Mänguautomaat Beetle Mania kutsub külastama putukate maailma, Beetles slot saate hõlpsasti lennata koos mesilase ja teenida suur boonus!

Beetle-Mania-deluxe-slot

Novomatic pakub mänguautomaatide harrastajatele veel ühe põneva loo, mis võimaldab neil sukelduda putukate imelisse maailma ja täita oma rahakotti soliidse rahasummaga. Isegi kõige tõsisemad osalejad muudavad nägu, sest naljakad putukad ei saa aidata, vaid tekitavad piinliku naeratuse.

Graafiliselt kaunistatud slot on väga särav ja huvitav. Peategelasteks on putukad. Kindlasti rõõmustavad lendavad putukad iga mängijat. Novomatic’i uue mänguautomaadiga unustab mängija kõik probleemid.

Kuidas mängida Beetle Mania mänguautomaati

Beetle Mania mänguautomaadil on palju eredaid värve ja selles mängitakse selliseid putukaid nagu liblikad, mardikad, roomikud, mesilased, tigud ja muud väikesed olendid. Mängija peab leidma nende armsate multifilmiloomadega ühise keele, et nad saaksid oma rikkust jagada.

Vaatamata oma tagasihoidlikule suurusele võivad putukad pakkuda mängijale muljetavaldavaid võite. Lisaks putukatele on mängus neutraalsed sümbolid, näiteks: rahatähed ja kaardisümbolid. Kõige levinumad kombinatsioonid on kaardisümbolid.

Mitte ainult visuaalselt ei ole slotimäng atraktiivne, vaid ka heliefektid.

Sümbolid ja võidukombinatsioonid Beetle Mania slotis

Beetles mänguautomaadil on lihtsad reeglid, millest on lihtne aru saada kõigil, kes soovivad oma õnne proovida. Nagu enamik mänguklassikuid, sisaldab ka slot Beetles mänguväljal viis rullikut ja üheksa võiduliini.

Teha valik aktiivsete liinide mängija ise, klõpsates “Lines 1-9”. Bet saab teha, vajutades “BetMax” ja “BetOne”.

Esimene klahv teeb panuse kõik 9 paylines maksimaalselt, ja teine annab õiguse valida suurus määr mängija. Alustada mängimist saab klahvi “Start”. Klahv “Abi” tutvustab mängijale võidu tabelit ja peamisi võidukombinatsioone, lisaks näeb ta oma omandatud kapitali.

Slot on varustatud kahekordistamismänguga, see on võimeline käivitama tasuta keerutusi, mis koosnevad 10 keerutusest.

Maksimaalne võit Beetle Mania mänguautomaadis on 9000 münti. Nagu eelnevalt mainitud, on kõige sagedasemad kombinatsioonid kaardisümbolid. Neil on kõige madalam väljamaksete määr, kuid nende korrapärased rullid muutuvad üsna tulutoovaks.

Võidukombinatsioon liblikatest toob mängijale 500-kordse võidu algpanusest. Tigu korrutab algse panuse summa 1000-kordselt.

Mesilasi peetakse selles mängus erisümboliks ja neist sai wild-sümbol, mis võib asendada mis tahes puuduvat sümbolit enne võidukombinatsiooni moodustamist. Mesilased teevad mängija 5000-kordselt rikkamaks, tingimusel, et on olemas viis mängu. Kaks mesilase sümboli kokkulangevust moodustavad aga võidukombinatsiooni.

Riskimäng Beetle Mania slotis

Beetle Mania slotis on riskimäng, mis aitab suurendada sinu võidud kahekordseks. See on mõeldud eelkõige mängijatele. Seda pakutakse käivitada pärast iga võidurida. Paneelile ilmuvad klahvid “Collect” ja “Double”. Esimene nupp võimaldab mängijal teenitud raha tagasi võtta ja teine käivitab kahekordistamismängu. Pea aga meeles, et rikkamaks saad ainult siis, kui tulemus on positiivne, muidu ei saa mängija midagi.

Milline on riskimäng Beetlesi slotis?

Riskimäng võimaldab osalejal ära arvata kaardi värvi, varjatud särgi. Mängulauale ilmuvad musta ja punase värvi siginad. Kui värv on õige – võidud kahekordistuvad, vastasel juhul – nullitakse. Võidud saab igal ajal ära võtta, välistades võimaluse neid kaotada.

Tasuta keerutused

Varem mainiti, et mängus on võimalik käivitada tasuta keerutusi. Et rohkem teada saada selle kohta…

Tasuta spinnid käivituvad kolme või enama nootide sümboliga ühel real. Sellisel juhul käivitub 15 tasuta spinni.

Mängus on ka teine scatter – leedi. See on võimeline kahekordistama võidukombinatsiooni, kui see ilmub keskmisele rullikule.

Mänguautomaadi Beetle Mania tasuta mängimine

Loojad hasartmängud hoolitsesid algajate eest. See on neile loodi tasuta mäng, mis kogub kogemusi ilma raha kaotamata. Lisaks mängida tasuta ja kogenud mängijad saavad, sest enne mängu tasub harjuda.

Tasuta mäng ei nõua registreerimist, mis on samuti pluss, sest mängija säästab oma aega. Lihtsalt lae alla mänguautomaat Beetle Mania ja nautida mängu ilma raha investeerimata.

Kui tunned, et sul on piisavalt kogemusi võib hakata mängima raha eest Beetles slot, see on väärt lihtne registreerimine. Nüüd saate teha reaalse panuse ja klõpsata nupule Play for Money.