Turvalise ja hea tootlusega hasartmänguasutuse leidmine ei ole lihtne ülesanne, kuid litsentseeritud online kasiinode reiting aitab nii algajatel kui ka professionaalsetel mängijatel. Ainult litsentseeritud hasartmänguasutused on usaldusväärsed saidid, mis ei tegele pettuste ja klientide petmisega.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Online kasiino litsentsi saamise omadused

Online kasiino saab seaduslikult tegutseda ainult siis, kui ta saab riigi reguleerivalt asutuselt eriloa. Litsentsiandja kiidab asutuse tegevuse heaks, kui teatavad tingimused on täidetud:

 • Komisjonitasu maksmine;
 • originaaltarkvara olemasolu;
 • Läbipaistvate mängude toetamine.

Peamised hasartmänguklubidele litsentse väljastavad riigid on järgmised:

 • Costa Rica. Selle riigi litsentsi peetakse kõige nõrgemaks, kuna ametiasutused on lojaalsed loa väljastamisel. Igaüks võib esitada taotluse, läbida lihtsa isikukontrolli ja hoiustada teatud summa raha. Reguleeriv riik ei kaitse mängijaid ja tal puudub kehtestatud tagasisidesüsteem.
 • Curacao. Sellise litsentsi saamine on keerulisem kui Costa Ricas. Tingimused kasiinoomanikele on lojaalsed ja liikmed võivad olla kindlad õiglases ja turvalises mängimises.
 • Malta. Peetakse üheks tugevaimaks offshore-kasiinolitsentside väljastajaks. Loa saamine on keeruline ja kallis, kuid Malta suudab tagada mängijatele kõrge huvide kaitse.
 • Gibraltar. Riigil on kõrged nõuded litsentsi taotlevatele online kasiinode omanikele. Tuleb tõendada finantsstabiilsust ja esitada äriplaan. Võitude väljamaksmine toimub Gibraltari pankade kaudu.

Litsentsi saamine võimaldab hasartmänguklubidel pakkuda oma klientidele optimaalseid tingimusi mugavaks mängukogemuseks:

 • Tuntud ja usaldusväärsete pakkujate tarkvara kasutamine;
 • erinevaid meetodeid raha sissemaksmiseks ja väljavõtmiseks;
 • Võitude ausate tulemuste tagamist;
 • klientide poolt esitatud teabe konfidentsiaalsus.

Litsentseeritud kasiinosid kontrollib korrapäraselt litsentsi väljastav asutus, et kontrollida regulatiivset vastavust ja seaduste järgimist.

Peamised erinevused litsentseeritud online kasiinode vahel

Litsentseeritud hasartmänguklubi iseloomustab turvaline väljavõtmine, klientide isikuandmete kaitse, suur valik õiglaste tulemustega mänge ja suurepärane klienditeenindus. Just sellised asutused pääsevad litsentsiga online kasiinode reitingusse.

Litsentseeritud saitidel kaitsevad mängijate õigusi ametlikud asutused. Kui tekivad vaidlused või konfliktid, on kliendil õigus esitada kaebus litsentsiandjale. Paljud vaidlused lahendatakse mängija kasuks, kuid nende õigsuse kohta tuleb esitada tõendid.

Litsentsiga online-kasiino tagab oma klientidele, et nad saavad mängida ainult originaalsetel mänguautomaatidel, ilma stsenaariumiga slottideta. Sellised masinad välistavad muutused algoritmides ja vastavad deklareeritud näitajatele. Nende töösse ei ole võimalik sekkuda, kuna teenindusajad kutsutakse välja mängutootjate serveritest. See tähendab, et panustamise tulemused sõltuvad ainult mängija õnnest, mitte kasiinoomaniku isiklikust soovist.

Litsentseeritud online kasiinode järjestamise kriteeriumid

Litsentsi olemasolu on peamine kriteerium hasartmänguasutuse valikul. Mängija, kes uurib litsentsi omavate online kasiinode reitingut, saab iseseisvalt kontrollida litsentsi olemasolu asutuse ametlikul veebisaidil. Selleks tuleb klõpsata logol, misjärel avaneb litsentsiandja veebilehe lehekülg, kus saab teavet kasiino kohta.

Reitingu moodustamisel ei võeta arvesse mitte ainult litsentsi olemasolu, vaid ka muid parameetreid, mille hulgas on:

 • Veebilehe kasutajasõbralik kasutajaliides;
 • Klubi poolt toetatavate maksesüsteemide loetelu;
 • Tuntud tootjate mängude lai valik;
 • Boonusprogramm, kampaaniad;
 • Väljavõtmistoimingute kiirus;
 • Saidi mobiiliversioon;
 • Terviklikkuse kontroll.

Lisaks mõjutavad reitingut mängijate hinnangud, mis moodustavad reaalse pildi konkreetse litsentseeritud kasiino eelistest ja puudustest.

Kasiino litsentsi aruanne

Reiting võimaldab igal hasartmängudega tegeleval inimesel leida usaldusväärse ja ausa klubi. Reitingus osalevad kasutajad ja professionaalsed eksperdid, pöörates erilist tähelepanu litsentsidele. Need on hasartmängutegevust lubavad dokumendid, mis võimaldavad hinnata klubi usaldusväärsuse ja turvalisuse astet, mis on garantii õiglastele võidu väljamaksetele ja iga mängija andmete privaatsusele.