Mänguautomaat Bumper Crop on uuenduslik arendus hasartmängude meelelahutusturul, millel on palju soodustusi ja boonuseid.

Bumper Crop slot ilmus arendaja Playson poolt 2015. aasta sügisel. HD-animatsioon, hästi valitud heli, originaalne lugu ja väga head võidud – kõik need olid tegurid, mis aitasid kaasa mänguautomaadi Bumper Crop kiirele populaarsusele isegi väga konkurentsitihedal hasartmänguturul.

Arvestades, et mänguautomaati Unprecedented Harvest on võimalik mängida tasuta ja ilma registreerimiseta, on see mänguautomaat muutunud tõeliseks avastuseks moodsate täiustatud slotide fännidele. Nagu juba mainitud, ei ole selle mänguautomaadi storyline hasartmängumaailma jaoks piisavalt kulunud ja originaalne.

Kuidas mängida Bumper Crop mänguautomaati

See mänguautomaat on selles segmendis tõeline aiatöö teema kehastus. Arvestades tohutut hulka kasutajaid, kes hoolitsevad virtuaalses ruumis regulaarselt maatükkide ja köögiviljaaedade eest, tegid Bumper Crop’i mänguautomaadi arendajad ilmselgelt õige valiku. Tulemuseks on põnev ja ebatraditsiooniline formaat, mis on täis erinevaid funktsioone ja funktsioone, mis suurendavad oluliselt huvi mängu vastu.

Visuaalselt näeb mänguautomaat Bumper Crop välja väga särav ja atraktiivne. Aed näeb tänu erinevate värvide rohkusele hämmastav välja. Maalilist atmosfääri rõhutab spetsiifiline helimuusika. Viljeleda aeda aitab meeldiv põllumees, kes muutub mõnel hetkel superkangelaseks. Tema pingutusi ja õnne mängija premeeritakse muljetavaldavate võitude ja positiivsete emotsioonidega.

Nutikalt kujundatud juhtpaneel võimaldab hõlpsasti kontrollida mängimist. Slot Bumper Crop on alati aktiveeritud 27 paylines, asub 5 rullidel. Selleks, et koguda nendel liinidel tuleb teha panus 0,01 kuni 5 krediiti. Maksimaalne summa, mida saab võita mänguautomaadi Bumper Crop on 100 panused.

Lisaks põhisümbolitele on rakendatud ka traditsioonilised wild-sümbolid. Neid on mitu ja see on kiip mänguautomaat Unprecedented Harvest, mis võimaldab teil suurendada kasutajate võimalusi suurte võitude jaoks. Lisaks on mängus ka ebatavaline scatter. Mängija jaoks on saadaval ka tasuta spinnid, mille võidud korrutatakse automaatselt 2ga. Rulle on võimalik ka käsitsi lahti keerata, klõpsates päevalille pildil.

Neile, kes soovivad oma osalust mängus minimeerida, oleks parim valik automaatne spinnirežiim, kus eelistatud on etteantud arv spinne. Võit makstakse välja, kui real on vähemalt 3 identse pildi kombinatsioon, alustades kõige vasakpoolsemast rullikust.

Slot’i sümboolika on seotud aiatööga – aednik, erinevad aiatööriistad, päike, väetised ja standardkaardid. Aednik on wild-sümbol. Boonuskäikudel võtab see piktogramm üle mõned scatteri funktsioonid. Nagu eespool märgitud, on scatter slotis Bumper Crop ebatavaline. Selle rolli täidab etteantud järjekorras välja langevate piltide jada – labidas-kott-kolb-kolb-supergaiapidaja.

Selle kombinatsiooni tulemusel kasvavad WILD ja SUPERWILD puud, mille juured asuvad iga rulliku all. Need puud võivad kasvada ja hõivata rulli. Kui puud kasvavad, aktiveeruvad tasuta keerutused. Samal ajal võib üks puu olla aktiivne ja ülejäänud ootavad järjekorras. Boonuskäikude arv sõltub puu tüübist. WILD – puu kasvab kõigil rullikutel, välja arvatud keskmisel, ja SUPER WILD – ainult keskmisel rullikul. See on see, mis käivitab maksimaalse võimaliku arvu boonuskäike – 10. Mõlemad puud mängivad wild-sümbolite rolli ja võivad asendada puuduvad sümbolid võidujärjekorras.

Tasuta spinnides on aednikul võimalik puu kohe kõrgemale tõsta. Pärast iga edukat kombinatsiooni saab mängija proovida kätt riskimängus. Selles mängus on võidusumma kahekordistamiseks vaja õigesti ära arvata poti koos taimega. Selliseid katseid on kokku 5 ja iga katse kahekordistab auhinda eksponentsiaalselt. Siiski tuleb olla ettevaatlik, sest esimene vale valik peatab mängu ja nullib võidud. Igal ajal võib mängija, tajudes õnne puudumist, võidu ära võtta ja riskimängust väljuda.

Mänguautomaat Bumper Crop on kehastus sellest, kuidas teha näiliselt tavalisest teemast kaasaegne superpesa tänu laiale funktsioonide valikule, säravale disainile ja läbimõeldud süžeele. Bumper Crop mänguautomaadiga täitub vaba aeg suurte võitude ja tugevate emotsioonidega ning tasuta mängurežiim suudab tõsta tuju ja valmistada kasutajat ette eluliste saavutuste saavutamiseks.