Ausate kasiinode hindamine eurodes on populaarne meelelahutusvorm, mis on juba mitu aastat internetti vallutanud. Iga päev ilmuvad internetti uued hasartmänguklubid, mis meelitavad kasutajaid laia valikuga teenindusautomaatide ja boonustega.

Kasiino
Boonused
Hindamine
Mängi
GGBETGGBET Kasiino1500€ TERVITUSBOONUS
+ 500 TASUTA KEERUTUST
4.99
WinnerzWinnerz Kasiino350 tasuta keerutusega tervituspakett, Jackpotid4.98
WishoWisho KasiinoIgapäevane cashback, Jackpotid, Kampaaniad igal nädalal4.96
betssonbetsson Kasiino20 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Promotsioonid4.95
TrickzTrickz Kasiino300 tasuta keerutusega tervituspakett, Turniirid, Võistlused4.93

Ausate eurokassode reitingu omadused

Usaldusväärse ja kvaliteetse asutuse leidmine ei ole lihtne. Eriti raske on see neile, kes on hasartmängude alal uued.

Õige saitide valimisel tuleb arvestada mitmete asjadega. Peamised neist on järgmised:

 • Kinnitatud litsentsi olemasolu;
 • sertifitseeritud tarkvara usaldusväärsetelt pakkujatelt;
 • registreeritud kasutajate andmete kaitse;
 • läbipaistev boonusprogramm ja juurdepääs portaali reeglitele;
 • kasumlikud boonused ja kampaaniad;
 • kasutajasõbralik kasutajaliides;
 • ööpäevaringne tugiteenus.

Ausate kasiinode eurode reiting sisaldab teavet usaldusväärsete saitide kohta, kus mängijad võivad olla kindlad, et võidud ja teenitud raha võetakse õigeaegselt välja.

Kuidas kujuneb Eesti online euro kasiino edetabel?

Parimate kasiinode tabeli on koostanud kogenud statistikud ja veebisaidi analüütikud. Reitingu koostamise käigus külastavad eksperdid iga asutust ja kontrollivad portaali põhjalikult, loevad mängijate kommentaare ja teevad kindlaks saidi töö nüansid.

Kriteeriumid, mis mõjutavad nimekirja:

 1. Loa dokumentatsioon. Usaldada saab ainult neid saite, millel on vabalt kättesaadav litsents, sertifikaadid ja muud skaneeritud dokumendid, mis kinnitavad portaali seaduslikku tegevust. Tavaliselt näeb kasutaja selliseid dokumente koduleheküljel või vastavas jaotises.
 2. Mängude valik. Oluline on, et portaalil oleksid populaarsete pakkujate mängud. Nende hulka kuuluvad ettevõtted: Igrosoft, Microgaming, Netent, Novomatic ja teised ettevõtted, mis on kogenud mängurite jaoks tuntud. Kui kasiinos ei ole selliseid masinaid, siis peaksite saitilt lahkuma ja registreeruma usaldusväärsemas klubis.
 3. Maksesüsteemid. Populaarsed kasiinod pakuvad mängijatele mitmesuguseid võimalusi raha hoiustamiseks ja väljavõtmiseks. Tavapärane valik: pangakaardid, e-rahakotid ja mobiiltelefonikandjad. Samuti pakuvad mõned usaldusväärsed saidid võimalust teha rahaülekandeid krüptovaluutat kasutades.
 4. Rahaülekannete kiirus. Mida kiiremini saabub raha teie kontole ja mida kiiremini võimaldab süsteem seda välja võtta, seda populaarsemaks muutub sait.
 5. Tugiteenus. Sellele kriteeriumile pööratakse erilist tähelepanu. Statistikud jälgivad reageerimisaja operaatorit, samuti seda, kuidas võtta ühendust vihjeliini kasiinoga. Ausate kasiinode euroklubide reitingus on esitatud võimalus võtta ühendust klienditoega telefoni, posti ja veebivestluse teel.
 6. Boonusprogramm. Selle abil meelitab portaal uusi kasutajaid ja suurendab saidi aktiivsust. Seetõttu tasub tähelepanu pöörata sellele, milliseid kingitusi on valmis pakkuma klubi administratsioon ja millised on portaali poolt esitatud tingimused.
 7. Soovitused. Veel üks oluline kriteerium, mis võimaldab teha lõpliku arvamuse kasiino kohta. Arvamusi saab lugeda kui usaldusväärse klubi ametlikul veebisaidil ja temaatilistel foorumitel, kogukondades.

Lisaks, kui moodustavad nimekirja ekspertide vaadata liidese keel ja disain ametlikul kodulehel. Parem on usaldada oma raha ja võidud saidile, millel on rahulik kujundus ja kasutajasõbralik kasutajaliides.

Millise terviklikkuse kontrolliga online-kasiino peaksin valima?

Igal kasiinol on mängija ees eelis. Hasartmängusaidi põhiprintsiip on see, et portaalile antakse pidevalt kasumit mängijate poolt. Seetõttu peab registreeritud kasutaja olema valmis selleks, et oma õnne proovides võib ta kaotada kogu raha või teenida suure võidu.

Selleks, et kiiremini mängima hakata, peab potentsiaalne klient valima saidi. Selleks on valiku tegemisel soovitatav pöörata tähelepanu litsentsile ja mänguautomaatide valikule, mida portaal pakub. Kogenud mängurid soovitavad eelistada Curacao litsentsiga kasiinosid. Sellised saidid paistavad silma oma suure suuruse ja suure mänguautomaatide valiku poolest, mis tagavad ausa mängu.