Aztec Empire mänguautomaat viib teid Kesk-Mehhiko külluslikesse orgudesse, kus koos Aztec Empire mänguautomaadiga jahtite salapärase tsivilisatsiooni aardeid.

Aztec-Empire-slot

Mänguautomaatide maailmas toodetakse iga päev palju monotoonseid ja mõnikord ebameeldivaid mänguautomaate. Kümned firmad loovad mängijate järele püüdes ühe suurusega teenindusautomaate, mõistmata, millest nende kasutajad puudust tunnevad.

Kuid ettevõte Playson suutis kõiki üllatada ja tõi mängijate tähelepanu kogu maailmas on väga huvitav ja värviline mänguautomaat Empire of the Aztecs. Indiaanlaste ja looduse ühtsuse vaimus tehtud slot tekitab ainult positiivseid emotsioone kõigis, kes seda vähemalt korra mänginud on.

Värvilised tegelased, huvitav graafika ja tõeline antiigi atmosfäär, segatud kaasaegse maailmavaatega – see on see, mida arendajad suutsid luua.

Kuidas mängida Aztec Empire mänguautomaati

Mänguautomaadil on standardsed reeglid – 5 rullikut, 21 rida ja automaatne mäng. Ridu kontrollitakse reavahega ja panuse summat panustamisnupuga. Neile, kellele meeldib riskida ja suurelt mängida, on olemas mugav nupp max bet, mis võimaldab teha maksimaalse panuse.

Neile, kes ei taha alati vajutada stardinuppu, on olemas klahvi automaatne mäng, mis võimaldab teil käivitada avtorotirovaniya. Nad jätkavad, kuni raha saab otsa või kuni oskuslik osaleja ise ei peata neid. Selles režiimis puudub võimalus mängida riskimängu.

India sümbolid ja koefitsiendid mänguautomaat Aztec Empire

Tuleb kohe märkida, et mänguautomaadi Aztec Empire sümboleid ei saa leida hullu tulu. Maksimaalne saagikus ühe kombinatsiooni kohta on faktor 3000. See tähendab, et Aztec Empire slot on kõrge tootlus. See on tingitud asjaolust, et võidukombinatsioonid langevad väga tihti ja minimaalse tootlusega sümbolid selles ühekäelises bandiidis toovad päris korraliku summa.

Nüüd sümbolitest. Wildi rollis slotis asteekide impeeriumi kohta seisab ühe iidse jumala näo kuju. Ta asendab võidukombinatsioonis mis tahes (v.a. boonus- ja scatter) sümboleid. Võib ilmuda ainult 2, 3 ja 4 rullikul.

Boonussümboliks on püramiid. Kui kogute 3 või rohkem sümbolit mis tahes väljale, avaneb tulutoov boonusmäng.

Scatter-sümbol ei too tasuta pööret, see võib ainult suurendada kogu panust (kõik read) 2, 10 või 50 korda, kui satub mänguautomaati Aztec Empire kolm, neli või viis sellist pilti.

Kõige kasumlikum pilt slotis on draakoni pea. See koguneb võidukombinatsiooni, alustades kahest sümbolist, ja toob 2, 3, 4 ja 5 sellise koostu puhul aktiivsel real 2, 25, 200 ja 3000 koefitsienti.

Asteekide preester on järgmine kõige kasumlikum pilt. Ta toob endaga kaasa koefitsiendid 20, 100 ja 1000 kolme, nelja ja viie sellise pildi rullimisel mis tahes aktiivsel real.

Järgmisena tuleb naise kujutis. Ta toob võidu õnne mõnevõrra vähem kui preester, kuid esineb palju sagedamini. Tänu temale, õnnelik mängija võib teenida 20, 100 ja 750 krediiti iga panna, kui langevad aktiivsel real 3, 4 ja 5 neist piltidest.

Viimane väga tulutoov pilt on asteekide sõdalane kiivrit seljas. Ta toob kolme ja nelja pildi puhul sama koefitsiendi, st 20 ja 100, kuid viie sellise pildi puhul saab slotimeister iga paigutatud pildi eest vaid 500 krediiti.

Järgmine kasumlikkuse poolest on leopardi kujutis. Varjatud kiskja toob õnnelikele mängijatele head võidud. Faktoreid 10, 20 ja 100 ootab see, kellel õnnestub koguda kolm, neli ja viis sümbolit mis tahes aktiivsele reale.

Järgnevad neli samasugust sümbolit, mille tootlus on suhteliselt väike, kuid mis siiski esinevad slotis üsna tihti, võimaldades võita päris palju raha. Peaaegu iga keerutus lõpeb nende sümbolite võidukombinatsiooniga. Ja kui arvestada ka wild’i olemasolu, võivad isegi need madala tootlusega sümbolid tuua suurt raha.

Varblane, laama, mais ja tomat on need neli sümbolit. Need toovad 3, 4 ja 5 pildi puhul aktiivsel real 5, 10 ja 100 koefitsienti.

Boonusmäng slotis Aztec Empire

Huvitav funktsioon mänguautomaadis Aztec Empire on ka boonusmäng. See aktiveerub, kui kogud kolm või enam boonussümbolit (püramiidid). Mängija ülesanne boonusmängus on koguda õige püramiid. Püramiidi eest saad kordaja x10 kuni x30. Kõige õnnelikumatele on olemas ka superboonusmäng, mis võib kõiki õnnelikke rõõmustada ümmarguse summaga kontol.

Riskimäng

Mis ilma riskimänguta. Neile, kes on valmis oma võitudega riskima, võtsid Aztec Empire masina arendajad kasutusele tavalise riskimängu, kaardikihi arvamise. See järgib tavalisi reegleid: pärast iga võitu on mängijal võimalus mängida või keelduda. Kui mängija valib riski, võib ta kas kahekordistada oma võidud (kui ta võidab) ja jätkata mängimist või kaotada selle summa.