Internetis on väga palju hasartmängusaitasid, seega vaatame välismaiste edetabel kasiinode järjestust. Paljud mängurid eelistavad välismaiste firmade online saite. Nad juhinduvad arvamusest, et nende saitide teeninduskvaliteet on kõrgem kui vene saitidel ja vastavalt sellele on vähem probleeme võitude väljavõtmisega ja suhtlemisega tehnilise toega.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Kuidas valida turvaline välismaine online-kasiino edetabelitest

Uustulnuk võib interneti kasiinode pakkumiste hulgas eksida. Ainult kogenud kasutaja, kes teab olulisi valikukriteeriume, mis aitavad pettureid vältida, suudab ära tunda ühe päeva kasiino:

 1. Kui välismaine kasiino ei aktsepteeri teiste riikide mängijaid, võidakse konto blokeerida koos kontol olevate rahaliste vahenditega, mida ei ole võimalik tagasi saada.
 2. Iga klubi peab esitama hasartmängulitsentsi. Selle leiate asutuse veebisaidilt või küsige tehnilist tuge.
 3. Usaldusväärsel veebikasiinol on lai valik mänge, mida pakuvad tuntud tootjad.
 4. Klienditoe kvaliteet on üks olulisi kriteeriume välismaise online-kasiino valikul. Igasugustele olukordadele ja kaebustele õigeaegne reageerimine on märk sellest, et asutus ei kavatse mängijat petta.

Välismaiste kasiinode edetabel hindamine põhineb ülaltoodud usaldusväärsuse ja turvalisuse kriteeriumidel. Lisaks tuleb arvesse võtta reguleeriva asutuse riiki. Näiteks Ühendkuningriigis litsentseeritud operaatorid on kõige ausamad ja väärtuslikumad asutused, sest rikkujaid karistatakse karmilt. Teine kõige populaarsem jurisdiktsioon on Malta. Enamik välismaiseid hasartmänguasutusi on siin registreeritud, mis on tingitud regulaarsetest parandustest litsentsiomanike kontrollimisel.

Mida pakuvad välismaised online-kasiinod pingereas

Välismaiste operaatorite kvaliteetsed online-kasiinod tagavad õigeaegsed väljamaksed, selged reeglid, huvitavad mängud ja stabiilse tugiteenuse. Kui mängijatega tekivad vaidlused, on nende huvides konflikti lahendada, et mitte oma mainet rikkuda.

Mainekad välismaised hasartmänguasutused ei püüa oma kliente petta. Mängur võib probleemi lahendamiseks kasutada alternatiivset vaidluste lahendamise teenust (ADR). Curacao jurisdiktsiooni alla kuuluvate klubidega seotud juhtumite puhul ei saa loota õiglasele otsusele, sest ametlike eeskirjade kohaselt ei toeta keegi kasutajaid.

Erinevalt Eesti kasiinodest ei meelita välismaised asutused kliente erinevate esimese deposiidi boonuste või auhindadega. Kuid jackpotid on siin tõesti suured. Mängude arvus praktiliselt puudub erinevus, sest on olemas nii suure slotide valikuga kui ka tagasihoidliku valikuga saite.

Väljavõtmised

Enamik välismaiseid kasiinosid kasutab mänguvaluutana eurosid või dollareid. On ka teisi, kuid väga harva vene euro, mis tähendab, et raha tuleb välja võtta välisvaluutas ja seejärel vahetada see eurodeks. Selle eest tuleb tavaliselt maksta lisatasu.

Lisaks võib saitide administratsioon võidu väljavõtmisel nõuda suurt hulka dokumente, sest välisriikide asutused on erinevate kontrollide, sealhulgas sissetulekute allika osas rangemad. Eesti ettevõtted on selles osas lojaalsemad. Kuid teisest küljest on tõsine lähenemine klientide dokumentidele usaldusväärsuse näitaja. Reguleerivad asutused võitlevad rahapesu vastu ja tagavad ka selle, et mängijad on kaitstud liigse innukuse eest suurte panuste tegemisel.

Välismaiste kasiinode edetabel plussid ja miinused

Online-kasiinodel on mitmeid eeliseid, mis meelitavad mängijaid üle kogu maailma:

 • Interneti hasartmängude reguleerivate asutuste range kontroll;
 • Regulaarsed kontrollid, mida kõik välismaised kasiinod läbivad;
 • Raske kokku puutuda petturitega;
 • Suured auhinnafondid;
 • õiglane mäng, mis põhineb matemaatilisel statistikal;
 • Kvaliteetne veebilehe kasutajaliides;
 • Suurte ja usaldusväärsete tootjate mängud.

Välismaiste kasiinode edetabel reiting põhineb usaldusväärsusel, aususel ja kvaliteetsel tehnilisel toel. Välisriikide jurisdiktsioonide rangete meetmete tõttu ei püüa asutused oma kliente petta. Kuid raha väljavõtmisel võib nõuda suurt dokumentide paketti. ,