Mis mõjutab kasiinode maailmas ja mida peab teadma, et valida tõeliselt ausat, hea mainega ja šiki boonusprogrammiga asutust? Sellest räägib meie artikkel.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Milleks on vaja maailma kasiinode edetabelit?

Olles analüüsinud teavet virtuaalsete hasartmängusaitide kohta, saab mängija palju kasulikke andmeid ja valida parima boonusprogrammiga, kiireima raha väljavõtmisega ja laia mänguvalikuga asutuse.

See tähendab, et reiting on üsna realistlik, et valida online kasiino, millel on laitmatu maine ja mis on tegelikult hasartmängutööstuse nägu.

Milliseid punkte kasutatakse maailma kasiinode järjestamiseks

Iga mänguri jaoks on olemas nimekiri punktidest, millele nad pööravad tähelepanu, kui nad vaatavad maailma kasiinode edetabelit.

Keel, riigi ligipääsetavus

Kui te ei ole tugev inglise keeles, siis pöörake kõigepealt tähelepanu keelele. On mugavam, kui online kasiinol on venekeelne versioon, siis on mängijal mugavam saada kogu vajalikku infot. Mõned mängusaitid ei ole teatud riikide jaoks kättesaadavad. Ka seda tuleks tutvumisel arvesse võtta, et ei selguks, et kõigi parameetrite jaoks sobiv sait ei ole teie riigis saadaval.

Litsentside kättesaadavus

Teie valitud kasiinos on versioon teile arusaadavas keeles? Siis jätkake teise sammuga ja lugege saidi litsentsi. On oluline mõista, et litsentsi puudumine muudab kasiino ebaseaduslikuks, nii et teie võitude väljavõtmine on väga problemaatiline. Ilma litsentsita ei saa enamikku mänge kasiinos mängida, sest tarkvara tootjad lihtsalt ei sõlmi nendega lepingut.

Teine oluline eelis litsentsi olemasolul on see, et ei ole võimalik võidu koefitsiente timmida, mis võrdsustab kasiino ja mängija võidu tõenäosuse. Veebikasiinosid auditeeritakse regulaarselt, et vältida juhusliku numbrigeneraatori pettust. Jurisdiktsioonid, mida kasutajad usaldavad, on Curacao, Malta, Kanawake, Gibraltar ja mitmed teised riigid.

Sissemaksete ja väljamaksete kiirus, minimaalsed ja maksimaalsed summad

Kui reiting näitab madalat tulemust võitude väljavõtmise kiiruse kohta, siis on see põhjus mõtlemiseks. Tavaline olukord on, kui on olemas litsents, sait näib olevat tegutsenud hasartmängutööstuses pikka aega, kuid mängijatel on regulaarselt probleeme eriti suurte võitude väljavõtmisega. Mõnikord lahendatakse probleemid nädalate jooksul, mõnikord alles kohtus. Normaalne asutus ei viivita, täidab taotlusi rangelt vastavalt lepingule.

Samuti on nüansse seoses vahendite hoiustamise/väljavõtmisega:

  • Sageli soovib mängija kõigepealt kontrollida saidi tööd ja soovib hoiustada minimaalseid rahalisi vahendeid, vaid mõned kümned $, ilma et ta riskiks suure summaga.
  • Vaadake maksimaalset väljamakse summat, mõnikord on see liiga väike ja suured võidud tuleb välja võtta osade kaupa, ja kui on päeva, nädala, kuu piirang, võib raha riputada pikaks ajaks.
  • Ka taotluste menetlemise kiirus ei tohiks kesta kauem kui paar päeva.

Lisaks reitingu analüüsile loe kommentaare, just maksete hilinemise kohta levib info kõige kiiremini üle võrgu.

Raha sissemaksmise/väljavõtmise meetodid

Maailma kasiinode reitingut uurides pöörake tähelepanu valuutadele, millega sait töötab. On mugav, kui see ei ole ainult tavalised € ja $. Tutvuge hoiustamise ja väljavõtmise meetoditega; oluline on, et see ei oleks ainult populaarsed pangakaardid, vaid ka elektrooniline raha teie riigis toimivatest süsteemidest.

Kontrollige, kas sissemaksesüsteemide loetelu on sama, mis väljamaksesüsteemide loetelu: viimaseid võib olla vähem.

Ülemaailmsed online-kasiino kampaaniad ja boonused

Analüüsige punkti “kampaaniad ja boonused” ja need peaksid olema atraktiivsed mitte ainult uutele mängijatele, vaid ka kogenud mängijatele, kes on kasiinoga juba pikalt koos käinud: paljud asutused pakuvad uute mängijate meelitamiseks rikkalikke boonusprogramme, unustades täielikult püsikliendid.

Aus ja hästi uuritud kasiinode edetabel maailmas võimaldab teil valida normaalse saidi ja nautida lihtsalt mängimist, muretsemata kehva väljavõtte, toetuse, sortimendi ja muude võimalike probleemide pärast.