Mänguautomaat Bananas Go Bahamas saadab väsinud kasutaja Bahama saartele puuviljavennaga, Bananas in the Bahamas slotiga ja uhke 45 tasuta keerutusega.

Kui paljud teist ei ole puuvilju söönud? Kõik on puuvilju söönud! Lõppude lõpuks peetakse puuvilju mitte ainult maitsvaks, vaid ka tervislikuks. Tänu Novomatic’i uuele slotile Bananas veendute lõpuks selles, mitte ainult nende looduse kingituste kasulikkuses tervisele, vaid õpite ka, kuidas nendega oma vaba aega produktiivselt ja rõõmsalt veeta.

Ja mitte ainult aega veetma, vaid ka Bahama saartel täies mahus ära käima. Lõppude lõpuks on see paradiis kuulus oma liivarandade poolest, kus saab lamada vesimeloniga võrkkiiges, kuulata lõbusat muusikat kookospähklist, vaadata veesuusatamise maasikaid või sukelduda apelsini. Kõik see on võimalik järgmise emulaatoriga kõigi lemmik puuviljateemalisel mänguautomaadil Bananas Bahama saartel. Saate isegi kohtuda rokkiva ananassiga ja peo alustajaga – banaaniga, mis lõikab lainete lainetamises.

Mis kõige parem, sa saad 45 tasuta keerutust, mida ei saa iga slot pakkuda.

Kuidas mängida Bananas Go Bahama mänguautomaati

See slot koosneb tavapäraselt 5 rullikust, mis on võimelised pöörlema, ja igal rullikul on 3 sümbolit. Mängu ajal kasutatavate liinide arvu saab mängija ise muuta tänu spetsiaalsetele klahvidele. Neid on kokku üheksa.

Bet one ja bet max klahvide abil saab muuta panuse summat rea kohta. Esimene suurendab rea panust järk-järgult, teine aga paneb korraga maksimaalse summa, mis on võrdne 100 krediidiga ühe aktiivse rea kohta.

Klahv Start käivitab ühe spinni, kuid kui te ei soovi eelnevalt seatud parameetreid muuta, siis vajutage julgelt Automatic Start. Selle nupu abil käivitad automaatse spinnide tsükli ja kõik võidetud krediidid kantakse automaatselt sinu kontole. Selle mängu ainus miinus on see, et sa ei saa proovida riskimängu kahekordistamisvõimalusi.

Kui soovite mängureeglitest täpsemalt aru saada, siis klõpsake nupule Info. Avaneb aken üksikasjalike mängureeglite ja iga võimaliku kombinatsiooni väljamaksete suhte tabeliga.

Bahamian Fruit Adventures sümbolid

Nagu wild sümbol mänguautomaadi Bananas Go Bahama täidab naljakas banaan, mis rassezshetsya surf. Ta on valmis välkkiirelt üles hüppama, kuhu iganes teda vajate, ja asendama iga ebaõnnestunud sümboli kombinatsioonis. Ainus asi, mida banaan ei suuda asendada, on kohvri esemed, mis on scatter-sümbol.

Banaan on ka kõige kallim sümbol Bananas slotis ja suudab ise kombinatsiooni kokku panna. Kui sul on tõesti õnne ja 5 sellist sümbolit ilmub aktiivsele reale, siis suureneb sinu võit kuni 9000 korda. See on omamoodi jackpot selle ühekäelise bandiidi jaoks.

Laisk arbuus ja suusahüppav maasikas 2 või enama sümboliga real – teie panus sellel real suureneb 2, 25, 125, 750 korda. Ananassipäästja võib päästa sinu raha 20, 100, 400 kordajaga ning rullikutel mängiv apelsini- ja kookosesukelduja toob kordajaid 15, 75, 250. Latiinakeelseid tähti ja numbreid võib leida ka pöörlevatelt rullikutelt. Need on samaväärsed kaardiväärtustega ja suudavad samuti tuua teile võite.

Mänguautomaat Bananas ei tee ilma scatter-sümboli või nagu seda ka tuntakse – scatter-sümboliga. Selle sümboli roll on kohver koos pagasiga. Tore on see sümbol on see, et selleks, et panna kombinatsiooni see ei ole vajalik, et ta tingimata ilmus liinil. Piisab vaid tema ilmumisest rullikutel vähemalt kahest tükist. Kui neid veeretatakse vähemalt 3, siis slot Bananas in the Bahamas algab boonusmäng 45 tasuta spinni arvelt kasiino. Veel üks kasulik funktsioon, mis on scatter – võidusumma selle eest arvutatakse mitte ainult suurus paigaldatud krediiti ühe rea kohta, vaid ka aktiivsete liinide arvu mängus.

Mäng, millega võidud mitmekordistatakse

Kahekordistamismäng ehk riskimäng muutub mängijale kättesaadavaks pärast iga edukat kombinatsiooni ühe spinni järel. Selle mängu käivitamiseks vajutage mis tahes nuppu, mis vastutab panuse summa eest. Avaneb uus aken, kus kaart on pildiga allapoole ja kaks nuppu mõlemal pool tähistavad kaardi eeldatavat värvi. Teil tuleb vaid ära arvata peidetud kaardi värv. Kui see õnnestub, korrutatakse teie võidud 2ga. Kui arvate valesti, kaotate kõik krediidid.

Boonusmäng Bananas in the Bahamas masinas

Kus mujal saab näha 45 tasuta keerutuse boonusmängu? Hoogne mänguautomaat Bananas Go Bahamas võib seda sulle pakkuda. Selle boonuse saamiseks on vaja vaid veidi õnne.

See mäng käivitub pärast seda, kui mänguvälja mistahes osas ilmub vähemalt 3 scatter-sümbolit, nimelt kohvrid koos asjadega. Mängu käigus suureneb ka sellise kombinatsiooni loosimise võimalus.

Kui kohvrid purjetavad üle rullide, lisab see ülejäänud spinnidele veel 45 tükki. Julge puuviljasõpradele!