Mänguautomaat Akvaarium sukeldub värviline maailm veealuste seikluste korallrahu, ja nautida boonuseid ja helde väljamakseid teenindusajad Akvaarium võib isegi algaja!

Aquarium-slot

Oled väsinud uutmoodi teenindusaegadest, kus on palju reegleid, funktsioone ja muid trikke, mida arendajad välja mõtlevad? Tahad lõõgastuda ja mitte ainult lõbutseda, vaid ka head raha teenida? Mänguautomaat Aquarium – parim lahendus, kui soovid midagi lihtsat, kuid samas nauditavat.

Nagu juba nimi näitab, sukeldub osaleja veealuse maailma akvaariumikala, kellega oma ilu poolest ei suuda keegi võistelda. Kerguse ja raskuse tunne saadab mängijat kogu mängu vältel ning head auhinnad ei lase sul igavleda.

Kuidas mängida akvaariumi mänguautomaati

Tegemist on tavalise slotiga, millel on 5 rullikut, 30 rida, riskimäng ja automaatsed keerutused. Kasutajaliides on lihtne ja intuitiivne, isegi neile, kes pole kunagi mänginud mänguautomaati, enne kui tutvuvad akvaariumide mänguautomaadi maailmaga.

Ridade arvu reguleerib liinide väärtus ja see võib varieeruda 1 kuni 30. Panuse summat rea kohta saab muuta, suurendades panuse väärtust. Minimaalne panus rea kohta on 0,01 krediiti, maksimaalne on 3. Maksimaalne panus kõigil ridadel on 90 krediiti ja see määratakse kohe nupuga max.

Automaatsete keerutuste arv on reguleeritav ja võib ulatuda 1 kuni 999. Need käivitatakse nupuga, mille keskel on tsükkel ja A-täht. Üks spinn käivitatakse suure punase noolega nupu abil. Selleks, et näha võidujagamistabelit ja mõningaid põhireegleid, piisab, kui klõpsate nupule “i”.

Veealused sümbolid ja helded koefitsiendid

Võidukombinatsioonid loevad erinevalt paljudest teistest slottidest nii vasakule kui ka paremale ja neid makstakse välja mõnikord kahekohalise summa ulatuses. Nii et kõigepealt loeb parim kombinatsioon vasakul ja seejärel loeb see paremal ning mängija saab tasu mõlema eest.

Suur oranžikas ja kollane kala toimib akvaariumi wild-sümbolina. See on äärmiselt ilus ja asendab võidukombinatsioonis mis tahes muud sümbolit peale scatteri. Erinevalt enamikust teistest mänguautomaatidest ei kogune wild 3 kuni 5 sümboli kombinatsioonides ja ei too teistest sümbolitest eraldi võitu, kuid see esineb siiski väga tihti ja võimaldab teil täita paljusid kombinatsioone ning toob mõnikord suure summa raha õnneks.

Scatteri rollis, mis toob samuti palju raha, tegutseb Starfish. See ei too muid boonuseid peale korraliku koefitsiendi. Võidukombinatsioon kogutakse scatter-sümbolite rullimisel mis tahes rullikul. Kolme, nelja ja viie scatter-sümboli eest veealuse põnevuse otsija saab auhinna koefitsiendiga 5, 50 ja 500.

Akvaariumi elanikest on kõige kasumlikum merihobu. Ta esineb üsna sageli, tuues samas suuri auhindu: 50, 250 ja 5000 koefitsient ootab seda, kellel õnnestub merihobune kinni püüda.

Järgnevad kasumlikkuse poolest suure rohelise kala ja lillakate väikeste kalade kari. Need toovad sama palju raha: kolme, nelja ja viie sellise pildi puhul mis tahes aktiivsel real on koefitsiendid 15, 75 ja 1000.

Seejärel tulevad kasumlikkuse poolest lillad ja oranžid kalad. Nad kogunevad väga sageli kombinatsioonideks ja toovad koos nendega üsna maitsvaid koefitsiente: 5, 25 ja 250 kolme, nelja ja viie pildi eest aktiivsel real.

Kõige madalama maksumusega sümbolid on punaste kalade kari ja väike sidrunkala. Punaste kalade kari on kõige sagedasem külaline akvaariumi rullikutel. Need sümbolid toovad kolme, nelja ja viie pildi puhul ühe aktiivse rea kohta koefitsiendid 3, 15 ja 100.

Akvaariumiautomaadi riskimäng

Akvaarium mänguautomaadi kõige nauditavam ja ühtlasi kasumlikum funktsioon on riskimäng. Ta on üsna standardne ja on arvatavasti värvi või värvi ülemise kaardi mäng. Riskimängu mängimiseks pead sa slotis võitma suvalise summa ja seejärel klõpsama käivitusnupu kõrval olevale kleeprisümbolile.

Seejärel algab riskimäng, kus mängija peab valima kas kaardivärvi või värvi. Kui Neptuuni lemmik arvab ära kaardi värvi, kahekordistub tema võit, kui aga arvab ära värvi, siis neljakordistub tema võit. Samuti, kui veealune seikleja võidab, antakse talle võimalus uuesti mängida. Kui mängija ei oska ära arvata, lähevad kõik võidud asutusele.

Maksimaalne arv kordi, mida saab akvaariumis slotis riskimängu mängida, on 10 järjestikust mängu. See tähendab, et suure õnne korral võid suurendada oma esialgset võitu tuhat korda.

Pea meeles, et automaatne pöörlemine välistab täielikult riskimängu, seega kui tahad suuri võite, pead automaatse pöörlemise välja lülitama ja ise mängima.

Üldine mulje

Aquarium mänguautomaat on väga lihtne ja värviline slot, mille reeglid on standardsed ja mille võidud on keskmised, kuid sagedased. See on ideaalne neile, kes on tüdinenud sama tüüpi slotidest, millel on palju ebamugavaid nuppe ja reegleid.