Kampaaniad ja loosimised tõstavad välismaiste kasiinode positsiooni. Atraktiivsed auhinnad ja head pakkumised õhutavad põnevust ja aitavad mängijatel mängudest kõige rohkem kasu saada. Milliseid boonuseid ja kingitusi on parimad välismaised kasiinod oma tavamängijatele ja uutele tulijatele ette valmistanud?

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Registreerimisboonuste edetabel välismaa kasiinodes

Enamik online-kasiinosid annab uutele klientidele heldelt kingitusi. See võimaldab uustulnukatel kiiremini veebilehega harjuda ja proovida erinevaid mänge ilma oma raha riskimata. Kingitustena annavad kasiinod tavaliselt:

 1. Tasuta freespinnid;
 2. Boonuseid esimesel sissemaksel;
 3. Rahasumma, mida saab kasutada teatud mängudes panustamiseks.

Registreerimisboonuste saamiseks ei pea isegi deposiiti tegema. Näiteks Drive Casino annab kõigile uutele kasutajatele 500 euro, et nad saaksid proovida erinevaid mänge ja töötada välja oma strateegia.

Kuid selleks, et kasiinoboonuste abil saadud võidud välja võtta, peab mängija täitma mitmeid tingimusi. Enamasti peab mängija tegema panuseid ja täitma isiklikus kabinetis oleva vormi.

Väliskasiino edetabeli boonused tavamängijatele

Online kasiinod ei tee uutele tulijatele lihtsalt kingitusi. Nad püüavad säilitada kogenud mängijate huvi ja teevad oma vanad mängijad meeldivate üllatustega õnnelikuks. Lõppude lõpuks on just regulaarsete mängijate aktiivsus ja nende tagasiside see, mis tõstab välismaiste kasiinode reitingut. Kauaaegsed mängijad osalevad lojaalsusprogrammides, mis annavad palju boonuseid:

 1. Vähendatud või vabastatud tasud võitude väljavõtmisel;
 2. Juurdepääs suletud turniiridele ja eripakkumistele;
 3. Tagasimakse kaotuse korral;
 4. Kasiino kingitused pühadeks ja sünnipäevadeks;
 5. Lojaalsuspunktide kogumist, mida saab põnevates mängudes tagasi võita.

Lojaalsusprogrammi kaudu antavad boonused, on progressiivse iseloomuga: mida suurem on mänguri mängualane aktiivsus kasiinosaidil, seda rohkem punkte ja kingitusi ta saab. Näiteks Vulkan online kasiino annab Obsidian-taseme saavutanud mängijale preemiaks koguni 75 000 euro! See on kingitus lisaks taseme enda poolt pakutavatele atraktiivsetele boonustele. Seepärast püüabki enamik hasartmängusõpru oma taset tõsta.

Õnneratas

Wheel of Fortune on veel üks tore boonus, mis on saadaval nii uutele kui ka kogenud mängijatele. Kasiino annab tasuta keerutusi, kui on täidetud mõned lihtsad tingimused. Enamasti on nendeks sissemakse või mängutegevus teatud aja jooksul. Ratast keerates võid võita erinevaid auhindu:

 1. Rahasumma;
 2. Lojaalsusprogrammi punkte;
 3. Boonuseid järgmise sissemakse puhul;
 4. Tasuta freespinnid.

Tavaliselt on ratta sees ka tühi sektor. Kui see kukub välja, ei saa mängija midagi. See lisab mängimise ajal põnevust, kuid mida teha, kui õnn saab otsa?

Enamikul kasiinode veebisaitidel on võimalus osta õnneratta lisakäike. Või võid minna üle teistele mängudele ja oodata, et kasiino annaks sulle oma tegevuse eest rohkem spinne.

Turniirid

Sa ei saa mitte ainult proovida oma õnne põnevates mängudes, vaid saad ka turniiridel teiste mängijatega võistelda. Kasiinod korraldavad neid turniire regulaarselt ning võitjate auhinnad võivad ulatuda muljetavaldavate summadeni.

Turniiride kohta leiad teavet kasiino kodulehelt või turniiride vahekaardilt. Võistluse sisuks on see, et mängijad mängivad teatud tüüpi teenindusautomaate. Oma tegevuse eest saavad nad turniiripunkte. Ja võitja on see mängija, kellel on neid punkte rohkem.

Aga võitmiseks ei piisa sellest, et teha palju panuseid. Oluline on ka õnn: kui võidad turniiril osalevatel teenindusautomaatidel, suureneb punktide arv järsult! See tähendab, et iga mängija võib võita korraga nii suure summa mängus kui ka turniiril. See on suur õnn, kuid kasiino pakub sageli veelgi suuremaid auhindu!

Jackpotid

Jackpot on kõigi mängijate jaoks põnev sündmus. Jackpot on sageli mitme miljoni väärtuses ja selle võib võita igaüks, kes on kunagi pärisraha panustanud. Mõnikord on õnne ka algajatel, kes on mänginud vaid paar mängu.

Juhtivatel online-kasiino saitidel on sageli suured jackpotid. Nende summa koosneb mängijate panustest: väike protsent igast panusest läheb automaatselt jackpot-fondi. Seega, mida aktiivsemalt mängitakse kasiinosaidil, seda kiiremini suureneb peaauhind! Ja seda kiiremini läheneb loosimine.

Arvukad kampaaniad, võistlused ja loosimised, mida veebikasiino korraldab, meelitavad ligi nii kogenud mängijaid kui ka uusi mängijaid. Boonused pakuvad mängus palju võimalusi – ja mõned neist toovad suurt õnne ja rikkust.