Siin esitatud parim top kasiino edetabel ei ole tavaline sait, vaid selline, millel on tõelised teened. Nimekirja peamine põhimõte on objektiivsus, mis on tagatud spetsiaalsete uurimisalgoritmidega. Selline algoritm võtab arvesse mängijate kommentaare, vajalike litsentside olemasolu, tarkvara ja muid olulisi omadusi.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Miks on vaja parima reitinguga top kasiino?

Topi peamine eesmärk on teha mängijale kasiino saidi valimine lihtsamaks. Põhimõtteliselt ei ole uustulnukad ja mängijad kannatlikud ega taha pikalt uurida kõiki saite, kus nad tahavad mängida. Seetõttu ei saa nad aru, et nad võtavad riski, kui nad ei vaata saiti üle.

Selleks, et mängijad ei peaks otsima teavet ja leidma kiiremini välja usaldusväärsed mänguportaalid – oleme loonud suurepäraste saitide edetabeli, millel on litsentsid ja aastatepikkune kogemus. Ainult mängija saab otsustada, millisel saidil on reaalsete külastajate hinnangute põhjal rohkem positiivseid omadusi.

Kuidas pääsevad saidid top kasiino paremusjärjestusse?

Algoritm võtab arvesse erinevaid kriteeriume:

 1. Litsents. Igal operaatoril peab olema vähemalt üks litsents, kuid paljud ei piirdu sellega. On kasiinosid, millel on kahe või enama jurisdiktsiooni litsentsid. Samuti võetakse arvesse mitte ainult litsentse, vaid ka nende kvaliteeti.
 2. Reaalsete kasutajate tagasiside. See on oluline vahend, mis mõjutab online-hasartmängude reitinguid. Võimalik on jätta kaebusi, kaebusi, anda oma hinnang rakenduste kohta ja kiita arendajaid. Kõike seda võetakse arvesse, eriti kaebusi – ja mida rohkem selliseid probleeme operaatorid lahendavad, seda usaldusväärsemaks ja turvalisemaks sait muutub. Lahendamata kaebused annavad põhjust muretsemiseks, seega alahindab see kasiino tegelikke teeneid.
 3. Tarkvara. Mida mitmekesisemad on pakkujate mängud, mida rohkem mänguautomaate ja rullikuid – seda parem on portaali reiting. Tundmatute arendajate litsentseerimata mängud mõjutavad portaali staatuse alandamist.
 4. Valuuta, keeletugi, makseviisid ja väljavõtmine – on samuti olulised tegurid, mis määravad saidi mugavuse. Kuna sihtrühmaks on vene mängurid, suurendab euro ja vene keele olemasolu ressursi populaarsust.

Usaldusväärseid asutusi on palju, seega ei jõua kõik kasiinod tippu, eriti need, millel on kriteeriumide järgi mitmeid puudusi. Liidrite hulka pääsemiseks – teil peab olema kõrge skoor kõigi parameetrite kohta.

Kuidas valida usaldusväärne tippklassi top kasiino?

Kõige tähtsam asi top kasiino valimisel on operaatori usaldusväärsus. Kui teil on kahtlusi, lülitage see välja ja ärge sisenege portaali, sest avatud on palju ausaid asutusi. Et teada, et kasiino on usaldusväärne, võtke arvesse:

 1. Maine. Seda saab hinnata kasutajate tegeliku tagasiside põhjal foorumites. Ja mida rohkem kommentaare näed – seda kvaliteetsem on mulje portaali kohta. Lahendamata kaebuste olemasolu – ei ole hea märk, seega peaksite selle peale mõtlema.
 2. Saidi tingimused ja reeglid. Mitte iga mängur ei loe kasutustingimusi, kuid see on oluline punkt. Mõnikord reserveerivad online kasiinod liiga palju õigusi, mis on ebaõiglased. Parem on leping uuesti läbi lugeda, et veenduda, et operaator on aus.
 3. Sisse- ja väljamaksed. Mõned rahaülekandemeetodid võivad kehtida ainult sissemaksete puhul, kuid väljamaksed tuleb teha teiste vahenditega. Veenduge, et teil ei teki väljavõtetega probleeme. Ärge tehke liiga palju raha sisse, sest palju turvalisem on mängida väiksema rahaga.
 4. Tihtipeale esineb täitmisel tõrkeid, mis toob kaasa ebameeldiva olukorra, et hoiustatud raha ei ole sinu kontol.
 5. Klienditugi. Tugimeeskond peaks reageerima kiiresti ja operatiivselt tekkivatele küsimustele, mis näitab selle tõhusust. Halvad operaatorid ei reageeri kunagi kiiresti ja mõnikord ei oska nad üldse probleemi lahendada.
 6. Rakendused. Saidil peaks olema palju mänge, seega veenduge, et seal on sellised, mis teile meeldivad, enne kui hakkate saitidega töötama.
 7. Kiired sularahamaksed ja võidud täielikult välja võtta.

Juhindu oma muljetest ja parimaks hinnatud top kasiino. Ole kasiino valimisel ettevaatlik, et võidud oleksid võimalikult suured ja väljamaksed õiglased.