Tänu Euroopa kasiinode edetabelile on võimalik näha, millised klubid on tipus ja millised on ebausaldusväärsed. Iga kuu ilmuvad uued asutused ja väljakujunenud saidid muudavad regulaarselt oma positsiooni tippude seas.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Kolm peamist kriteeriumi Euroopa kasiinode valimiseks pingereast

Hasartmängusaite kontrollivad spetsiaalsed regulatiivsed ettevõtted. Kui kasiinol ei ole reguleeriva asutuse sertifikaati, ei saa see isegi 100 parima hulka pääseda. Sertifikaadi olemasolu ei kontrollita mitte ainult dokumentide skaneerimise teel. Eksperdid võtavad arvesse kolme peamist tegurit:

  1. Ööpäevaringne ja reaalne tugiteenus. Klubil peaks olema ekspertide meeskond. Seda on lihtne kontrollida veebivestluse kaudu. Spetsialistid ei kasuta bot-programme. Kasutajatega suhtleb tõeline veebikonsultant ja tagasisideosakond ise on kättesaadav nii päeval kui ka öösel.
  2. Kaubamärgiga mängutarkvara. Ettevõtte mainet saate hinnata, kui vaatate esitluskasti. Litsentseeritud online-kasiinod pakuvad ainult kaubamärgiga masinaid, mida saab läbi lüüa ja kontrollida seerianumbri järgi. Lisaks sellele näitab teenusepakkuja enda veebisait, et neid teenindusautomaate võib leida kontrollitud hasartmänguklubist.
  3. Lojaalne vager boonuste kohta. Kasiino boonusvalikud annavad alati eelise. Seda hinnatakse panustamise summa järgi. Klubid, mis pakuvad 100-kordset panustamisboonust, ei leia tõenäoliselt nõudlust mängurite seas. Lisaks sellele ei saa operaator, kes pakub boonusvalikutele orjapidamistingimusi, tõenäoliselt reguleeriva asutuse toetust.

Litsentsi olemasolu kontrollitakse kogu aeg. Fakt on, et klubi võib saada või mitte saada sertifikaati. Seetõttu aitab Euroopa kasiinode reiting korraga tuvastada legaalsete platvormide valikut.

Millised online-kasiinod jõuavad edetabeli tippu?

Projekti usaldusväärsus sõltub paljudest üksikasjadest. Enamasti valivad mängijad klubid, mis pakuvad järgmist:

  1. Live-diilerite esitluskeskkonda. See on spetsiaalne sektsioon, kus saate ühendada online-toa ja mängida ruletti, baccarat’i ja blackjack’i mängu tõelise krupjeeri osalusel. Tänapäeval on see üks hasartmängude tipptrendidest.
  2. Erinevad masinad. Klubi võib pakkuda 1000 mänguautomaati ja siiski mitte olla isegi 10 parima hulgas. Edetabeli tipus on kasiinod, mis pakuvad mitte ainult klassikalisi, vaid ka progressiivseid automaate. Nende mängude jackpot võib ulatuda üle 100 000 euro.
  3. Ilma deposiidita boonused. Tasuta kingitusi antakse tavaliselt uutele tulijatele. Pärast registreerimist saab külastaja paarsada freespinni või virtuaalset euro. See tähendab, et saad hakata mängima raha eest, kuid ilma, et peaksid oma rahakotist sentigi investeerima.
  4. Isiklikud preemiad. See viitab lojaalsusprogrammist saadavatele preemiatele. Tippklubides teenivad kasutajad hoiuste tegemise eest reitingupunkte. VIP-kliendid võivad loota isikliku juhi toetusele, regulaarsetele promokoodidele koos freespinnidega ja kutsetele suletud turniiridele.

Teine oluline aspekt on loterii ja sündmuste ruudustik. Tavapärases mänguautomaadi panustamisrežiimis ei saa palju võita. Siiski, statistiliselt on õnn tõenäolisem, et mängijatelt pöördub ära. Seetõttu on parem panustada turniiridel, kus nädala lõpus võib saada 1000 kuni 50000 eurot.

Klubid top 5-st pakuvad kuni kolm turniiriüritust päevas. Lisaks ei pea sa nendel turniiridel osalemiseks ostma piletit ega läbima pikka kvalifikatsiooniprotsessi. Ja võitja võib olla mängija, kes on teinud vaid mõned keerutused. Suurte võitude eest antakse maksimaalne punktide arv.

Mobiilirakendus ja muud online-kasiinode nüansid

Euroopa kasiinode hindamisel võetakse arvesse rohkem kui ainult mängijatele pakutavad eelised ja boonused. Sama oluline kriteerium on ka mängu mugavus. Tippklubid loovad kohanduva struktuuriga veebilehed ning professionaalsed klubid annavad välja ka täiendava klienditarkvara.

Rakendus on saadaval nii Windowsi kui ka nutitelefonide jaoks. Tavaliselt on tegemist Androidi rakendusega, mida saab paigaldada nii telefonidele kui ka tahvelarvutitele. See aitab kasutajal saada ööpäevaringset juurdepääsu kasiinole, ilma et ta peaks iga kord sisse logima ja 100%-lise garantiiga oma anonüümsuse kaitsmiseks.

Mängija saab igal ajal oma isiklikule kontole sisse logida ja mängida mänguautomaati või ruletti.