Kuna internetis on nii palju saite, on lihtne segadusse sattuda, millist valida, eriti kui kavatsete raha sisse maksta. Seega on maailma kasiinod valimisel alati oluline kaaluda mõningaid tegureid.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Mängud maailma 10 parimas online kasiinos

Kasiinomängijad külastavad online hasartmängusaitasid ühel põhjusel – et mängida pärisraha eest. See tähendab, et kui kasiinol ei ole märkimisväärset arvu mänge oma varakambris, riskivad nad mängijate kaotamisega konkurentidele. Parimad kasiinod kipuvad varustama oma mängulubi rohkem kui 1000 mänguga ja mõned pakuvad isegi kuni 3000 kasiinomängu või rohkem. Mängude valik on iga veebikasiino edu üks alustalasid ning parimad saidid pakuvad oma mängijatele täielikku kasiinomängude portfelli.

Online-mänguautomaadid ei ole kõigi jaoks ning selleks, et neid saaks pidada üheks parimaks kasiinoks, peaksid mängulubades olema ka lauamängud ja live-diileri kasiinomängud. Live-diileri mängud annavad mängijatele fantastilise kasiinokogemuse oma kodu mugavusest.

Parimatesse tippkassodesse lisatakse pidevalt uusi mänge juhtivatelt tarkvara pakkujatelt, nagu NetEnt, Microgaming, Red Tiger, Big Time Gaming ja paljud teised.

Kuidas leida maailma parimaid online kasiino boonuseid

Parimad maailma kasiinod on kombineerinud boonuseid tervituspaketi enda osana ja pakuvad terve valiku muid kampaaniaid rubriigis “Kasiino boonused või kampaaniad”, kus ka olemasolevad mängijad saavad kasu. Kui kasiino annab mängijatele raha tagasi, teenib ta nende usalduse ja näitab, et ta hoolib võrdselt kõigist mängijatest, mitte ainult uutest registreerunutest.

Tervituspakett käivitub tavaliselt uute klientide esimesel sissemaksel, seega tutvuge enne hoiuste tegemist kasiino pakkumistega ja lugege kõiki tingimusi.

Kasiino boonuseid on erinevaid, sealhulgas sissemakseta boonused, sissemakseid vastavad boonused, tasuta keerutused, raha tagastamine, sissemakse kohta, sõbra kutse ja VIP-boonused.

Panustamisnõuded ja õiglased tingimused

Enamikul kasiinoboonustel on panustamisnõuded, mis on märgitud tingimustes. Panustamisnõuded on seotud sellega, mitu korda tuleb deposiidi ja boonussumma panustada (mängida), et boonusraha väljamaksmiseks lunastada. Tavaliselt on panustamisnõuetele kehtestatud ajaline piirang ja nende nõuete täitmata jätmise korral tühistatakse boonus.

Õiglase boonuse tingimustes on täpsustatud kampaaniaperiood, panustamisnõuded, välistatud riigid ja makseviisid, maksimaalne boonuse panus ning see, kas kõikidel mängudel on sama panustamiskoefitsient.

Klienditugi maailma kasiinod parimas

Usaldusväärne klienditeenindus on põhielement, mis eristab head online-kasiinot keskmisest. Parimatel kasiinodel on tavaliselt 24/7 tugi live-chat funktsiooni, e-posti toetuse, telefonitoe ja mitme keele kaudu, et teenindada kõiki mängijaid. Suhtlusmeetodid ei ole siiski kõik. Allpool on lühike nimekiri sellest, mida oodata parimatelt klienditoega kasiinosaitidelt:

Kohene reageerimisaeg – keegi ei taha nädal aega tugimeeskonna vastust oodata;

Kas probleemid on lahendatud;

etikett;

kõrge kvalifikatsiooniga töötajad.

Esimesele kohale valitud 10 parimat kasiinot omavad suurepäraseid klienditoe meeskondi, millel on suurepärased tulemused.

Turusõbralikud makseviisid 10 parimas kasiinos

Pärast kasiino valimist on peamine küsimus, kas mängida tasuta või pärisraha eest. Tasuta mängimise peamine eelis on see, et sa ei pea oma kasiinokontole raha sisse maksma. Teisest küljest aga ei kuulu mängu demoversioonis saadud “võidud” väljamaksmisele, sest need ei ole pärisvõidud. Seega, kui soovid proovida oma võimalust potentsiaalsetele võitudele, peaksid pöörduma pärisraha mänguautomaatide poole.

Kuigi kõik makseviisid ei ole kõigis kasiinodes aktsepteeritud, aktsepteerivad parimad pärisraha platvormid mitmesuguseid makseviise, et muuta see mängijatele mugavamaks. Kõige populaarsemad makseviisid kasiinodes on järgmised:

  • deebet- ja krediitkaardid,
  • pangaülekanded,
  • elektroonilised rahakotid,
  • telefonimakse
  • krüptoraha.

Väga harvadel juhtudel võivad maailma kasiinod võtta tasu konkreetse makseviisi eest, see on täpsustatud üldtingimustes. Teisest küljest võtavad mõned makseteenuse pakkujad tasu, kui nende teenuseid kasutatakse saidi kontode rahastamiseks, seega kontrollige kindlasti maksetingimusi.