Mänguautomaat Circus HD on pidulik ekstravagantsia, mis üllatab isegi asjatundlikku mängijat oma püha müsteeriumi täiustatud tasuta keerutuste protsessiga.

Vaevalt on maailmas lapsi, kes ei armastaks tsirkust. Ja kui meenutada, et igas täiskasvanus on väike laps, siis selgub, et tsirkus meeldib kõigile. Isegi mängurid, hasartmängud kuni luuni välja. Machine Circus HD meeldib kõigile, kes, nagu lapsepõlves, armastab heledaid muljeid ja ei saa vastu panna puhkuse atmosfäärile, mis ei ole ilma tsirkuse show’lt.

Mänguautomaadi Circus HD särav disain ei saa kedagi ükskõikseks jätta. Rõõmus muusika, ilus animatsioon rivistatud piltide ja üksikute auhinnasümbolite originaalne hääl loob tõelise puhkuse. Mänguautomaat Circus paneb sind tundide kaupa veetma.

Kuidas mängida Circus HD mänguautomaati

Kasutajaliides on lihtne ja arusaadav – te ei saa segadusse sattuda ega midagi kogemata valesti teha. Eriti tähelepanuväärsed on automaatsete keerutuste seaded, sest neid ei leidu kõigis slotides. Ka siin saad soovi korral seadistada, mitu spinni jooksul automaatne mäng käsitsi režiimi tagasi pöördub. Lisaks on reguleeritavad ka minimaalsed ja maksimaalsed võidud ja kaotused. See funktsioon on kahtlemata väga mugav.

Teine omadus on dubleerimise puudumine – samuti ebatraditsiooniline samm arendajate poolt.

Panuseid ei alustata mänguautomaadis Circus HD mitte ühe krediidiga nagu paljudes teistes, vaid 0,1 selle osaga. See võimaldab sul mitte kulutada kogu oma varandust korraga ja venitada mängu lõbu. Neile, kellele meeldib minna kõik peale, on maksimaalne panus kõigil liinidel koguni 1050 krediiti.

Ja võiduliinide arv on muljetavaldav – 21 võimalust täielikuks mängukogemuseks.

Võidusümbolid mänguautomaadi Circus.

Arendajad on otsustanud klassikalisest paigutusest veidi kõrvale kalduda ja võidukombinatsioone loeb vaid kolm sümbolit – online-slotide püsikliendid teavad, et tavaliselt sõltuvalt välja kukkunud piltidest võidavad kaks kuni viis sümbolit. Kuid siin on kõik tehtud sinu maksimaalseks mugavuseks.

Jack ja Queen on kõige noorem võimalik sümbolite kombinatsioon. Kolm järjestikku ühes reas annab sulle kolmekordse panuse, neli annab kümnekordse panuse ja viis korrutab panuse 50-ga.

Kuningas ja äss – veel üks klassikaline kombinatsioon. Kui kolm, neli või viis sama kujutist on ühes reas, suureneb panus vastavalt 5, 25 või 100 korda.

Tugevmees ja võimleja – mis on tsirkus ilma esinejateta? Tsirkusekohas teenivad nad ka kasumit. Nii et kui näed rullikutel kolme, nelja või viit võimlejat või jõumeest, siis tea, et oled saanud 10, 50 või 200-kordse panuse võrra rikkamaks.

Ahv ja elevant – loomad on areenil alati edukad. Ja siin ei ole nende esinemine erandiks. Sinu panus mitmekordistub 20, 100 või 500 võrra, kui kolm, neli või kõik viis sümbolit on rivis.

Tsirkuses on lõvi taltsutaja tsirkuse kõrghetk ning kolme, nelja või viie sümboli kombinatsioonid reas toovad sulle ligi suurima väljamakse 50-, 250- või 1000-kordse panuse.

Circus HD eriomadused

Noh, mitte ilma nendeta, see on juba iga mänguautomaadi klassika! Kuid erinevusi tavalisest paigutusest on ka.

Master – kuigi väljamakse kombinatsiooni see sümbol on slot Circus HD on väike, ta on väärtuslik, et ta võtab kogu trummi, st üks rida koos sellega keerab korraga paar, kolmest või rohkem, sõltuvalt arvu pilte ja nende asukoht. Võit ühe rea kohta jaguneb järgmiselt: kolm sama toob kahekordse panuse, neli – kümme korda ja viis suurendab panna 50 korda.

Kloun – kas sa suudad ette kujutada tsirkust ilma naljakate klouni kordaminekuteta? Ka arendajad ei oska seda arvata. Klouni sümbol on siin üks kõige väärtuslikumaid sümboleid ja mitte ainult võidu mõttes, kuigi see on päris suur: kolm järjestikust annab sulle panuse sajakordselt tagasi, neli annab sulle tuhandekordselt ja viis suurendab panust 5000 korda.

Klouniga on veel paar funktsiooni. Tema kujutis asub nii, et võtab 2-kohalise trummi, see tähendab, et iga kombinatsioon sellega annab 2 või rohkem rida. Lisaks toimib kloun siin jokkerina ja võib asendada peaaegu kõiki sümboleid. Ainsad erandid oleksid Master ja Capitano.

Tsirkusetsirkus on scatter, ainus sümbol selles slotis, mis ei anna kombinatsioonide puhul iseseisvalt võitu. Kolme või enama sümboli viskamine käivitab aga tasuta spinnid, mida on 18. Muide, boonusmängu saamiseks võib scatter olla ükskõik kus, mitte tingimata reas.

Kõike eelnevat kokku võttes võib kindlalt öelda, et mänguautomaat Circus HD meeldib kõigile mängijatele, kellele meeldib lõbus muusika ja lihtsad slotid, mis võimaldavad kiiresti rikkaks saada.