Alice in Wonderland mänguautomaat viib teid imede maailma, kus Alice in Wonderland slotiga avastab slotimeister võlude ja boonuste maailma.

Vastavalt mängumängule pakub jutustus, mis sisaldab erilist maagilist sümbolit, osalejatele 20 aktiivse reaga mängu, samuti võimaldab see neil teada saada, kui sügav on auk, kahekordistamismängus.

Lastemuinasjuttude romaani edukas mugandamine ei kandu ainult teleekraanidele, sest nüüd uhkeldab oma versioon mänguautomaadist. See meistriteos on täies mahus saadaval kõigile virtuaalsete hasartmänguslotide armastajatele. Siin saab lisaks meeldivale ajaviitele võita väga märkimisväärse summa raha ja saada muinasjutuliselt rikkaks.

Kuidas mängida Alice in Wonderland mänguautomaati

Mänguväljadel kohtuvad kasutajad kõigi tuttavate ja armastatud tegelastega Imedemaa maailmast. Kaardikomplektid ja sümbolid on aktiivselt põimunud mänguautomaadi Alice in Wonderland teemaga, sest algses loos võtsid kaardid aktiivset osa ja olid muinasjutu täieõiguslikud osalejad.

Need, kes olid varem tuttavad selle maailmakultuuri teosega, sõltumata sellest, kas olete lugenud raamatusarja, vaadanud multikaid ja filmiadaptsiooni laial ekraanil, Alice imedemaal mänguautomaat võimaldab teil sukelduda tagasi dünaamilisse ja täisväärtuslikku võlumaailma, kus valitsevad hasartmängud, risk ja õnn.

Alice in Wonderland slot on suureks abiks fantaasiateoste fännidele ning sobib hästi nii algajatele kui ka professionaalsetele mänguritele. Rohked väljamaksed ja kenad võidukombinatsioonide struktuurid aitavad mitmekordistada sinu raha ja samal ajal lõbusalt aega veeta.

Põhimõtted, reeglid ja mängunipid

Sarnaselt enamikule sarnastele slottidele toob see ühekäeline bandiit kaasa tavapärase mehaanika vertikaalselt pöörlevate trummiosadega, kus mänguri peamine ülesanne on ehitada võidukombinatsioone võiduliinidele.

Kõik kombinatsioonid mängus ehitatakse vasakult paremale, ilma ridu katkestamata. Mänguosaliste valik mänguautomaadi Alice in Wonderland toimub spetsiaalsetel ridadel, mille arv võib ulatuda 1 kuni 20 tükki. Astu valikusse tasuliste võimaluste võrdselt 1,5,9,13,15 ja 20 reaga. Iga kord, kui kasutaja vajutab “Lines” märgistatud klahvi, valib kasutaja oma arvu.

Vajutades klahvi sõnaga “Bet” osaleja protsessi ise valib suurus arvestatud panus. Iga spinni puhul võite teha mis tahes panuse, sest see võib ulatuda 1 kuni 100 krediidini. Vajutades nupule “Max Bet” kõrval, määrab mängija maksimaalse summa, mis on pööramiseks saadaval. Loomulikult saab spinnide protsessi käivitada ka automaatrežiimis.

Kogu kasutajaliides ja kirjed mänguautomaadi Alice in Wonderland läbi inglise keeles, ja intuitiivne menüü ja sisemine komponendid slot ei anna eksida ja klõpsake valesti. Kõik interaktiivsed menüüd ja plokid on paigas. Lihtne ja lihtne toimimine võimaldab teil saada kiirendada mõne minutiga seadete ja kontrollide.

Soovi korral saab kasutaja heli välja lülitada või laiendada mänguautomaadi Alice imedemaal täisekraani, sukeldudes seeläbi võimalikult palju jutustuse mängimisse. Seda saab teha, klõpsates ekraani nurgas asuvatel spetsiaalsetel väikestel ikoonidel.

Et vältida tarbetuid ja täiesti põhjendamatuid vigu, proovige mängida online-mänguautomaadi Alice in Wonderland tasuta versiooni. Selleks ei pea sa tegelema liiga lihtsa registreerimisprotsessiga ega tegema oma esimest sissemakset. Sellisel juhul ei saa te mitte ainult oma raha säästa, vaid ka mängimist otseülekandes õppida. Sa arendada meetodeid ja oma strateegia mängu, saate vältida kallutusi ja tarbetuid kulutusi, teravdada oma oskusi spinningu mänguautomaadi Alice in Wonderland.

Doubling Up mängu

Kui mängija kogub võidukombinatsiooni, pakub süsteem automaatselt mängida seda riski – mängu kahekordistada. Samal juhtimispuldi üle klahvi “Spin” süttib täiendav nupp “Gamble”.

Klahvile klõpsates käivitub spetsiaalne animatsioon, mis viib mänguri uude menüüsse. Tema ees on kuus kaarti. Üks erineva nimiväärtusega kaart kuulub kuningannale. Sinu ülesanne on valida kaart, mis suudab võita kaardikuninganna nimiväärtuse. Kui teil on õnne, kahekordistub teie panus. Kui teil ei ole õnne, kaotate oma kombinatsiooni summa.

Boonusmäng Alice in Wonderland’i slotis

Pärast 2 või enama maagiliste esemete pildi kogumist saab õnnesoovija 20 tasuta spinni. Kõik boonussummad kombineeritakse ja langevad hiljem sinu mängukontole.

Mänguautomaat Alice in Wonderland võimaldab sul tunda muinasjuttu otse kodus, arvuti või sülearvuti taga istudes. Iga spinn võib heldelt rikastada ja anda meeldivaid lugemishetki ning viia otse imelise maailma teele.