Blood Suckers mänguautomaat viib sind teise maailma, kus salapärased vereimejad annavad oma ohvritele ütlemata rikkusi, mis on peidetud Vampires slotiliidesesse.

Paljud tänapäeva inimesed tunnevad erilist huvi selle salapärase maailma vastu, kus elavad vampiirid ja teised ebapuhtaid jõude. Mänguautomaat Vampires firmalt Net Entertainment pakub tõelistele hasartmängusõpradele võimalust proovida oma õnne ja võidelda legendaarse krahv Dracula vastu, ning nende julguse eest on auhinnaks helded väljamaksed ja metsikud emotsioonid.

Põnev animatsioon ja kvaliteetne graafika täidavad iga hetke hämmastava realismiga ning mõnus muusika täidab mängimist ohjeldamatu hooga. Õnnekombinatsioonide kogumiseks on saadaval 25 võiduliini, seega on võiduvõimalused üsna suured.

Kuidas mängida Blood Suckers mänguautomaati

Enne rullide keerutamise alustamist peavad julged kasutajad valima ühe mündi väärtuse krediitides, kasutades mündi väärtuse nuppu. Bloodsuckers mänguautomaadis on minimaalne number 0,01 ja maksimaalne 10. Sõltuvalt individuaalsetest eelistustest määra soovitud müntide arv igale aktiivsele võiduliinile.

Kasutades panustamise taseme nuppu saab seadistada ühest kuni nelja mündini ja kasutades võtme panuseread määrab soovitud aktiivsete liinide arvu vahemikus 1 kuni 25. Tõelised hasartmängude tundjad, kes eelistavad piiramatult sukelduda ohjeldamatu adrenaliini maailma, võivad kasutada bet max. Pea aga meeles, et see suurendab panust koheselt maksimaalse suurusega ja käivitab rullid.

Blood Suckers slotimängu reeglid

Tavarežiimil käivitatakse Blood Suckersi virtuaalne slot, vajutades noolenuppu, mis asub ekraani keskel. Lisateavet võidukombinatsioonide ja iga neist võidu suuruse kohta leiad, kui klõpsad Paytable’ile. Blood Suckers mänguautomaadi reeglid on piisavalt lihtsad, võita tuleks koguda rida ühesuguseid sümboleid, vasakult paremale rullikule. Lisaks sellele võivad erisümbolid ja boonusmängud aidata suurendada sinu võitu.

Sümbolid ja helded koefitsiendid

Mänguautomaadi Blood Suckers aktiivsetel ridadel on kartmatutele reisijatele hasartmängumaailmas antud võimalus koguda õnnelikke kombinatsioone mitte ainult tavapiltidest, vaid ka erimärkidest. Need on pildi kujul, millel on tegevusele viitav kiri.

Wild-sümboliks on vampiiri kujutis, mis hammustab võluvat blondiini. Selle piktogrammi ilmumine mänguväljale aitab moodustada võidukombinatsiooni, sest see võib asendada mis tahes puuduvat elementi, et moodustada see. Erandiks on scatter- ja boonussümbolid. Wild-sümboliga võidad sõltuvalt kombinatsioonist 5 kuni 7500 krediiti.

Piktogramm, millel ristatud kirves ja panus, aktiveerib boonusmängu. Selleks on vaja koguda kolm kuni viis sama kujutise kombinatsiooni, vastavalt põhireeglitele. Scatter-sümboliks on vampiiri pruut, piisab kahe või enama pildi kogumisest, et käivitada tasuta spinnid. Teised sümbolid võivad moodustada 3, 4 ja 5 pildi õnnelikke kombinatsioone. Need on küüslaugupea, hõbedast noolega ristipuu, võlujooki sisaldava viaali, iidse raamatu ja paljude teiste kujul. Tõelised hasartmängude tundjad saavad saatust proovile panna ja saada oma julguse eest korraliku tasu.

Boonussüsteem slotis Vampiirid

Hasartmängijate virtuaalne mänguautomaat Blood Suckers valmistas palju meeldivaid üllatusi kogu mängimise jooksul. Üheks boonuspreemiaks on tasuta spinnid, mille aktiveerimiseks on vaja vaid koguda mänguväljale 3 kuni 5 scatter-sümbolit. Seda esindab pulmakleidis vampiiri portree. Kümme tasuta spinni käivitub viimase panuse korral ning lisakordaja aitab võidud hetkega kolmekordistada.

Kui õnnestub kolme või enama ristatud kirve- ja panusikooni kombinatsioon, aktiveerub boonusmäng. Mänguväljale ilmub 12 kirstu, mille hulgast saab valida need, milles varitsevad vampiirid. Kui vastate õigesti, hävitatakse kurjuse haava vai, vale vastus lõpetab mängu.

Blood Suckers mänguautomaat ühendab endas mittetriviaalse loo ja põnevad seiklused. Need täidavad ülejäänud fantastilised emotsioonid, ohjeldamatu adrenaliin ja puhas põnevus. Kvaliteetne graafika aitab juba esimestest rullikute keerutustest alates sukelduda mängu atmosfääri ning erinevad üllatused täidavad mängu võluva salapära ja ettearvamatusega.