnev ja huvitav videopokkeri, mis paelub silmi värvirikkuse, kena graafika ja sujuva animatsiooniga. Tuginedes oma kogemustele ja teiste ühekäeliste bandiitide kogemustele, on arendajad loonud erilise videopokkeri, millel on unikaalsed elemendid ja sümbolid.

Mängumehaanika kordab täielikult enamiku mänguautomaatide mängumehaanikat, mis on üles ehitatud pokkerikombinatsioonide koostamisele. Uued sümbolid täiendavad orgaaniliselt mängumängu. Need suurendavad väljamakseid kokku pandud kombinatsioonikomplektidel.

Double Triple videopokkeri panuse suurus varieerub 1 kuni 5 krediiti. Iga spinni nominaalringi summa võib olla 5 sendist kuni 5 dollarini. Sellest tulenevalt, mida suurem on kasutaja panus loetud, seda suurem on auhinnakrediitide summa edu korral.

Sinu peamine ülesanne on panna kokku kombinatsioon ja võita kasiino. See ei ole alati lihtne, sest kaardipakis on palju kaarte ja õnnelikul mängijal on pärast esimest pakkumisvooru ainult üks vaba vahetus.

Sa võid vahetada suvalise arvu kaarte oma äranägemise järgi. Kui mänguväljale ilmuvad spetsiaalsed sümbolid Double ja Triple, blokeerib süsteem need kaardid automaatselt ja märgib need spetsiaalse kirjaga Hold. Kõige madalama maksumusega kombinatsioon on daamipaar. Kõik kombinatsioonid moodustatakse nagu klassikalises pokkeris, moodustades järjestikku kaardikomplekte.

Dubleeriv mäng

Kui kasutaja on moodustanud tasuva kombinatsiooni, pakub süsteem automaatselt mängijatele klassikalist riskimängu, kus mängija peab avama ühe pakutud suletud kaartidest, ületades samal ajal diileri kaardi nimiväärtuse. Edu korral kahekordistub teie panus, kuid kui teil ei ole õnne, kaotate kogu oma võidu. Äss (A) kaart kaotab mängija automaatselt.

Juhtkasti elemendid

Esimene asi, mida Double Triple videopokkerit vaadates märkate, on juhtplokk. Mängu peenhäälestamiseks tuleb õnne lemmikule appi hulk järgmisi elemente ja nuppe gaminator:

 • Deal – alustab diili;
 • Hold – blokeerib lehe;
 • Bet One – määrake määrad astmeliselt;
 • Bet Max – maksimaalne panuse suurus;
 • Cash Out – raha väljavõtmine;
 • Win – võidu määramine;
 • Bet – jooksva panuse summa;
 • Double Game – kahekordistamise mäng.

Mängides videopokkeril Double Triple, saab igaüks tutvuda virtuaalse pokkeriga isiklikult. Masina lihtne ja ülevaatlik kasutajaliides aitab teil mängus orienteeruda. Standardset kaardikomplekti täiendavad erimärgid, mis võivad suurendada teie võitu mitu korda.

Õnn on sinu poolel, seega on aeg testida põnevuse jõudu ja proovida isiklikult mängida seda põnevat videopokkerit.