Aces and Faces videopokkeri pakub uue võimaluse kogeda maailma hasartmängude pokker, see on koos Aces and Cards pokkeri masin unistused võitnud jackpot tõeks.

Aces and Cards videopokker kutsub kõiki kasutajaid sukelduma virtuaalsesse hasartmängumaailma ja täitma oma unistusi heldete auhindadega. Microgamingu arendajate poolt loodud mängur toob kaasa tuttava mängupildi koos unikaalsete uuendustega.

Pokkeriemulaatori põhijooneks on erikombinatsioonid, mille eest mängija saab rahalist tasu. Sõltuvalt pokkerikombinatsioonide vanusest, samuti suureneb arvestatud panuse suurus ja väljamakse suurus. Kõik kombinatsioonid on võetud klassikalisest pokkerist ja lahjendatud mõningate mängunüanssidega.

Mine julgelt põnevale teekonnale läbi kaardistamata virtuaalsete maailmade koos dünaamilise ja lõbusa videopokkeriga Aces and Faces.

Kuidas mängida ässad ja näod videopokkerit

Selle pokkerimismasina mängimine annab teile uusi tundeid ja emotsioone oma kodu mugavuses. Emulaator annab teile meeldivaid lõõgastumishetki ja aitab teil saada üksikasjalikumaid teadmisi virtuaalsete mängude kohta.

Mängumasina välimus on väga lihtne ja sirgjooneline. Lühike menüü ja täiendav fuajee võimaldab teil sukelduda mängupilti peaga, mitte raisata oma aega lisakoolitusele ja täiendavatele sammudele mängu algusest peale. Kasutajaliides on ingliskeelne, kuid selle juhtimispunktid ja mehaanika võimaldavad teil kiiresti haarata mängu olemust ja kergesti harjuda sellega.

Videopokkeri Aces and Faces koosneb mitmest võtmeväljast, mille hulka kuuluvad:

 • Põhivälja 5 kaardiga ekraani keskel;
 • Täiendav juhtimispaneel koos klahvide ja nuppudega;
 • Võimalike kombinatsioonide ja väljamaksete tabel;
 • Infopaneel andmete kohta panuste ja võitude summa kohta.

Lugu jutustatakse tänu mängupakile. Kokku on 52 kaarti, alates kahesest (2) kuni ässani (A). Kõik kaardid genereerib süsteem ja need langevad välja juhuslikus järjekorras ning kasutaja peamine ülesanne on koguda mänguväljale üks tabelis määratud tasulistest kombinatsioonidest.

Kui see õnnestub, tõstetakse kombinatsioon väljamaksetabeli vastaval real esile ja infoväljal kuvatakse krediteeritud krediidisumma.

Mängu käik ja kombinatsioonid videopokkeris Aces and Cards

Mängu ajal reguleerib osaleja ise panuse summat ja blokeeritud kaartide valikut. Süsteem kutsub mängijat automaatselt üles jätma kaardid puutumata. Neile ilmub vastav Hold-märk.

Mänguväljal olevate kaartide hajutusvõimaluste hulgast saab kasutaja kokku panna järgmised kombinatsioonid:

 • Jacks or Better;
 • Kaks paari;
 • Kolmikpaar;
 • Sirge;
 • Värvi;
 • Full House;
 • Neli 2 kuni 10;
 • Neli jalakat, kuningat, kuningat;
 • Värvirida;
 • Neli ässa;
 • Royal Flush.

Ässade ja nägude videopokkerimasinate eripära on väljamaksete summad iga eespool nimetatud kombinatsiooni puhul. Seega on arendajad eristanud väljamakseid iga võimalikest kaardikomplektidest välja loositud kaardi eest. Mängu eriliseks boonuseks on Royal Flush kombinatsioon, mis on jackpot, mille suurus on 4000 krediiti.

Riskimäng

Tasuva kombinatsiooni saamisel pakub arvuti teile automaatselt mängimiseks topeltmängu. Sellisel juhul, vajutades klahvi Double, satub mängija täiendavasse fuajeesse, kus avatakse üks diileri kaart ja 4 kinnist kaarti. Teie ülesanne on ühe varjatud kaardiga diileri kaardi nimiväärtus üle pakkuda. Kui teil on õnne, võite oma võidu kahekordistada, kuid kui mitte, kaotate oma panuse.

Ässade ja nägude videopokkeri juhtnupud ja funktsioonid

Nagu tavaks, tuleb enne mängu algust teha kohustuslik panus. Selleks vajutage järjestikku “+/-” sümboleid kujutavaid klahve. Pidage meeles, et peate panustama vastavalt oma pangaraha suurusele. Ärge kulutage raha hoolimatult otseses soovis kohe rikkaks saada. Käsitlege mängu kui tööd või äri.

Iga spinni ja lisategevuse aktiveerimine toimub Deal-klahvi vajutamisega. Kaartide blokeerimiseks klõpsake lihtsalt keskväljal õigel lehel. Kui see õnnestub, kuvatakse saadud krediitide summa võidu väljal.

Vajutades nuppu Draw, jõuate teise pakkumisvooru. Teises pakkumisvoorus ei võeta krediiti maha. Võitude kogumiseks on juhtpuldil spetsiaalne Collect-klahv ning riski võtmise ja topeltmängu korral Double-nupp. Muude juhtnuppude hulgas tasub ära märkida Help-klahvi, mis avab täiendava fuajee ja toob põhiekraanile rea nõuandeid.

Pokkerimasinate Aces and Cards hindamine

Videopokkeri Aces and Faces meeldib kõigile hasartmängusõpradele. Gaminator ühendab endas kõik positiivsed omadused, mis peaks olema klassikalisel videopokkeril. Mäng on täis lisarežiimi koos riskimänguga, suurejoonelise jackpoti ja lihtsa juhtimisega.

Proovi seda ja vaata ise, kui lihtne on Aces & Cards online-videopokkeriga rikkaks saada.