Analüüsime, kuidas valida top kasiinod hea tootlusega, et teenida oma panustest kõige rohkem raha.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Iga kasiino, olgu see siis võrguühenduseta asutus või virtuaalne sait, teenib mängijate panustest kasumit, muidu poleks sellise ettevõtte loomisel mõtet. Enamiku mängijate sõnul on aga ühes asutuses lihtsam raha võita kui teises, kuigi näiteks mängud on samad. Miks see nii on? Vastus on lihtne – väljamaksete tase on igas asutuses erinev.

Millele pöörata tähelepanu, kui valid parima tootlusega online-kasiinod

Niisiis, oled otsustanud valida normaalse väljamaksega kasiino, kuid sa ei tea, millist valida. Esmalt peaksite tähelepanu pöörama selle tüübile, st kas tegemist on füüsilise asutusega, kus on reaalsed lauad ja live-mängijad või virtuaalne sait, kus mängitakse kodust.

Selles komponendis võidavad online-kasiinod, sest nende keskmine RTP (mida selgitame allpool) on 95%. Teisest küljest on paljudele tuttavatel reaalsetel kasiinodel suuremad kulud (rent, töötajate palgad ja muud asjad) ning nad seavad tootluse 80-90% juurde (väärtus sõltub riigist). See tähendab, et kui sa ei ole fänn traditsioonilisest atmosfäärist, mis ümbritsevad mängijaid offline-asutuses, ja keskendud ainult võitmisele, siis on virtuaalne sait eelistatavam.

Teine asi, millele peate valikul tähelepanu pöörama, on litsentsi olemasolu. Asjaolu, et tulumäär panditud mitte kasiino ise, ja tarkvara on online mänguväljak ise ei saa kohandada määrad meeldivaks meeldivaks väärtuseks. Näitajad võivad aja jooksul muutuda, kuid ainult tarkvara uuenduste arendaja poolt.

Tootjaid endid, aga ka nende poolt pakutavaid mänge kontrollivad kontrolliasutused regulaarselt ja kui tulemuslikkus ei vasta deklareeritud näitajatele, saab ettevõte parimal juhul suure trahvi ja halvimal juhul – kaotab oma litsentsi. See tähendab, et litsentseeritud asutuses ei ole pettuse ohtu.

Teine asi – litsentsideta veebiplatvormid, mis ostavad või arendavad oma, litsentsimata tarkvara ja millel on võimalus määrata mis tahes tasemel tulu. Sellistel ettevõtetel on kümneid võimalusi, et muuta programmi kasiino mängijale soodsate ja ebasoodsate parameetrite järgi. Seetõttu ei pruugi parima reitinguga ja hea tootlusega top kasiinod hea tootlusega olla litsentseerimata saite.

Siin on mõned näited RTP tasemete kohta tootjate kaupa:

  • Enamik arendaja Endrophina mänge on toodetud 96% RTP-ga.
  • Sama näitaja (96%) on ka Amatic Industries’i mängutoodetel.
  • NetEnt pakub oma mänge erinevate määradega, need varieeruvad 91% ja 97% vahel.
  • Betsoft toodab mänge, mille RTP on 92% kuni 98%.
  • Milline on RTP parima tootlusega online-kasiinodes

RTP ehk Return Percentage Ratio näitab võidu tõenäosust. See tähendab, et 95% juures teenib kasiino kõigilt panustelt 5% võrra rohkem kui kõik mängijad.

RTP saate ise arvutada lihtsa valemi abil. Selleks liita kõik võidud kokku ja jaga need tehtud panuste summaga ning korruta saadud arv 100-ga. Loomulikult peaks deklareeritud protsendi saamiseks olema panuste arv märkimisväärne (tuhat või rohkem): mingil hetkel võib olla suur võit või kaotus, kuid igal juhul on litsentseeritud tarkvaraga keskmine pärast suurt arvu keerutusi võrdne deklareeritud arvuga.

Mõelge nüüd, kas virtuaalne mänguväljak võib olla tipus näitajaga, mis on näiteks 50%? Vastus on ühemõtteline – muidugi mitte. Lõppude lõpuks vähenevad sellisel juhul võiduvõimalused märkimisväärselt ja online kasiinol on tõsine eelis mänguri ees.

Väljamaksete suhtarvu ja võitude sageduse vaheline seos online-kasiinodes

Tuleb mõista, et väljamakse määr ei näita alati võitude sagedust: sama RTP-ga slotid võivad anda erineva perioodilisusega võidukombinatsioone. See tähendab, et väljamakseid võib olla harva, kuid suuri summasid, või sagedamini väljamakseid väiksemates osades. Valides heade väljamaksetega online-kasiinosid, teadke, et:

  • Üldiselt, mida madalam on RTP, seda sagedasemad on väljamaksed, kuid need ei ole nii märkimisväärsed kui kõrge RTP-ga masinatel, kuid neid makstakse välja ka harvemini.
  • Kõrge RTP tähendab masina suuremat hajuvust, madalama RTP-ga mängud ütlevad väiksemat hajuvust.
  • Iga tarkvaratootja töötab vastavalt oma programmile: mõned lasevad kõik mängud välja sama väljamaksega, teised määravad oma RTP iga mängu jaoks.

Seega, teades väljamakse taset, saate määrata oma strateegia: millist masinat mängida, kui palju panuseid teha ja millises summas. Kuid ühe järelduse võib teha üheselt – valige litsentseeritud sait top kasiinod hea tootlusega hulgast, siis on võiduvõimalused suured.