Hasartmängudega kaasnevad rahalised riskid, mistõttu paljud mängijad püüavad eelnevalt uurida online kasiinode väljamakseid ja hinnanguid. See võimaldab valida usaldusväärse klubi, mis tagab kiire väljamakse.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Peamised kriteeriumid online kasiinode järjestamiseks väljamaksete ja ülevaadete alusel

Edetabelisse on kantud online kasiinod, mis on litsentseeritud ja tagavad ausa mängu. Parimate klubide nimekiri on moodustatud ka väljamaksete andmete põhjal. Sellise reitingu koostamisel võetakse arvesse järgmisi punkte:

  • Maksesüsteemide loetelu. Usaldusväärsed kasiinod pakuvad erinevaid väljamakseid. Kõige populaarsemad ja kasutajate jaoks mugavamad on elektroonilised maksesüsteemid – Skrill ja Neteller. Mõned kasiinod toetavad krüptoraha, pakkudes seda kasutavatele mängijatele kasumlikke boonuseid.
  • Sissetulevate taotluste töötlemisaeg. Väljamaksete kiirus võib sõltuda mitmest tegurist, sealhulgas valitud maksesüsteemi reeglitest ja tingimustest, samuti mängija staatusest. Reeglina võtab väljamaksmine mitu minutit. Mõnel juhul võib väljamaksmine võtta kuni ühe päeva, mis sõltub sagedamini maksesüsteemi tingimustest.
  • Kehtestatud piirangud. Enamik online-kasiinosid kehtestab päevased, iganädalased või igakuised limiidid. See tähendab, et suure võidu korraga väljavõtmine ei õnnestu: summa jagatakse mitmeks väikeseks makseks, mille väljavõtmise vahe on paar päeva või nädalat.
  • Vajalik kontrollimine. Aus ja turvaline klubi nõuab alati mängija isikusamasuse kontrollimist. Alles pärast verifitseerimisprotseduuri läbimist saab kasutaja raha sisse maksta ja välja võtta.

Usaldusväärne klubi ei riku oma mainet makse edasilükkamisega, kuid rahaliste taotluste kontrollimine on vastutustundlikus veebikasiinos vajalik samm. Usaldamatust peaksid tekitama asutused, mis töötlevad raha väljamaksmise taotlusi üle 48 tunni ja ei vasta kliendi küsimustele oma klienditoe kaudu. Samuti seavad südametunnistuseta online-kasiinod liiga rangeid minimaalseid või maksimaalseid väljavõtte piirmäärasid.

Kuidas mängijate tagasiside mõjutab reitingu kujunemist

Iga kogenematu mängija mitte ainult ei uuri hasartmänguasutuste veebisaite, vaid loodab ka saada teiste kasutajate arvamust koostöö kohta selle või teise klubiga. Seetõttu kaaluvad paljud uustulnukad online kasiinode reitingut väljamaksete ja reaalsete inimeste hinnangute järgi.

Mängijad saavad avaldada oma arvamust mängude valiku, väljamaksete määra, boonuste, kampaaniate ja turniiride kohta. Mida kõrgemalt on klubi erinevate inimeste poolt hinnatud, seda atraktiivsemaks muutub see teiste liikmete jaoks. Seetõttu muutub edetabel pidevalt ja parim klubi võib igal ajal muutuda halvimaks. See võib juhtuda näiteks boonusprogrammi tingimuste muutmisel või võidu väljamaksmisega hilinemisel, millest kindlasti teavitab klubi praeguseid liikmeid nende tagasiside. Samuti peaksite tähelepanu pöörama online kasiino esindajate vastustele. Mõnel juhul provotseerivad liikmed tahtlikult skandaali, postitades ebameeldivaid kommentaare asutuse kohta, et võita raha, mis on võidetud reegleid rikkudes.

Kuidas tuvastada tõelisi kommentaare

Võib tunduda, et hea klubi valimine on lihtne, tuginedes online kasiinode väljamaksete hinnangutele ja ülevaadetele. Eraldi kategooria moodustavad aga rahulolematute mängijate kommentaarid, kes arvavad, et neid on petetud. Selliste arvustuste tõepärasuse kontrollimine ei ole keeruline, piisab, kui lähete hasartmänguasutuse ametlikule kodulehele. Kui seal on litsents olemas ja mäng on alla laaditud arendaja ametlikust serverist, siis on negatiivse arvustuse kirjutanud mängija lihtsalt paanikas, sest tal on hasartmängudega ebaõnne.

Kokkuvõte

Online kasiinode hindamine väljamaksete ja arvustuste järgi aitab valida turvalise ja ausa hasartmänguasutuse. Kuna väljamaksete küsimus on paljude mängijate jaoks murettekitav, on see parameeter üks põhilisi parameetreid reitingu koostamisel. Tõsise panuse parimate kasiinode nimekirja annavad tõelised mängijad, kes postitavad positiivseid ja negatiivseid kommentaare. Selle tulemusena saab iga kasutaja valida parima online-kasiino, kus ta saab proovida võita jackpotit või lihtsalt suurepäraselt aega veeta.